saada kiri   |   sisukaart
 
 
 
 Trüki leht
Hooaeg 2008/2009
                                                                              I  grupp      
          24. oktoober 2008  -  13. aprill 2009  
           
1.  SK  Monstera Tallinn 16    12    1    3     60  -  26     25
2.  Saku / Mark  Winner       Tallinn 16    11    2    3     49  -  29     24
3.  HK  Vipers Tallinn 16     7     2    7     43  -  40     16
4.  SK  Tiigrid Tallinn 16     6     1    9     39  -  54     13
5.  HK  Storm Tallinn 16     1     0   15    19  -  68      2
           
           
1.  SK  Monstera : Sutkin Juri, Sillaste Henrik, Mamonov Konstantin, Vesselov Andrei, Rjabov
Sergei,  Milisnikov Vladimir, Tseluiko Andrei, Trofimov Mihhail, Tsegotov Sergei, Suhodolov Viktor,
Basalõga Sergei, Novak Vassili, Matuzov Nikolai, Savtsenko Jevgeni, Polistsuk Andrei, Prõtsikov
Andrei, Rodionov Valeri, Mamonov Aleksei, Bestsastnov Vitali, Netsuhajev Sergei  
Treener  Juri  Tsepilov        
           
2.  Saku / Mark Winner : Leet Marek, Parvei Kristjan, Stolyarov Andrei, Tsurov Martin, Sudarev
Sergei, Bazanov Ivan, Rohtla Urmas, Trefov Artjom, Feodorov Aleksei, Klimov Dmitri, Servet  Argo,
Virjasov Nikolai, Berezin Sergei, Vinkel Indrek, Borodkin Konstantin, Nevolainen Aleksandr,  Leet
Marko          
Treener  Nikolai Virjasov        
           
3.  HK  Vipers : Kutikov Ilja, Borissenkov Juri, Zimakov Oleg, Voloskov Deniss, Voronin  Fjodor,
Kabatsikov Dmitri, Semjonov Igor, Salenik Aleksei, Zemenkov Eduard, Basarin Dmitri, Borissov
Andrei, Zernov Dmitri, Medjanõi Roman, Rupnjak Eduard, Galamjan Karen, Usastjev Vladinir, Hein
Andrei, Bragin Sergei, Hilko Anton, Hein Eino, Krivitski Ilja      
Treener  Dmitri Kisselevits        
           
Parim  väravavaht:  Anton  Slepuhin  (Monstera)      
Kaitsemängija: Eduard  Zemenkov  (Vipers)      
Ründaja:  Andres  Jarosevits  (Monstera)      
Resultatiivsem mängija  Andrei  Zubarev  (Monstera) 17(9+8) punktiga    
           
          II  -  III  grupp   1  etapp    
                                               15. oktoober 2008  -  29. jaanuar 2009    
           
1.  HC  Total Tallinn 13    12    1    0     53  -  16     25
2.  HK  Snaipers Kehra 13      9    2    2     36  -  21     20
3.  Elioni  Spordiklubi Tallinn 13      9    1    3     46  -  21     19
4.  HK  Muusikud Tallinn 13      9    0    4     48  -  20     18
5.  HK  Saku  II Tallinn 13      8    1    4     35  -  13     17
6.  HK  Volume Design Tallinn 13      7    2    4     38  -  20     16
7.  SK  Hansa Tallinn 13      7    0    6     40  -  32     14
8.  SK  Monstera  II Tallinn 13      5    4    4     33  -  34     14
9.  HK  Purikad Tallinn 13      3    4    6     27  -  43     10
10. HK  Rimi Tallinn 13      3    3    7     24  -  41       9
11. Dream / Cosmos Tallinn 13      3    1    9     22  -  47       7
12  Mark  Winner Tallinn 13      2    2    9     23  -  38       6
13. HK  Terasmees Tallinn 13      2    0   11    15  -  59       4
14. HK Kurase  Hülged Tallinn 13      2    0   11     12  -  50      3
           
                     II  grupp   2  etapp    
         11. veebruar  -  25. märts 2009    
           
1.  Elioni  spordiklubi   19    13    3    3     74  -  34     29
2.  HK  Muusikud Tallinn 19    14    1    4     78  -  31     29
3.  HC  Total Tallinn 19    12    2    5     66  -  36     26
4.  HK  Saku  II Saku 19    11    3    5     54  -  31     25
5.  HK  Snaipers Kehra 19    11    3    5     44  -  37     25
6.  HK  Volume Design Tallinn 19      9    2    8     46  -  38     20
7.  SK  Hansa Tallinn 19      8    1   10     51  -  50    17
           
           
1.  Elioni  Spordiklubi : Konovalov Arthur, Suhhonenko Ivan, Sorokin Marek, Zomov Dmitri, Kasak
Jaan, Budza Aleksandr, Budza Edgar, Sarap Aleksandr, Kostõrjonok Aleksei, Tenhonen Tero, Sert
Toomas, Bernhard Rene, Tenhonen Janne, Rüütelmaa Ivar, Kadak Kaido, Saarniit Viktor, Kraft Jüri,
Tammela Janis, Kadak Kevin, Butuzov Anatoli, Dushkin Andrei, Lackman Seth  
Treener  Marek  Sorokin        
           
2.  HK  Muusikud : Leet Kaire, Karemäe Jüri, Prins Igor, Murumaa Veiko, Vahemets Aivo, Vaigla
Raul, Vaigla Robi, Tetsmann Kalle, Mõttus Margus, Habakuk Mart, Daniel Taago, Vanem Toomas,
Vaarman Mati, Luht Meelis, Russ Tarmo, Pilviste Janno, Kungla Argo, Taldsepp Askar,  Feodorov
Andrei, Tetsmann Kalle, Koitlepp Peep      
Treener  Kalle  Tetsmann        
           
3.  hc  Total : Kallikorm Kaido, Lausmaa Martin, Vomm Aivar, Milvek Urmas, Tarenõmm Heiki, Luht
Mati, Käärik Kimmo, Tuulas Tõnu, Väinsalu Jaan, Kinnunen Jari, Uibo Toomas, Rikkas Henrik, Lellep
Margus, Bergstein Allar, Sumeri Priit, Sooväli Karl, Ekonen Jussi, Bastig Veigo, Saidla Aivar, Lainevool
Ralf, Tarenõmm Robert, Pärn Arnold, Koitlepp Karen, Uibo Toomas    
Treener  Heiki  Käärik        
           
Parim  väravavaht: Kaido  Kallikorm  (Total)      
Kaitsemängija:  Meelis  Luht  (Muusikud)      
Ründaja:  Tero Tehnonen        
Resultatiivsem  mängija  Argo  Kungla (Muusikud)  33(12+21) punktiga    
           
             III  grupp  2  etapp      
    9. veebruar  -  8. aprill  2009      
           
1.  SK  Monstera  II Tallinn 19    10    4    5     49  -  42     24
2.  HK  Purikad Tallinn 19      8    4    7     44  -  51     20
3.  HK  Rimi Tallinn 19      6    4    9     38  -  55     16
4.  Mark  wWinner Tallinn 19      4    3   12     30  -  47     11
5.  Drealand / Cosmos Tallinn 19      4    3   12     39  -  63     11
6.  HK  Terasmees Tallinn 19      3    2   14     23  -  78      8
7.  HK Kurase  Hülged Tallinn 19      1    3   15     21  -  64      1
           
           
1.  SK  Monstera: Sillaste Henrik, Sutkin Juri, Mamonov Konstantin, Miliśnikov Vladimir, Gapon
Vladimir, Veselov Andrei, Tśeluiko Andrei, Trofimov Mihhail, Tśegotov Sergei, Suhodolov  Viktor,
Baśalõga Sergei, Novak Vassili, Miliõsnikov Vladimir, Matuzov Nikolai, Savtśenko Jevgeni, Rjabov
Sergei, Poliõstõsuk Andrei, Rodionov Valeri, Mamonov Alekse, Beõstõsastnov Vitali, Netõsuhajev
Sergei,  Milisnikov Vladimir, Tseluiko Andrei, Trofimov Mihhail, Tsegotov Sergei, Suhodolov Viktor,
Treener  Juri Tsepilov        
           
2.  HK  Purikad: Hommik Jago, Rand Mati, Klavan Dzintar, Koger Andres, Sokk Rein, Nikolajev
Janar, Jürgens Uve, Hommik Aare, Hommik Aivo, Marksoo Martti, Lepp Roland, Bäckman Robert,
Pärnik Jüri, Kaljuvee Kaupo, Tubarik Rinald, Adul Joel, Peterson Jüri, Hollo Argo, Pintman  Risto,
Laidvee Viljar, Pert Peeter, Kiik Raiko, Bulmanis Harold      
Treener  Olle  Sildre        
           
3.  HK  Rimi: Sestakov Andrei, Juzuk Oleg, Kinger Aleksandr, Lauri Randar, Saar Vaiko,  Jevas
Andrei, Rohumäe Toomas, Abreldaal Ando, Tammela Argo, Paglant Heigo, Kollo Priit, Sevoldajev
Dmitri, Nikolajev Ruslan, Schryer David, Vare Igor, Saar Mark, Metsva Janek  
Treener  Ando  Abreldaal        
           
Parim  väravavaht:  Andrei  Sestakov  (Rimi)      
Kaitsemängija:  Dzintar  Klavan  (Purikad)      
Ründaja: Nikolai Matuzov  (Monstera II)      
Resultatiivsem  mängija:  Viktor  Suhodolov  (Monstera II)  19(14+5) punktiga