1:1 viik
Jäi 3 grupi Hülgete ja Zarjad Baltic 1 meeskonna omavahelise kohtumise lõpptulemuseks. Tasavägiselt ja vahelduvate rünnakutega kulgenud mängus õnnestus agressiivsemalt alustanud Zarjad Baltical kaheksandal mänguminutil, Baueri viskest 1:0 juhtima minna, kuid ei enamat. Hülgete põhiliselt vaid väljaku äärtelt sooritatud kontrarünnakud ja sealt sooritatud pealevisked väravakõlbulised ei olnud. Nii jäi vaheajaks Zarjad Baltica 1:0 eduseis püsima. Analoogselt kulgenud teisel kolmandikajal Zarjad Baltica 1:0 eduseis püsis ja seda kuni 27 mänguminutini, alles siis õnnestus Hänilasel ( Jaanus Talja, Ivask) arvulisest ülekaalust, daam Delen Schüle väravasse esimest korda litter visata ja mänguseis tagajärjeks 1:1 viigistada. Loe edasi

Snaipers kaotasa 1:4
2 grupi teise ringi mängus Saku 2 meeskonnale, keda esimeses ringis oli võidetud. Mäng oli küll küllaltki tasavägine, kuid tunda andis haiguse tõttu põhiväravavahi Siim Urva ja parimate mängijate Arnold Järvala ja Henry Küünemäe puudumine. Nende väravasuule tuli Andres Kaasikul minna hooaja esimesele mängule ilma igasuguste mängukogemusteta. Sakulastel seekord esmakordselt väravas Daugava kallastelt leitud Aleksjs Kuzakovs Avakolmandikaja esimestel mänguminutitel läks Saku 2 Lille (Aedla) ja Aedla (Sarapuu) visetest 2:0 juhtima ja kuigi 9.60 vähendas Tarmo Lillsoo (Hin, Karry Küünemäe) Snaipersi kaotusseisu 1:2-le, läks SAku 2 Sarapuu (Aedla) viskest vaheajaks 3:1 juhtima. Mängu teine kolmandikaeg oli küll tunduvalt tasavägisem, kuid oma kerge mängulise ülekaalu suutis Saku 2, Maaniidu viskest väravaks visata ja nii sai Saku 2 lõpusireeniks 4:1 võidu. Loe edasi

Tiigrid said järjekordse võidu
Kui 1 grupi teise ringi mängus alistasid Sparta 1 meeskonna tulemusega 4:2 (4:2,0:0). Gurtavoi viskest läks Sparta küll juba mängu avaminutil 1:0 juhtima, kuid tarvitses Tiigritel vaid mängutempot tõsta ja üha aktiivsemalt vastaste kaitsekolmandikus tegutseda, mis spartalaste kaitsemängu täielikult nullis ja Tiigrite väravatesadu sai alata. 4.13 Petrov (Shkaljarov ) viigistas ja 6.31 Petrovi (Korneitsik) viskest mindi ka 2:1 juhtima. Seejärel said spartalased vaid mõneminutilist hingetõmbamise aega, kui seejärel Tiigrite eriti aktiivne ründetegegevus jätkus, milledest 10.31 Kabatsikovilt (Griskun) 3:1 ja 11.43 Rõbinskilt (Baranin, Griskun) 4:1. Kolmandikaja viimasel mänguminutil Gurtavoilt (Ossipenkov, Kolesnikov) vaheajaks Sparta lohutusvärav - kaotusseisuks 2:4. Tundus, et rahulikumas mängutempos kulgenud mängu teisel kolmandikajal oli mõlema meeskonna väravate limiit lõppenud ja nii jäigi Tiigrite võidutagajärjeks 4:2 Loe edasi

Vepr sai 4:1 võidu
Kui Skoda jäähallis selle tulemusega, 2 grupi teise ringi mängus alistastati HK Purikad. Oma mänguline ülekaal realiseeriti juba avakolmandikajal. Mängitud oli vaid 2.40 kui arvulises ülekaalus mängides mindi Zagorski (Lukenskas) viskest 1:0 juhtima. 8.34 Zagorskilt (Fedorenko) ka 2:0 ja vaheajaks, Purikate rünnakus litri vahelt lõiganud Martin Gutilt - üksikläbimurdest 3:0. Purikate harvemad kontrarünnakud ja pealevisked jäid aga viljatuteks. Teine kolmandikaeg oli tunduvalt tasavägisem. Purikate kaitsemäng igati toimis ja nii sai Vepr lisavärava juurde alles 23.32 , kui Durani (Lukenskas) viskest mindi 4:0 juhtima. kuid minut hiljem õnnestus Viisutil (Tobarik) ka Purikate mänguskoor avada ja kaotusseis 1:4-le vähendada. Kuna edasises vahelduvate rünnakutega kulgenud mängus rohkem väravaid ei visatud - sai Vepr turniiritabelisse 4:1 võidu juurde. Loe edasi

Teistkordselt sama reha peale
Astusid Kullid HHL MV 2grupi teise ringi mängus Dark Vepri vastu, kui viimasel mänguminutil, 22 sek. enne lõpuvilet, seisul 2:2 lubati Korsunovil Dark Vepri 3:2 võiduvärav visata. Naljamehed lõõpisid, et täna mängisid Kullid poole paremini, sest esimeses ringis Dark Vepri vastu visati litter viimasel mänguminutil Kullide väravasse koguni 2 korral. Tegelikult oli igati heatasemeline ja võrdne mäng, mis algas Kullidele nukralt, kui juba teisel mänguminutil pidi väljakult lahkuma ja seda koguni mängulõpuni nende kõige parim mängija, eelmises Dark Vepri vastu mängides 3 väravat visanud Martin Lingvide, viimasele sai saatuslikuks rahvusvahelise kategooriaga kohtuniku Anton Semjonovi ingliskeele oskus. Eestlastest hokimängijatele olgu teadmiseks, et Anton on Sina peal ka eestikeelega. Vaeval oli mängitud 1.35 kui väljkukohtunik Goliusov fikseeris võistlusmäärustiku vastu eksimise Dark Vepri mängijale Novakule ja samal ajal Semjonov Kullide mängijale Arstile. Nähtavasti Lingvidele see otsus ei olnud meelepärane ning ta uisutas kohtunik Semjonovi juurde seda kommendeerima, tegi seda ingliskeeles ja mitte korrektsete sõnadega, mis kohtunik Semjonovi poolt tõlgendati ebasportliku käitumisega ja väljakult lahkudes solvunud Martin lõi vahetusmängijate juures olevat ust nii kõvasti, et väljak kajas. Anton Semjonovi otsus 2 x 10 karistusminutit ning otsest väljakult eemaldamist mängu lõpuni. Vaatamata sellele, et nüüd, kui kapten laevalt lahkunud alustasid Kullid võidutahteliselt. sest l rünnakutel tuli loota vaid igal mängijal iseendale. Ja see igati toimis ning juba 2.32 mindi Lindemanni (Beljakov) viskest 1:0 juhtima. 5.25 Moler ( Lorens) viigistas ja vaheajaks jäi viigiline 1:1 mänguseis püsima. Teist kolmandiku alustanud Dark Vepr läks küll juba avaminutil Girenko viskest 2:1 juhtima, kuid 22.00 Arsti söödust Lomp viigistas. Kuna viimane mänguminut Kulle ei soosinud, siis tuli neil teistkordselt leppida Dark Vepri üheväravalise võiduga - seekord 3:2(2:2,1:0). Jaan Ahi Loe edasi

Vipers 2 võitis kindlalt
HHL 3 grupi mängus Laupäevahoki meeskonda ja seda tulemusega 7:1(4:1,3:0). Vaatamata tunduvalt seni suuremate võistluskogemuste puudumisele on meeskonna mäng progresseerunud. Eilse mängu küllaltki suure kaotuse tõi puudulik mängutaktika. Iga vastase rünnakule vastati omapoolsete kontrarünnakutega, kuid litri kaotamisel Vipers 2 kaitsetsoonis andis neile eelise, sest kordades Laupäevahoki mängijad ei jõudnud õigeaegselt tagasi oma kaitsetsooni. Mängu alguses läks Vipers 2 juba teisel mänguminutil Frolovi ( Aleksei Fjodorov) viskest 1:0 juhtima, 4.29 Vadim Fjodorovilt (Roman Stepanov) 2:0, 4.49 vähendas Rainer Lahi küll Laupäevahoki kaotusseisi 1:2-le kuid kolmandikaja lõpuminutitel Tesstsalovilt 3:1 ja vaheajaks Roman Stepanovilt Krupin) 4:1. Teisel kolmandikajal Andrei Stepanov, Jaan Juhansoni ja Vadim Fjodorovi visetest võitis Vipers 2 mängu - 7:1. Loe edasi

Tasavägiselt
Kulges 3 grupi Zarjad Balic 2 ja Dragons 2 vaheline mäng, mõlema meeskonna mäng on võrreldes hooaja algusega märgatavalt paranenud. Kui avakolmandikajal oli Zarjad Baltic 2 rünnakutel aktiivsem ja see Aljoshini viskest ka 1:0 võideti, siis teisel mängukolmandikajal sagedased võistlusmäärustiku vastu eksimised ( mis jättis meeskonna väljakul arvulisse vähemusse) andis eelise vastastele ja mis ka ära kasutati. 16.53 viigistas Martin Uudeküll (Lavrienko) mängu ja 22.48 Metkovski tabav vise osutus Dragons 2 meeskonna 2:1 (0:1,2:0) võiduväravaks. Loe edasi

Vipers 1 võitis 5:1
1 grupi kohtumises KJHK meeskonda. Oma paremus pandi maksma juba avakolmandikajal, mis 11.10 Demarini, 11.51 Habarovi (Novikov) ja 14.58 Semenuha (Habarov, Semjonovs) visetest võideti juba 3:0. Mängu teine kolmandikaeg oli küll tasavägisem, kuid kui 18.38 Demarimi viskest Vipers 1 4:0 juhtima asus, siis oli praktiliselt selle mängu võitja selgunud. 19.07 Liidemannilt (Jarvare) küll lohutusvärav- seisuks 1:4, kuid viimasel mänguminutil Popovilt (Vassiljev) Vipers 1 võidutagajärjeks 5:1. Seekord oli KJHK kaitsetegevus kohati auklik. Tunda andis nende parima mängija, mängiva treeneri Rainer Komi puudumine. Sportlik õnn soosis seekord ka vastaseid, sest Vipersi kolmas värav visati vaid 2 sekundit enne vaheajavilet ja viimane värav, loetud sekundid enne lõpuvilet. Öeldakse, et Õnn soosib tugevamaid ja seekord see nii ikka ka oli. Loe edasi

Martin Gut ja Algis Lukenskas trikitasid Veprile 7:1 võidu
Uskumatult suure ja kindla 7:1(2:1,5:0) võidu sai Vepr, kui selle tulemusega alistati T-Rex. Kuigi avakolmandikaeg seda kuidagi ei lubanud. Lukenskasi visetest 4-36 ja 5.01 läks Vepr küll 2:0 juhtima, kuid vaheajaks vähendas Alt T-Rexi kaotusseisu vaid 1:2-le. Mängu pilt muutus uskumatuks teise kolmandikaja 20 mänguminutil, kui Bazutin(Federenko, Lukin) kasvatas 20.45 Vepri eduseisu 3:1-le ja 22.53 kübaratriki teinud Lukanskaselt (Zagorski, Martin Gut) juba 4:1. T-Rexi vastupanu oli murtud ja nende kaitsemäng täiesti halvatud. See oli vesi Vepri veskile, nende ühe parimale ründemängijale Martin Gutile, kes vähem kui viimase 5 minuti jooksul oli T-Rexi kaitsekolmandikus täielik peremees, mängis nagu ise tahtis, sest vastastel tema pidurdamiseks rohtu ei leidunud. Avas oma viskeskoori 25.20 (Zagorski) kui viskas 5:1 ja vaid loetud sekundid hiljem 25.38 (Pavlov) 6:1 ja eelviimasel mänguminutil Lukenskase täpsest söödust 7:1 ! Seega teine kübaratrikitaja selle mängu jooksul. Loe edasi

Napilt aga küllaltki kindlalt
3 grupi meeskondade omavahelises mängus, kus Kehra Snaipers oli kogu mängu kerges mängulises ülekaalus ZarjaD Baltic 1 meeskonna vastu, võitsid kehralased Järvala (Hin) viskest 1:0 (1:0,0:0). Loe edasi

2:0 võidu asemel 0:5 kaotus
Sai Saku 2 meeskond 19. veebruaril HHL MV 2 grupi mängus HK Kurase Hülgete vastu, kuna Saku 2 meeskonna väravas mängis Saku 1 meeskonna väravavaht Ainar Juht. Kuna see on vastuolus HHL MV Reglemendiga ( juhendiga), kus : Võistluste läbiviimise kord IV punkt 13 on kirjas: Sellises klubis, kus mängib HHL MV 2 meeskonnaga (erinevates tugevusgruppides ei või üks ja sama mängija üheaegselt mängida mõlema tugevusgrupi meeskonnas. Saku 2 oli eelnevalt taotlenud küll selleks luba kuna 2 meeskonna väravavaht Marek Leet olevat end vigastanud, jaanuarikuu keskel KJHK meeskonna koosseisus rahvusvahelistel jäähokivõistlustel. Kuna Marek Leet peale seda osales Saku HK treeningutel ja mängis Saku 2 meeskonna koosseisus viimati ka 3. veebruaril 2020 Kehra Snaipersi vastu. HHL kohtunike kogu (esimees Anton Semjonov) palus Saku HK sellekohta tõendit, mis ka saadi, millres teatati, et Leet Marekil ei ole lubatud mängida kuni 30.aprill 2020. Vaatamata sellele, et SAku 2 meeskonda on registreeritud ka väravavaht Sten Karu ja käesoleval hooajal ka mänginud. Tegi HHL kohtunikekogu otsuse: Erandkorras (täiendav registreerimine on lubatud kuni 31.01.2020) lubada Saku 2 meeskonnal täiendavalt registreerida meeskonda 1 väravavaht. Esialgu tundus, et kõik on selge, sest 19.02.2020 mängule Saku 2 - Hülged saatis Saku 2 meeskonna kapten Peeter Leidmaa meeskonna koosseisu, kus väravavahi nime kohta oli ? (sulgudes varus Ainar Juht). Vahetult enne mängu algust aga protokollis olevale tühjale kohale kirjutati aga - Ainar Juht ja see oligi põhjus, miks Saku 2 2:0 võidu asemel pidi leppima 0:5 kaotusega. Olgu märgitud, er vabu väravavahte, kes sellel hooajal pole üheski meeskonnas mänginud on 7-8 ringis. Lihtsalt huvi mõttes vestlesin eile Skoda jäähallis DSV meeskonna treeningu lõppedes nende väravavahiga (DSV ei mängi HHL liigas) ja küsisin, et kui mõni klubi kutsuks sind käesoleval hooajal HHL MV mängima - sain vastuse, et muidugi nõus. Lugupeetud Saku Hokiklubi muidu igati asjalik juht, Peeter Leidmaa tule mugavustsoonist välja, ei pea HHL Saku 2 meeskonnale väravavahti muretsema. Ja see, mis võistlusjuhendis ( Reglemendis) kirjas Saku HK kohta ei kehti aga kehtib ikka küll - ei ole mõtet igati toimivat klubi auti mängida. Jaan Ahi HHL MV peakohtunik Loe edasi

Purikad valmistasid superüllatuse !
Kui HHL MV 2 gupi teise ringi mängus tulemusega 2:1(1:0,1:1) alistasid grupi ühe tugevama, liidrite hulka kuuluva Mar Winneri ja seda tasavägises ning igati korrektses mängus. Avakolmandikajast oli mängitud täpselt minut, kui Purikad Tammesalu (Viisut) viskest 1:0 juhtima läksid. Edasine vahelduvate rünnakutega mäng kulges ühe meeskonna kaitsekolmandikust teise, kus vaid kohati oli Mark Winner aktiivsem, kuid Purikate väravasuul Toukhcher tõrjus kõik vastaste pealevisked. Kuna Mark Winneri väravas Linde vastas samaga Purikate visketele, siis vaheajaks Purikate 1:0 eduseis jäigi. Teise kolmandikaja avaminutitel jäid Purikad Mark Winneri kerge surve alla, mille Gaponov ka väravaks vormistas, seades jalule 1:1 viigi. 19.36 Purikate kontrarünnaku realiseeris jällegi Tammesalu (Juutila) visates Purikad 2:1 eduseisu. Edasises mängus Purikate mängutaktika end igati õigustas , kus vastaseid rünnati juba nende kaitsekolmandikus, mis lõhkus nende ründeteravuse juba algstaadiumis. Ja kuna väravavahi ja kaitsemängijate mäng oli igati tasemel, suudeti 2:1 eduseis säilitada ja seda kuni mängu lõpuvileni. Superüllatus oli sündinud ! Loe edasi

Vaid napi 2:1 võidu
Sai 3 grupi 1 etapi viimases mängus grupi liidermeeskond Dark Vepr, kui selle tulemusega pärast tasavägist mängu alistati grupi alumisel poolel olev Vipersi duubelmeeskond. Avakolmandikaeg lõppes 1:1 viigiga 4.39 läks Dark Vepr Najdjonovi (Suhhodolov) viskest 1:0 juhtima, kuid 8.46 Fjodorov ( Laidoner) viigistas Alles mängu lõpuminutitel õnnestus Najdjonovil (Dmitri Tarkoev, Girenko) ka Dark Vepri 2:1 võiduvärav visata. Loe edasi

Saku HK kaotas 1:4 !
HHL MV 1 grupi teise ringi avavoorus sai viimaste aastate meistermeeskond Saku 1 ootamatu 1:4(0:3,1:1) kaotuse HK Tiigritelt. Viimaseda alustasid pidevate kontrarünnakutega ja läksid 5.25 Abramovi (Skljarov,Petrov) viskest 1:0 juhtima. Ja vähem, kui minut hiljem 6.14 Baraninilt (Abramov) juba 2:0. Kulus veel minuteid, kui sakulased ree peale said ja ohtlike kontrarünnakutega vastasid, kuid Tiigrite väravasuul Nikita Vyenko näitas klassi. Vahetult enne kolmandikaja lõppu 13.15 Baraninilt (Pankov, Kudrjavtsev) vaheajaks 3:0. Ei mäletagi, et viimastel hooaegadel Saku nii suures kaotusseisus esimesel kolmandikajal kunagi oleks üldse olnud. Mängu teist poolt alustasid sakulased tunduvalt aktiivsemalt, sooritades ridamisi ohtlike pealeviskeid, kuid kõik jäid Tiigrite väravavahi Vyenko saagiks ja seda kuni 28 mänguminutini, alles siis õnnestus Nieminenil (Kaljuste, KuusK) Saku auvärav visata. Seejärel loodeti päästa, mis veel päästa annab, väravavaht vahetati kuuenda väljakumängija vastu aga kui Tiigrite kaitsetsoonis litri söötmisel eksiti oli selge, et päästa ei ole seekord midagi. sest selle saanud Rõbinskil ei olnud probleem see Saku tühja väravasse lennutada. Olgu märgitud, et eelnenevatel mänguminutitel ei suudetud koguni neljal korral oma arvulist ülekaalu väravaks realiseerida. Sellega oli mäng tulemusega 1:4 kaotatud. Jaan Ahi Loe edasi

Dragons 2 kaotas 1:5
3 grupi esimese etapi viimases voorus grupi ühe tugevamale Panteritele. Kui tasavägiselt ja vahelduvate rünnakutega kulgenud mängus õnnestus Panteril alles kolmandikaja lõpuminutitel, arvulisest ülekaalust Paul Sorokini (Hadberg) viskest avavärav visata ja vaheajaks 1:0 juhtima minna, siis mängu teisel poolel pandi oma suuremad tehnilised oskused ja mängukogemused maksma.15.55 Kastõrjonokilt (Sarap,Etti) 2:0 ja 16.54 Vaiglalt (Kirpu) juba 3:0. 17.34 tuli Dragons 2 küll, kuid vaid lühiajaliselt mängu tagasi, kui Sergei Zubovits vähendas kaotusseisu 1:3-le. Panterid vastasid sellele aktiivsemate kontrarünnakutega ja täpsete pealevisetega ning 22.18 Paul Sorokinilt (Hadberg) 4:1 ja viimasel mänguminutil Sarapilt 5:1. Loe edasi

Spart 2 sai ülekaaluka võidu
Kui 3 grupi 2 etapi viimases voorus alistas tulemusega 10:0(5:0,5:0) HHL meistrivõistlustel esimest hooaega mängiva Laupäevahoki meeskonna, kelle koosseisu enamik mängijaid tegid jäähoki ABC-ga tutvust alles aasta - poolteist tagasi. Sparta 2 väravad: Kutuzov 3, Trefov 2, Malikov 2, Gurov. Kuznetsov, Sahhatski ( igaühelt värav). Loe edasi

Kulliid eduseis jäi püsima
Kullide 3 grupi esimese etapi viimase vooru mäng Zarjad Baltic 2 kujunes tasavägiseks. Võrreldes hooaja algusega on viimaste mäng tunduvalt paranenud- Kui võistluste 1 etapil olid Kullid omavahelise mängu 5:0 võitnud, siis seekord tuli maksimaalselt pingutada, et võit turniiritabelisse kirjutada. Ja olgu märgitud, et seekord mängiti ilma meeskonna parima Martin Lingvideta. Vahelduvate rünnakutega kulgenud avakolmandik suudeti Raul Ebberi visatud väravast siiski 1:0 võita. Kohe teise kolandiku avaminutil kasvatas Andrei Viktorov Kullide eduseisu 2:0-le ja 22.05 Elo Armaselt (Klingenberg) 3:0. 24.01 õńnestus Daniil Suursool Zarjad Baltica 2 meeskonna kaotusseis 1:3-le vähendada, kuid mitte enamat, sest nende mitmed head väravate võimalused likvideeris seekord Kullide väravasuul hästi mänginud Reigo Lipp. Seega Kullide 3:1 võit. Loe edasi

Vipers 2 sai 4:0 võidu
Kui selle tulemusega alistas 3 grupi eelviimases voorus meistrivõistluste uustulnuka Laupäevahoki meeskonna. Avakolmandikaeg võideti Shvetsi (Kruperin) viskest 1:0. Teisel komandikajal 22.22 Aljoshinilt 2:0, 22.46 Aleksei Fjodorovilt 3:0 ja viimasel mänguminutil Kruperinilt (Vadim Fjodorov) 4:o Loe edasi

Sõbralik 1:1 viik
Jäi 3 grupi eelviimase vooru Dragons 2 Zarjad Baltic 2 mängu lõpptulemuseks, mis vastas ka igati õigustatult mängu lõpptulemusele. Kuna avakomandikajal kumbki meeskond skoorida ei suutnud, jäi vaheajaks tabloole mängutagajärg 0:0. Teise kolmandikaja esimesest rünnakust läks Dragons 2 Dulko viskest 1:0 juhtima ning alles lõpuminutitel õnnestus Fedulovil mäng viigistada. Loe edasi

Kullid "oskasid" kaotada !
HHL 3 grupi eelviimase vooru mäng Kakumäe Kullide ja liidermeeskonna Dark Vepri vahel algas Kullidele suurepäraselt, kui esimest rünnakust, mängitud oli vaid 10 sek. mindi Marti Lingvide viskest 1:0 juhtima. Kolmandal mänguminutil saadi väljakul arvuline ülekaal ja nüüd juhtus midagi lubamatud, selle asemel et ise see väravaks realiseerida, lasti Radtsenkol vabalt endi kaitsetsooni uisutada ja pealevise sooritada, millest litter Kullide väravas maandus ning mäng 1:1 viigis. Edasises mängus Kullide pidev surve Dark Vepri väravale jätkus ning Martin Lingvide kiirrünnakutest 8.17 ja 9.47 vastavalt 2:1 ja 3:1 - kübara trik. Sellel Kullide turvaliselt tundunud seisul mindigi vaheajale.Teise kolmandikaja alguses 16.33 Dark Vepri kontrarünnakust vähendas Radtsenko kaotusseisu 2:3-le. Edasises vahelduvate rünnakutega mängus Kullide kerge mänguline ülekaal,.kus 25-dal mänguminutil oli mängu parimal Martin Langvidel võimalus ka neljas värav visata, kui ta mängis üks üks vastamisi Dark Vepri väravavahi Romanovskiga, kuid seekord suutis viimane Martini pealeviske tõrjuda ja Kullide eduseis, 3:2 jäi püsima ja seda veel kui mängu lõpuni jäi mängida sekundeid vaid 33, siis 29.27 õnnestus Suhhodolovil (Novak, Najdjonov) mäng seisuks 3:3 viigistada. Sellest innustunult Dark Vepri uus kiire kontrarünnak, litter mängiti Kullide kaitsetsooni, kus kaitsemängija puterdas selle Dark Veprile, selle saanud Suhhodolovi ebamäärasest pealeviskes libises see Kullide puuriluku Reigo Lipu jalgade vahelt väravasse, kellel oli seekord hooaja kehvem mängupäev. Kullide suurepäraselt kulgenud mäng lagunes viimasel mänguminutil ja seda vaid 15 sekundi jooksul ! Loe edasi

1-20 of 1254 Järgmine Leht >>