saada kiri   |   sisukaart
 
 
 
 Trüki leht
Hooaeg 2004/2005
                                                                           I grupp      
                                                 11. november 2004  - 17. märts 2005    
1.  HK  Sokol Tallinn 15    6    6    3     39  -  26     18
2.  SK  Monstera  I Tallinn 15    5    5    5     29  -  30     15
3.  T H S K   Tallinn 15    2   10   3     30  -  30     14
4.  HC  Stars  II Tallinn 15    5    3    7     22  -  34     13
           
Parim  väravavaht: Vladislav  Karev ( T H S K )      
Parim  kaitsemängija: Eduard  Kurilovits  ( Stars  II )      
Ründaja: Igor  Zagorski  ( HK Sokol )      
Resultatiivsem  mängija: Vadim  Vogulkin ( Monstera ) 14(4+10) punktiga  
           
                       Ajavahemikus 12. detsember -  8. aprill    
           
1.  HK Sokol : Ostaptsuk Aleksei, Rajevski Mark, Babilo Jevgeni, Svetsov Stanislav, Galomjan
Karen, Pivovarov Dmitri, Pivovarov Gleb, Babilo Aleksandr, Liidemann Oliver, Plindiskis  Edgar,
Bobrov Sergei, Poljakov Martin, Molodõh Aleksei, Voronin Fjodor, Zagorski Igor, Medjanõi  Roman,
Zemenkov Eduard, Brandis Deniss, Leet Marko.      
Treener Sergei Popov        
           
2.  SK  Monstera I : Kokki Petteri, Slepuhin Anton, Volozanin Juri, Jegorenkov Dmitri, Morkovnikov
Sergei, Teterjukov Sergei, Arrak Aleksei, Vogulkin Vadim, Lukin Sergei, Tsepilov Juri, Nadzibi Timur,
Jegorov Juri, Tseluiko Arkadi, Babitsev Dmitri, Zigalov Stanislav, Suhodolov Deniss, Zubarev  Andrei,
Pismenõi Aleksandr, Tsvetkov Stanislav, Karuzki Aleksei      
Treener  Juri Tsepilov        
           
3.  T  H  S  K  : Karev Vladislav, Feodorov Andrei, Jakimenko Vadim, Pilviste Janno, Kalev Andrus,
Saar Eno, Kuharuk Maksim, Melnitsenko Artur, Aardam Gennadi, Hallismaa Tarmo, Barinov Andrus,
Kula Peeter, Paumets Jüri, Toode Maksim, Vinkel Indrek, Tõruke Andrus, Reindorf Margus, Pihlak
Andrus.          
Treener  Nikolai Lopassov        
           
                                                                                
     II  grupp                       
                                            20. oktoobrist 2004  - 30. märts 2005    
1.  HK  Storm Tallinn 16    14    0    2     72  -  14     28
2.  T H S K   II Tallinn 16    12    0    4     54  -  27     24
3.  SK  Tiigrid Tallinn 16     9     3    4     57  -  43     21
4.  HK  Snaipers Kehra 16     8     3    5     38  -  33     19
5.  SK  Monstera  II Tallinn 16     7     2    6     42  -  43     16
6.  A  H  K   Tallinn 16     7     1    8     55  -  52     15
7.  HK  Saku Tallinn 16     5     2    9     30  -  54     12
8.  Muusikud Tallinn 16     0     5   12    14  -  46       5
9.  HC  Total Tallinn 16     0     4   12    14  -  64       4
           
           
1.  HK  Storm : Knutov Gennadi, Sitikov Sergei, Zarri Dmitri, Hein Andrei, Lostovko Igor, Meskov
Sergei, Zlobin Juri, Borodkin Konstantin, Klepenin Vladimir, Bulavkin Juri, Baranov Vjatseslav, Hein
Eino, Orljankin Sergei, Bragin Sergei, Popov Sergei, Morozov Juri, Soharev Aleksandr, Zlobin
Nikolai, Katkov Dmitri.        
Treener: Vjatseslav  Baranov        
           
2.  T  H  S  K  II  : Dobrianski Aleksandr, Frisman Viktor, Pürn Priit, Lauri Andres, Kangur Tarmo,
Kononov Andrei, Levandi Allar, Valkenpert Andre, Bitkov Andrei, Komi Rando, Kallaste Risto,  Hiir
Peeter, Luht Meelis, Pavlov Vladimir, Talpsepp  Asker, Reindorf Margus, Urban Toomas, Savkunov
Sergei, Smutov Oleg, Nessin Sergei, Kuusik Rainer.      
Treener Nikolai Lopassov        
           
3.  SK  Tiigrid :Kutikov Ilja, Tilk Dmitri, Võrang Mihkel, Lindpere Mihkel, Bilarus Ivan, Korbatshov
Maario, Hilko Anton, Fokin Kirill, Kibuvits Sander, Bõmberg Tiit, Pärtel Joosep, Tokman Jüri, Moler
Juri, Burov Sergei, Kokorin Aleksei, Zamsarski Sergei, Maksimov Ruslan, Bazanov Ivan, Jefrimenko
Maksim, Stoljarov Andrei, Loginov Deniss      
Treener  Boriss Petrov        
           
                                                                            III grupp      
                                                    27. oktoober 2004  -  28. märts 2005    
1.  A  H  K   II Tallinn 15    14    1    0     65  -  17     29
2.  Hansapank Tallinn 15      9    1    5     40  -  26     19
3.  HK  Unistars Tallinn 15      8    3    4     52  -  35     19
4.  Ühispank Tallinn 15      3    4    8     25  -  43     10
5.  HC  Cosmos Tallinn 15      2    3   10    18  -   51      7
6.  HK  Purikad                          Tallinn 15      1    3   11    24  -   52      5
           
           
1.  A  H  K  : Juzuk Oleg, Homenko Vladimir, Jakovlev Aleksandr, Jakovlev Vladimir, Norbak Jüri.
Kirejev Sergei, Kovalenko Sergei, Astahov Viktor, Kaljuste Andres, Neudatsev Vadimir, Beloborodov
Anatoli, Kose Jaan, Komnerov Sergei, Orlov Viktor, Lilla Rein, Arro Toomas, Haas Enn  
Treener  Aleksandr Jakovlev        
           
2.  Hansapank : Alkok Hillar, Kompus Allan, Pakkonen Olavi, Paron Raino, Noormets Gren, 
Kompus Ilmar, Nigul Tiit, Karpov Viktor, Puu Janek, Tammeorg Risto, Laul Andrus, Karu Marek,
Vään Peeter, Keek Peeter, Haavel Tõnis, Grisenko Andrei, Riiel  Urmas, Laine Arttu, Ruut Lenno,
Toomas Vara, Rüüntahl Kardo      
Treener Olavi Pakkonen        
           
3.  HK  Unistars: Sestakov Andrei, Sutkin Juri, Haljukov Andrei, Vorobjov Jevgeni, Bukatov Juri,
Vare Igor, Novak Vassili, Niklajev Sergei, Bespalov Gennadi, Gapon Vladimir, Vintsevits  Nikoliai,
Bukatov Juri, Mamonov Aleksei, Trubitski Sergei, Podburnoi Robert, Nahkur Andres,  Nikolajev
Ruslan, Zlobin Vladimir, Baskarin Dmitri, Stakanitsikov Mihhail    
           
Parim  väravavaht: Hillar  Alkok  ( Hansapank )      
Kaitsemängija: Vladimir  Homenko  ( A H K )      
Ründaja: Üllar  Kütt  ( Ühispank )      
Resultatiivsem  mängija: Sergei  Trubetskoi ( Unistars ) 31(20+11) punktiga