Mark Winner sai 4:1 võidu
Kui selle tulemusega alistas HHL MV 2 grupi viimase neljanda ringi mängus praktiliselt teise koosseisuga mänginud Purikad. Vaatamata sellele avaldasid Purikad vastastele avakolmandikajal südi vastupanu ning Mark Winner läks vaheajale vaid 11.06 Gaponovi ( Potapov) poolt visatud väravast 1:0 eduseisus. Teise kolmandikajal pani Mark Winner oma tehnilise paremuse maksma, mis Golubi (Moshkov), Gaponovi ja Sudarevi (Smolin, Zolotarjov) poolt väravateks realiseeriti ja Mark Winner 4:0 eduseisu mängiti. Lahi (Ründva) poolt visatud auvärav andis lõpusireeniks Mark Winnerile 4:1(1:0,3:1) võidu. Loe edasi

Kullid demonstreerisid lendu
HHL MV 3 grupi 6-10 koha mängus Sparta 2 meeskonna vastu. Avakolmandik algas mõlemapoolsete kiirrünnakutega ja peab igati tõdema, et mõlema meeskonna mängijate uisutamise oskus võrreldes hooaja algusega on märgatavalt paranenud. Kullide surve ja aktiivsus tasus end juba 5-dal mänguminutil, kui Klingenbergi (Arst) viskest litter Sparta 2 väravasse maandus. Sparta 2 kontrarünnakud olid küll harvemad, kuid isegi ohtlikumad ja nii õnnestus 8.48 Gurovil (Malikov) mänguseis tasakaalustada ja 13.28 Malkovi viskest isegi 2:1 juhtima minna. Kuna Kullide kordades loodud väravavõimalused lahendas ilmeksimatult Sparta 2 väravavaht Selivestrov, siis vaheajaks Kullid jäidki 1:2 kaotusseisu. Mängu teise kolmandikaja esimene pool möödus vaid vahelduvate rünnakutega, kuid kuna mõlema meeskonna pealevisked jäid väravavahtide saagiks, siis Kullide 1:2 kaotusseis püsis. Kuid pidev surve Sparta 2 väravale jätkus ja 26.51 saadi lõpuks tuul tiibadesse, kui Anti Arst (Kutan) mängu viigistas ja viimasel mänguminutil ka Klinbergi ja Viktorovi söötudest 3:2 võiduvärava viskas. Loe edasi

Ka 3 grupi 6-10 koha liidermeeskond Kehra kaotas punkti
Ka siin jäi mängu Snaipers - ZarjaD lõpptulemuseks 2:2(0:0,2:2) viik. Kehra Snaipers läks teise kolmandikaja avaminutil Indrek Lilsoo (Henry Küünemäe, Ploom) viskest 1:0 juhtima, kuid hetkeline vääratus kaitsemängus karistati 21.29 ZarjaD poolt Vesselovi viskest väravaga. Seejärel keskväljaku lahtiviske võitnud Lukats söötis litri Järvalale ning viimase kiire spurt ja täpne pealevise ning vaid 18 sek. hiljem Snaipers 2:1 juhtimas. Lõpuminutitel ZarjaD tõstsid mängutempot ja järjekordsest kontrarünnakust õnnestus jällegi Vesselovil (Kruglik) 27.01 mäng viigisadamasse 2:2 juhtida. Loe edasi

Sparta võttis Vipersilt punkti
Kui HHL MV 2 grupi neljandas ringis mängis vahepeal ainult võite tunnistanud Vipersiga 2:2 viiki. Kuna avakolmandikajal jäid mõlemal meeskonnal mänguskoor avamata, siis väravate viskamine toimus alles teise kolmandikaja keskel. Kui mängitud oli 17.25 läks Vipers küll Habarovi )Teterjikov) viskest 1:0 juhtima, kuid 20.04 kui Vipers jäi väljakul arvulisse vähemusse kunagine Jõgeva jäähoki kasvandik Andrei Kovalevski (Baranin, Bortnik, viimane samuti Jõgeva jäähoki kasvandik) viigistas). Vaid napilt minutijagu hiljem 21.28 õnnestus Zemenkovil (Habarov) Vipers küll 2:1 eduseisu visata, kuid juba 23.55 Baranin (Bortnik) viigistas. Ja tulemusega 2:2 mäng ka lõppes. Seekord üle hulga aja oli üksikutel pealtvaatajatel võimalus hokimängu kõrval ka poksi lühimatsi jälgida, kus vastamisi olid Artjom Abramov (Sparta) ja Dmitri Kisselevits - võitis kõrgema punkti (ümberarvestatud minutiteks) saanud Kisselevits 25 minutiga, vastane Artjom Abramov pidi leppima napi allajäämisega 5+20 min. Loe edasi

T-Rex sa suureskoorilise võidu
Kui HHL MV 3 grupi 1-5 koha mängus alistas 7:0(1:0,6:0) HK Kurase Hülged. Kui avakolmandikajal suutsid Hülged T-Rexile igakülgset vastupanu osutada ja viimastel õnnestus 11.49 sooritatud Pesoneni viskest vaid 1:0 juhtima minna. Siis juba teise kolmandikaja alguses T-Rex tõstis mängutempot ja 15.21 Tiiduselt (Alt) 2:0. Edasise mängus Hülgete mängijatel väsimus jalgades ja keel vestipeal ning T-Rex tuli ja viskas 18.03 Vetrennikovilt 3:0, ja sellele järgnes soome mängijate (kes lõpuks oma olemasolevaid mänguoskusi seekord koguni 80% realiseerisid) 3 minutiline viske võistlus. 18.22 Tuomistolt (Toropainen, Teerioja) 4:0, 21.27 Toropaininelt (Pesonen) 5:0 ja 21.46 Toropaininelt Pesonen) ka 6:0. Viimase värava õigus jäeti ikkagi T-Rexi omamehele Fomtsenkovile, kes võidu ja lõputulemuseks tagajärje 7:0 vormistas. Tundub, et esikohta otsustab nüüd T-Rexi ja Telia omavaheline mäng, kuigi kaarte võivad segada veel ka Dark-Vepr, kui osaliselt ka KJHK. Jaan Ahi Loe edasi

Dark Vepr üllatas
Kui HHL MV 3 grupi 3 ringi mängus alistas tulemusega 3:1 (2:0,1:1) ja seda väga tasavägiselt kulgenud mängus vahepeal liidrirollis oleva KJHK meeskonna. Dark Vepr pani oma minimaalse paremuse maksma juba avakolmandikajal, kui 3.26 mindi Korsunovi (Najdjonov) viskest 1:0 juhtima ja vaheajaks 13.28 Najdjonovi (Korsunov) viskest mängiti 2:0 eduseisu. Teisel kolmandikajal tuli KJHK mängu tagasi ja 18.31 vähendas Jarvare (Sadikov) KJHK kaotusseisu 1:2-le. Kuna KJHK jäi viigivärav viskamata, siis Korsunovil seevastu õnnestus vaid 8 sek. enne lõpusireeni Dark Vepri võidutulemuseks 3:1 visata. Selle kaotusega tuleb KJHK esikohast suu puhtaks pühkida ja kuna meistrivõistluste lõpuni jääb mängida veel vaid 3 vooru, siis mäng käib veel vaid hõbedale ja pronksile. Loe edasi

Vepr - Sparta 4:1
Kuigi 2 grupi neljanda ringi omavaheline kohtumine oli tasavägisem, kui seda näitab mängu lõpptagajärg. Sparta alustas kiirete kontrarünnakutega ja realiseeris avakolmandikajal, kui mängitud oli 10.49 arvulise ülekaalu Malkovi (Makarov) viskest väravaks minnes 1:0 juhtima. Kuid juba 11.21 Silantjev (Lukenskas, Simagin) viigistas mängu seisuks 1:1 ja selle tulemusega mindigi vaheajale. Sama tasavägiselt mängiti ka mängu teine kolmandikaeg, kui Spartal jäid kindlad väravate võimalused väravateks vormistamata, siis Vepr sai sellega hakkama 19-dal mänguminutil järgnenud kahe minuti jooksul koguni 3 korral. 18.20 Ljamtsevilt ( Lukin, Pavlov) 2:1, 19.49 Kablukovilt (Lukin) 3:1 ja 20.07 kunagiselt Leedu rahvuskoondise mängijalt Algis Lukenskaselt 4:1, mis jäi ka Vepri võidutulemuseks. Vepri kolmeväravalise võidu pandiks oli nende väravavahi Vitali Belovi super tõrjetöö, mis jättis Sparta ründajatele vaid tühjad pihud. Jaan Ahi Loe edasi

Kullid said 0:2 kaotuse
HHL 3 grupi 6-10 koha mängus grupi liidermeeskonnalt Kehra Snaipersilt. Viimased olid HHL MV uustulnukast Kakumäe Kullidest nii tehniliste, kui ka taktikaliste mängu oskuste poolest paremad. Kui avakolmandikajal vaatamata mitmetele võimalustele seda väravateks realiseerida ei õnnestunud, siis teise kolmandikaja 20 mänguminutil, kui Kullid eksisid võistlusmäärustiku vastu ja jäid väljakul arvulisse vähemusse, õnnestus Snaipersi mängival treeneril Aivar Urval mänguskoor avada ja Kehra 1:0 juhtima viia ning 24.16 Aivarilt ka 2:0. Kullid vastasid küll üksikute kontrarünnakutega, lõid väravate hõngulisi momente, kuid litter jäi väravasse viskamata. Kullide mängus andis tunda meeskonna treeneri Võrangu seekordne puudumine. Omapead mängides teeniti lubamatuid ( mitte mängulisi) karistusi Kose 2 min. ja Mets 10 min. ebasportliku käitumise eest, mis osaliselt halvas ka Kullide mängu. Loe edasi

Vipers võitis kuivalt - 4:0
HHL MV 2 grupis esikolmikusse kuuluva Mark Winneri. Oma tehniline paremus pandi maksma juba avakolmandikajal, 7.41 mindi Habarovi (Sergei Teterjukov) viskest 1:0 juhtima. 8.59 kasvatas kunagine Eesti koondmeeskonna tugisammas Roman Potsinok (Kisselevits) Vipersi eduseisu 2:0-le ning avakolmandikaja viimasel mänguminutil Zajatsilt (Kisselevits) vaheajaks 3:0. Teisekolmandikaja ainsa värava viskas Konstantin Podgornõi (Vassiljev, Zemenkov) ja kuna vastastel jäi mänguskoor avamata sai Vipers lõpusireeni kõlades kindla 4:0 võidu. Loe edasi

Dragons 1 kaotas 3 mängu järjest
HHL MV 1 grupi viimati peetud mängus. Kui viimati oldi 2 korral tulnud tunnistada HK Tiigrite paremust, siis eile õhtul kaotati Saku 1 0:2 ja seda väga tasavägiselt kulgenud mängus. Sakulastel õnnestus oma minimaalne paremus maksma panna avakolmandikaja neljandal mänguminutil, kui Valk (Kaljuste) mänguskoori avas ja meeskonna 1:0 juhtima viis. Analoogselt mõlemapoolsete väravatevõimalustega mängiti ka mängu teine pool, kus vaid üks täistabamus, seekord Põrhilt Tarraste) ja Saku 1 eduseisus - 2:0. Kuna Dragons 1 jäid kõik väravatevõimalused realiseerimata, siis paratamatult tuli leppida 0:2 kaotusega. Loe edasi

Marek Sorokini resultatiivne mäng
Ja visatud 4 väravat kindlustasid Teliale HHL 3 grupi 1-5 koha mängus 5:3 võidu Hülgete üle. Mäng algas Telia pidevate kiirrünnakutega ja juba 3.18 mindi meeskonna kapteni Raimond Vaigla (Sarap) viskest 1:0 juhtima ja minut hiljem Marek Sorokinilt (Zomov) 2:0. 4.55 õnnestus Kaipainenil (Jaanus Talja) üksikläbimurdest vähendada Hülgete kaotusseis 1:2-le, kuid 6.54 vastas Telia sellele Marek Sorokini (Merisaar) poolt visatud väravaga, kasvatades Telia eduseisu 3:1-le. Avakolmandikaja 10-dal mänguminutil jäi aga Telia jääle kolme väljakumängijaga, kui Telial määrustiku vastu eksimise korral karistuspingil koguni 4 mängijat (Abel, Kask ja vennad Sorokinid). Hülgetel ligemale 5 minutit aega oma suurt arvulist ülekaalu väravateks realiseerida. Taolises olukorras peab ründetegevus toimuma laiuti kogu väljaku ulatuses, kasutades litri sööte äärelt äärele. Hülged aga proovisid üksikläbimurretega, mis aga hävisid juba eos ja nii Telia jäigi vaheajaks 3:1 eduseisu. Nii nagu avakolmandikaega alustas Telia ka mängu teist kolmandikaega kiirrünnakutega ja selle avaminutil Marek Sorokinilt (Paul Sorokin) juba 4:1. Edaspidises mängus Hülgete ründeteravus paranes ja 18.22 vähendas Heinlo (Veveris) kaotusseisu 2:4-le. Kohe seejärel jättis Maibaum 1:1 olukorra Telia väravavahiga realiseerimata, visates litri väravast mööda. 25.07 vähendas küll Hülgete parim mängija Kaipainen kaotusseisu 3:4-le. Kuid lõpuminutitel loovutati mänguinitsiatiiv Teliale ja eelviimasel mänguminutil Marek Sorokini (Sarap) neljas täistabamus kindlustas Teliale 5:3 võidu ja grupi liidrikoha. Loe edasi

T-Rex sai kindla 7:2 võidu
Ja seda 3 grupi 1-5 koha mängus, grupi uustulnuka Dark-Vepri üle, kellele eelmises ringis oldi üllatuslikult 3:4 kaotatud. Eilne mäng oli aga teisest mastist ja kuigi avakolmandikaeg seda kuidagi ei lubanud. T-Rexi viskas juba avarünnakust, kuid mängitud oli vaid sekundeid 23 Teerioja 1:0 jutima, kuid 4.49 Girenko viigistas. Dark Veprile sai õnnetuseks 7 mänguminut, kui vaid 30 sekundi jooksul käis litter koguni 2 korral nende väravas, 6.21 Teerioja (Tuomisto) ja 6.51 Risto Alti (Tiidus) visetest. Edaspidises mängus ja seda kolmandikaja lõpuni mängiti aga juba kui võrdne võrdsega ja vaheajaks vähendas Korśunov (Ratśenko) Dark Vepri kaotusseisu 2:3-le. Kui teise kolmandikaja esimesed mänguminutid möödusid vahelduvate rünnakutega, siis mida mänguaeg edasi seda rohkem mängis T-Rex vastase kaitsetsooni, kust ründas agresiivselt ja tabavalt 18.11 Niskalalt (Edvin Ollin) 4:2, 21.04 Risto Altilt (Tuomisto 5:2. 26.01 Käbilt (Tiidus) 6:2 ning 27.27 Vetrennikovilt (Edvin Ollin) 7:2. Kindla võidutagajärje kindlustas T-Rexile vastasest kiirem mängutempo ja seda eriti mängu teisel poolel, sest meeskond mängib 3 viisikuga, Dark Vepr aga 2 viisikuga ning siia ongi koer maetud. Loe edasi

Sparta 2 sai napi 3:2 võidu
Dragons duubli 2:0 eduseisule. 3 grupi 6-10 koha mängus Dragons 2 üle ja seda vaatamata sellele, et avakolmandikaja alguses jäädi 0:2 kaotusseisu. Dragons 2 läks juba viiendal mänguminutil Aleksandr Smirnini (Brilon) viskest 1:0 juhtima ja juba 4.50 Ussovilt 2:0. Vaheajaks õnnestus Sparta 2 kolmandikaja viimasel mänguminutil Skvortsovil (Pasurin) viskest vähendada Sparta 2 kaotusseis 1:2-le. Teisel kolmandikajal mängupilt oluliselt muutus, Sparta 2 kontrarünnakud muutusid sagedamasteks ja pealevisked täpsemateks ning 17.10 õnnestus Tsekrõzovil mänguseis viigiistada ja 22.00 viskas Pasurin Sparta 2 võidutagajärjeks 3:2. Loe edasi

Tiigrid said jällegi üheväravalise võidu
HC Dragons 1 üle ja seda teist mängu järjest ning seekord tulemusega 3:2(1:1,2:1) HHL MV 1 grupi mängus. Kui esimesest kolmandikajast oli mängitud 11.02 läksid Tiigrid küll Kaidasi (Kabatsikov) viskest 1:0 juhtima, kuid vähem kui minut hiljem õnnestus Bazutinil (Kevask, Jevgeni Babilo) mäng seisuks 1:1 viigistada. Kuna rohkem väravaid ei visatud, siis mängu teistpoolt alustati samast 1:1 seisust. Mängu teine kolmandiku algus kulges küll vahelduvate rünnakutega, kuid mida väravateks realiseerida ei õnnestunud. Alles 23.12 õnnestus Skljarovil üksikläbimurdest Tiigrid 2:1 juhtima visata, kuid 26.30 Dragons 1 kiire kontrarünnaku lõpetas Borovikov (Rumjantsev) väravaga, seades tabloole 2:2 viigiseisu. Vaid 46 sek. hiljem Tiigrite selle mängu parim mängija Kaidas (Kabatsikov) viskas täpselt ja viis Tiigrid 3:2 juhtima. Kuna viimastel mänguminutitel mõlema meeskonna rünnakud jäid viljatuteks, siis Tiigrid said teist mängu järjest Dragons 1 vastu üheväravalise 3:2 võidu. Eelmises voorus oli võidetud Dragons 1 tulemusega 1:0. Loe edasi

SAku 2 võttis oma
Kui HHL MV 2 grupi neljanda ringi mängus alistas tulemusega 4:1(1:1,3:0) HK Purikad. Tasavägiselt kulges mäng vaid avakolmandikajal., kus 4.50 Serveti (Luht) vioskest läksid sakulased 1:0 juhtima. Mängu 11-dal minutil Jarmo Süvaoja (Veiko Süvaoja, Roland Viin) viigistas ja selle 1:1 viigilise tulemusega mindigi vaheajale. Mängu teisel poolel oli Saku 2 vastasest tunduvalt värskem, mis ka edaspidises mängus väravateks realiseeriti. 17.00 meeskonna kaptenilt Peeter Leidmaalt 2:1, 24.01 Sikkult (Maaniit) 3:1 ja 24.48 Maaniit`ult 4:1, mis jäigi Saku 2 meeskonna võidutulemuseks. Loe edasi

1:0 Kehrale.
3 grupi 6-10 koha mängus pidi Dragons 2 tunnistama grupi liidermeeskonna Kehra Snaipersi nappi üheväravalist, 1:0 paremust. Mängu ainsa värava viskas avakolmandikajal, kui mängitud oli 12.57 Andrei Grentsman (Ploom, Kauge). Loe edasi

Kollektiivsem mäng tõi Kullidele 3:1 võidu
Ei saa öelda, et Kullid Zarjad Balticast mänguliselt niivõrd üleolid, kui seda mängunumbrid näitavad aga peab tõdema, et meeskoona treener Mihkel Võrang on mõne kuuga mängijatele siiski midagi olulist kõrvataha pannud ja seda eriti mängutaktika poolest. Üldiselt keskmise tasemega sõiduoskuste poolest parematel vastastel oli just mängutaktika see, mis jättis väravad viskamata. Mängiti põhiliselt vaid üksikläbimurretele, mis tänu väravavahi Lipu heale mängule tulemusi ei andnud. Kullid läksid avaminutil Antti Arsti ootamatust ja kiirest üksikläbimurdest 1:0 juhtima ja kuigi ZarjaD Baltic Artur Karamani viskest mängu viigistas õnnestus Kullidel Viktorovi-Arsti algatatud mängukombinatsioonist litter Kligenbergile sööta ja viimane viskas vaheajaks Kullid 2:1 juhtima. Analoogselt kulgenud mängu teisel poolel, kui mängitud oli 20.18 kasvatas Rain Beljakov (Terra) Kullide eduseisu 3:1-le, mis jäi ka nende võidutulemuseks. Loe edasi

Telia tõusis liidriks
Ja seda HHL MV 3 grupi mängus 1-5 kohale. Viimasel ajal väga tasavägiselt kulgenud mängud on 1 ring (neli mängu) enne võistluste lõppu pidanud seni võrdsete punktidega liidrirolli jaganud KJHK ja T-Rex - Volume, pärast eile õhtust Telia 3:2 võitu Dark Vepri üle loovutama liidrirolli Teliale, kellel nüüd 1 punktiline edu ülaltoodute ees. Eilne mäg Dark Vepri vastu kulges avakolmandikajal Telia pidevate rünnakutega ja kui keskväljaku lahtiviskest oli mängitud vaid 20sek. mängis meeskonna mängiv treener Marek Sorokin vastaste kaitsetsooni ja meetrit 2 kolmandikjoonest sooritatud kaugviskest litter Dark Vepri väravas ja Telia 1:0 eduseisus. Kuna vastaste kontrarünnakutel teravus puudus ja ka kaitsetegevus oli auklik. kasutas selle ära jällegi Marek Sorokin, kes vaheajaks kasvatas Telia eduseisu 2:0-le. Teise kolmandikaja avaminutil 15.58 õnnestus Vaiglal (Kirpu) kasvatada Telia eduseis küll juba turvalisse 3:0 eduseisu, kuid seejärel muutus Dark Vepri ründemäng kollektiivsemaks, söödud täpemateks ning 17.21 Dimitri Tarkoevi viskest vähenes nende kaotusseis 1:3-le ja seda ise arvulises vähemuses mängides. Vaid loetud minutid hiljem vähendas Sokolovski (Ratsenko) Dark Vepri kaotusseisu juba 2:3-le. Vaid kiiresti tiksunud mänguminutid ei lubanud enamat ja nii sai Telia üleoluse napi 3:2 võidu ja tõusis 24 punktiga turniiri liidriks vaid punktiga jäävad maha nii KJHK, kui ka T-Rex- Volume. Viimasest ringist jääb kõikidel meeskondadel mängida veel vaid 4 mängu, kust selgub nii võitja, kui ka üldine meeskondade paremusjärjestust. Jaan Ahi Loe edasi

T-Rex sai viigi üle noatera.
HHL MV 3 grupi 1-5 koha mängus olid vastamisi senini võrdsete punktidega turniiritabeli kaks esimest T-Rex ja KJHK .Tasavägiselt ja dramaatiliselt ja seda kuni mängu viimase sekundini kulges ka nende teise ringi omavaheline kohtumine, mis lõppes küll sõbraliku 4:4(3:3) viigiga, kuid tõele silma vaadates tuleb nentida, et KJHK jättis juba käega katsutava võidu vormistamata. T-Rex alustas kiire kontrarünnakuga ja kui mängitud oli sekundeid vaid 20, viskas Toropainen Tuulase söödust T-Rexi 1:0 juhtima. Kud juba 1.59 õnnestus Jarvalel üksikläbimurdest mänguseis tasakaalustada. KJHK pidev surve jätkus ja 6.26 püüdis T-Rex vastase rünnakuid peatada vaid veahinnaga, kuid 6.26 läks Niskala määruste vastu eksimine lnii kalliks maksma, et kohtunikud määrasid KJHK kasuks karistusviske. T-Rexi õnneks viset sooritanud endine narvalane Demakov eksis ning mänguseis 1:1 ei muutunud. Vaatamata väikesele ebaõnnele sõdurpoiste aktiivne ründetegevus jätkus ja juba 7.09 Vladislav Demakov oma ebaõnnestunud karistusviske heastas , lõpetades Jarvare ja Kaljuvee alustatud kombinatsiooni väravaga - mängides KJHK 2:1 eduseisu ning vaid sekundeid minut hiljem Larensiltl (Miilberg) juba 3:1. Sellel 1:3 kaotusseisul lõpuks käivitus ka T-Rexi ründemäng ning 10.52 vähendas Käbi kaotusseisu 2:3-le ning 12.55 vaheajaks Tuomistult (Tuulas) 3:3 viik. Mängu teine pool kuni viimaste mänguminutiteni kulges küll vahelduvate rünnakutega, kui ilma väravaid viskamata ning tablool endiselt 3:3 viigiseis. Lõpuks, kui mängu lõpuni jäi mängida täpselt 2 minutit õnnestus Kaljuveel, Kivistiku söödust KJHK 4:3 juhtima viia. Viimasel mänguminutil patustas määruste vastu Pesonen ja T-Rex jäi väljakul arvulisse vähemusse, mänguaega veel vaid loetud sekundid. T-Rex otsustas riskida, vahetades väravavahi viienda väljakumängija vastu ning seekord risk igati õigustas - ainult 5 sekundid enne lõpusireeni Tuomistolt (Käbi, Fomtsenkov) 4:4 viigivärav. Jaan Ahi Loe edasi

Saku 1 - Tiigrid 4:1
HHL MV 1 grupis pidid Tiigrid seekord tunnistama sakulaste kolmeväravalist paremust ja seda kiiretempolises ja tehniliselt heatasemelises mängus. Kui Saku 1 meeskond sõitis väljakule oma parimas koosseisus, siis Tiigrid seekord osaliselt ilma oma põhimängijateta, puudusid Vjatseslav Korneitsik, Pavel Safonov ja Ilja Tśegotov. Juba avakolmandiku kolmandal mänguminutil läksid sakulased Valk´u (Nieminen, Komi) viskest 1:0 juhtima ja minut hiljem Kalmuselt (Kaljuste) juba 2:0. Tiigrite kaitsemäng lekkis ja seda kogu mängu lõpuni andis tunda nende kaitsetalade Tśegotovi ja Safonovi puudumine Avakolmandikaja edasises mängus suutsid Tiigrid tänu väravavahi Nikita Vynenko heale tõrjetööle kõik Saku 1 pealevisked tõrjuda ja 9.48 arvulises ülekaalus mängides, vähendas Griśkun (Skljarov, Kabatsikov) kaotusseisu 1:2-le ja see jäigi avakolmandikaja lõpptulemuseks. Nii nagu avakolmandiku alustas Saku 1 mängu teistpoolt aktiivsete kontrarünnakutega ja kui sellest oli mängitud vaid minut mindi Lorenzi (Valk, Kungla) tabavast viskest 3:1 juhtima. Tiigrid vastasid küll samaga, korduvalt mängiti litter vastaste värava ette, headele viskepositsioonidele, kuid sooritatud pealevisked langesid Saku 1 väravavahi Leet Mareki saagiks või visati litter väravast mööda. Seevastu viimasel mänguminutil õnnestus sakulastel, teistkordselt Valk Kristjanil (Lorenz) litter Tiigrite väravasse visata, Saku 1 - võidutagajärjeks 4:1. Loe edasi

1-20 of 1095 Järgmine Leht >>