saada kiri   |   sisukaart
 
 
 
 Trüki leht
Hooaeg 2009/2010
                       I  grupp   1  etapp    
                                                                  26. oktoober 2009  -  17. jaanuar 2010  
1.  HK  Rentman Tallinn 8    6    1    1     35  -  13     13
2.  HC  Magic  Wings Tallinn 8    6    1    1     32  -  11     13
3.  HK  Saku    Saku 8    3    2    3     27  -  19       8
4.  Mark  Winner Tallinn 8    2    0    6     21  -  35       4
5.  Elioni Spordiklubi Tallinn 8    1    0    7     21  -  58       2
           
           
                                                             I  grupp   2  etapp    
                                                         20. jaanuar  -  3. märts  2010    
1.  HC  Magic  Wings Tallinn 12    8    2    2     43  -  20     18
2.  HK  RMP Tallinn 12    6    2    4     36  -  22     14
3.  HK  Saku    Saku 12    5    2    5     41  -  24     12
4.  Mark  Winner Tallinn 12    2    0   10    21  -  75       4
           
           
1.  HC  Magic  Wings: Süvaoja Eero, Erjomenko Aleksei, Arrak Aleksei, Habarov Igor, Potsinok
Roman, Kutserov Aleksandr, Teterjukov Sergei, Saifetinov Renat, Bashkatov Sergei, Vogulkin Vadim,
Shmutov Oleg, Habarov Igor, Filimonov Leonid, Lovkov Mihhail, Vinogradov Igor,  Seifetinov  Vjalit,
Rochefort Oliver, Zitnikov Artur, Miliõsnikov Vladimir, Nadzibi Leon, Volin Vadim, Filippov Aleksei
Treener  Leonid  Filimonov        
           
2.  HK  RMP: Eerme Kristjan, Dobrjanski Aleksandr, Saar Eno, Pärn Priit, Paumets Jüri, Kangur
Tarmo, Haas Steve, Kula Peeter, Kuusk Andrus, Lorez Kristjan, Barinov Andrus, Hallismaa Tarmo,
Paaksi Mikk, Kovalevski (Feodorov) Aleksei, Kungla Argo, Sillandi Paul, Pärn Priit, Valk Kristjan
Treener  Argo  Kungla        
           
3.  HK  Saku: Leet Marek, Leet Marko, Trefov Artjom, Pihlak Andrus, Samorukov  Mark,
Rohtla Urmas, Servet Argo, Smirnin Aleksandr, Voronin Fjodor, Nevolainen Aleksandr, Virjaśov
Nikolai, Virjaśov Vadim, Lukin Sergei, Lukin Andrei, Tõsegotov Ilja    
Treener  Nikolai  Virjaśov        
           
Parim  väravavaht:  Kristjan  Eerme  ( RMP )      
Kaitsemängija:  Roman  Potsinok (Magic  Wings)      
Ründaja:  Paul  Sillandi  ( RMP )      
Resultatiivsem  mängija: Dmitri  Kisselevits  (Saku)  37(15+22) punktiga    
           
            II  -  III grupp  1 etapp    
    27. oktoober 2009  -  25. jaanuar 2010    
           
 1.  SK  Monstera Tallinn 10    10    0    0     42  -    8     20
 2.  Mark  Winner  II Tallinn 10     5     3    2     21  -  18     13
 3.  HK  Volume Desugn Tallinn 10     6     1    3     23  -  12     13
 4.  HK  Purikad Tallinn 10     4     4    2     31  -  20     12
 5.  Saku  HK  II Saku 10     5     1    4     21  -  14     11
 6.  HK  Snaipers Kehra 10     4     2    4     17  -  20     10
 7.  HC  Total Tallinn 10     4     1    5     21  -  28       9
 8.  SK  Hansa Tallinn 10     3     2    5     16  -  18       8
 9.  HK  Rimi Tallinn 10     1     3    6     20  -  40       5
10  HK  Kurase Hülged Tallinn 10     2     1    7     15  -  35       5
11. HC  Cosmos Tallinn 10     2     0    8     19  -  33       4
           
          II  grupp  2  etapp      
    11. jaanuar  -  20. märts 2010    
           
1.  SK  Monstera Tallinn 15    12    2    1     67  -  24     26
2.  Saku  HK  II Saku 15      8    2    5     36  -  29     18
3.  Elioni  Spordiklubi Tallinn 15      8    2    5     56  -  44     18
4.  HK  Volume  Design Tallinn 15      6    2    7     30  -  34     14
5.  HK  Purikad Tallinn 15      3    4    8     27  -  51     10
6.  HK  Mark  Winner  II Tallinn 15      1    2   12    20  -  54       4
           
           
1.  SK  Monstera: Sillaste Henrik, Sutkin Juri, Babitsev Dmitri, Skuratovski Igor, Noor
Anti, Tśepilov Juri, Zubarev Andrei, Liidemann Oliver, Vesselov Andrei, Tseluiko Andrei,  
Basalõga Sergei, Vorobjov Jevgeni, Matuzov Nikolai, Savtsenko Jevgeni, Tsebotarjov  
Anton, Polistsuk Andrei, Tsekanov Dmitri, Rodionov Valeri, Trofimov Mihhail  
Treener  Juri  Tsepilov        
           
2.  HK  Saku  II : Dikarjov Sergei, Maitus Ülo, Leidmaa Peeter, Keerutaja Märt, Hiir
Peeter, Bilei Pjotr, Arjut Allan, Aedla Kert, Rättel Tarmo, Feodorov Aleksei,  Suprun  
Grigori, Zuravljov Konstantin, Pärlin Leonid, Müürsepp Tanel, Semjonov Igor, Zernov  
Dmitri, Post Priit, Viin Roland        
Treener  Nikolai Virjasov        
           
3.  Elioni Spordiklubi: Suhhonenko Ivan, Konovalov Arthur, Sorokin Marek, Berezin
Sergei, Budza Aleksandr, Budza Edgar, Sarap Aleksandr, Bernhard Rene, Tammela  
Janis, Kastõrjonok Aleksei, Rüütelmaa Ivar, Kadak Kaido, Saarniit Viktor,  Salminen  
Johannes, Tenhonen Janne, Tenhonen Tero, Dushkin Andrei, Sert Toomas,  Kadak  
Kevin, Kraft Jüri        
Treener  Marek  Sorokin        
           
           
Parim  väravavaht:  Sergei  Dikarjov  (Saku  2)      
Kaitsemängija:  Johannes  Salminen  (Elion)      
Ründaja:  Andrei  Zubarev  (Monstera)      
Resultatiivsem  mängija:  Janne  TeTenhonen  (Elion)  43(23+20) punktiga  
           
                       III grupp  2  etapp    
             11. jaanuar  -  15. märts 2010  
           
1.  HK  Snaipers Kehra 20    12    3    5     49  -  36     27
2.  SK  Hansa Tallinn 20    10    4    6     48  -  40     24
3.  HC  Total Tallinn 20      6    3   11    43  -  53     15
4.  HK  Kurase Hülged Tallinn 20      7    1   12    39  -  65     15
5.  HC  Cosmos Tallinn 20      5    1   14    43  -  61     11
6.  HK  Rimi Tallinn 20      1    5   11    37  -  70       7
           
1.  Snaipers: Urva Siim, Kaasik Andres, Mandel Kalev, Küünemäe Henry,Küünemüe
Karry, Koppel Tõnu, Mahla Virgo, Kuuse Jaak, Lukats Taivo, Kalmus Mart, Hin Janek,  
Sucksdorff Mika Erik, Lillsoo Rain, Lillsoo Tarmo, Grents Sven, Ploom Taivo, Püümets  
Villu, Urva Aivar, Hin Janek, Mahla Margus, Alko Aki      
Treener  Janek  Hin        
           
2.  SK  Hansa: Semenjuk Vitali, Pakkonen Olavi, Kompus Allan, Harjunpää  Janne,
Noormets Gren, Nigul Tiit, Karu Marek, Doman Andrei, Filajev Anton, Nikitin  Anton,  
Moora Harri, Tammeorg Risto, Mäesalu Alar, Paron Raino, Kompus Ilmar, Puu Janek,  
Zakariasson Thomas, Ajakainen Juho, Pajo Olavi, Ruut Lenno    
Treener  Olle  Sildre        
           
3.  HC  Total : Kallikorm Kaido, Lausmaa Martin, Pärn Arnold, Luht Mati,  Koitlepp
Karel, Koitlepp Peep, Rikkas Henrik, Vomm Aivar, Tuulas Tõnu, Väinsalu Jaan, Palm  
Albert, Lellep Margus, Sumeri Priit, Lainevool Ralf, Käbi Gregor, Leppik Tarvo  
Treener  Tõnu  Tuulas        
           
Parim  väravavaht:  Vitali  Semenjuk  (Hansa)      
Kaitsemängija:  Aivar  Urva  (Kehra)      
Resultatiivsem  mängija: Dmitri  Sevoldajev  (Rimi)  24(11+13)  punktiga