Kaitsejõudude HK sai ülekaaluka võidu
Kui HHL MV 3 grupi viimases voorus alistas Dark Vepri tulemusega 9:2(6:1,3:1). Oma mänguline paremus pandi maksma juba avakomlandikajal, kui Masljonovi Kivistik) viskest mindi 1:0 juhtima. Kui mängitud oli 4.11 viskas eelmise mängu KJHK resultatiivsem Liidemann 2:0 ja 6.11 õppingute tõttu Tartu Sõjakoolis on aruharva KJHK koosseisus mängida saanud Masljonov ( Jarvare, Artjusin) 3:0. Seejärel õnnestus Dark Vepril 7.27 Puzirevi (Kosev) viskest vähendada kaotusseis küll 1:3-le, kuid vaheajaks pidi Dark Vepri väravasuul mänginud nõrgema soo esindaja Veronika Kostrova litri veel kolmel korral Jarvare , Mekelsaare (Liidemann), ja Liidemanni (Dodjak, Tiganik) visetest väravast välja võtma. Teisel kolmandikajal avaldas Dark Vepr tõsisemad vastupanu. 22.38 kasvatas KJHK Artjusini (Masljonov, Jarvare) viskest eduseisu 7:1-le ja 25.11 Dodjakilt (Liidemann, Mikelsaar) juba 8:1. Kuid 26.47 õnnestus ühest harvematest kontrarünnakutest Kosevil (Puzirev) Dark Vepri kaotusseis vähendada 2:8-le, kuid 27.44 Artjusini (Masljonov) täpne pealevise andis 9:2 võidu KJHK-le. Selle võiduga, 14 punktiga tuli Kaitseväe Hokiklubi 3 grupi eelturniiri võitjaks, punkti vähem kogusid Telia SK ja T-Rex Volume. Loe edasi

Baranini viimaste sekundite värav
Kindlustas Spartale HHL MV 2 grupi teise ringi mängus napi üheväravalise 4:3 võidu ja seda tasavägiselt kulgenud mängus, kus mängu lõpuminutitel sai otsustavaks väravavahtide mäng. Avakolmandik algas Vipersi poolt pauguga, kui mängu algusest oli kulunud sekundeid vaid 25, viis Vipersi mängija Zajats üksikläbimurdest Vipersi 1:0 juhtima. Edasises mängus kuulus kerge mänguline ülekaal Vipersile, mille ka Bragin (Zajats) väravaks realiseeris, visates Vipersi 2:0 eduseisu. Kuna Sparta ründetegevus oli hambutu, siis teisele mängukolmandikajale mindigi Vipersi 2:0 eduseisus. Kohe teise kolmandikaja avaminutil 15.39 õnnestus Baraninil Kovalevski söödust Sparta avavärav visata ja kaotusseis 1:2-le parandada. Vähem kui 2 min. hiljem Sparta resultatiivsem mängija Bportniku üksikläbimurdest mäng 2:2 viigis. Mängitud oli 20.31 kui Sparta kaitsemängija Kovalevski patustas võistlusmäärustiku vastu ja saadeti 2 minutiks karistusmängijate pingile ja Sparta väljakul arvulises vähemuses ja litri mängupanek nende kaitsetsoonis. Lahtiviskest, litri võitnud Habarov söötis selle Potsimokile viimane lükkas selle vabal positsioonil olevale Volinile, kelle täpsest pealeviskest Vipers 3:2 juhtimas ja see kõik vaid 10 sekundi jooksul. Edasine mäng kulges vahelduvate rünnakutega ja Vipersi 3:2 eduseis püsis veel kui mängida jäi vähem kui 3 min. Kuid 27.47 Freimani (Antson) "liblikast" mäng 3:3 viigis ja mängu lõpusekunditel, vahetult enne sireeni Baraninilt (Bortnik) pealevise, litter Vipersi väravas ja turniiritabelis 4:3 võit. Loe edasi

4:0 eduseisust - 4:6 kaotus
Juhtus see HHL MV 2 grupi Mark Winneri ja Saku 2 meeskondade omavahelises kohtumises. Pidevate kiirrünnakutega alustanud Saku 2 läks juba avaminuti 29 sekundil Aedla (Sarapuu,Sikk) viskest 1:0 juhtima. Minut hiljem viskas Käi üksikläbimurdest 2:0 ja neljandal mänguminutil Käilt (Aedla) ka 3:0. Tundus, et haruarva Mark Winneri väravasuul mänginud Sergei Sitnikov ei olnud veel mänguks valmis. Mark Winneri kontrarünnakud lõppesid vaid litri Saku 2 kaitsetsooni mängimisega ja vähesed pealevisked maandusid põhiliselt Saku 2 väravas mänginud Ainar Juhti kottkindas. Kui mängitud oli 12.17 kasvatas Sarapuu (Sikk) Saku 2 eduseisu juba 4:0-le. Kohe seejärel jättis võistlusmääruste vastu eksimine sakulased väljakul arvulisse vähemusse, mille Tsebotarjov (Gaponov, Sudarev) väravaks realiseeris ja vahedult enne vaheaega õnnestus Gaponovil (Stolyarov) Mark Winneri kaotusseis vähendada 2:4-le. Mängu teine kolmandikaeg kulges algul küll vahelduvate rünnakutega, kus väravaid ei visatud. Edasises mängus Mark Winneri ründemäng aktiviseerus ja 20-dal mänguminutil vähendas Rubjuk (Stolyarov, Gaponov) Mark Winneri kaotusseisu 3:4-le ja 24.36 õnnestus arvulises vähemuses mängides, Kuhnil (Stolyarov) mäng seisuks 4:4 viigistada. Sellest innustanud Mark Winner tõstis mängutempot ja Saku 2 närtsinud kaitsetegevus lubas 26.58 Tsebotarjovil (Rubjuk, Belei) visata Mark Winneri 5:4 eduseisu ja vaid 14 sek. hiljem Potapovilt (Sudarev) 6:4 ! Lootusetust 0:4 kaotusseisust saadi lõpuvileks 6:4 võit. Jaan Ahi Loe edasi

Mängu 21 sekundil visatud värav andis Veprile 1:0 võidu
Jalgpalli mängu 1:0 tulemusega võit fikseeriti HHL MV 2 grupi Vepri ja Mark Winneri vahelise mängu lõpptulemuseks. Mängu avaminutil kohtuniku lahtiviskest litri võitnud Pantykhin söötis selle vabal positsioonil olevale Martin Gutile ja kelle kiire spurt Mark Winneri kaitsetsooni ja täpsest pealeviskest läks Vepr 1:0 juhtima, kusjuures mängusekundeid oli kulunud vaid 21. Kuna järgnenud tasavägises mängus rohkem väravaid ei visatud, siis tagajärg 1:0 jäigi Vepri võidutulemuseks. Peab tunnistama, et mõlema meeskonna tehnilist mängutaset halvas Tondiraba jäähalli peaväljaku vesine ja pehmevõitu jääpind. Läheneva kultuuriürituse tõttu oli külma tootvad kompressorid juba pärast lõunat väljalülitatud. Loe edasi

Dragons 2 kaotas suurelt.
Tondiraba jäähallis toiminud HHL MV 3 grupi mängus turniiritabeli alumises osas olev Dragons 2 meeskond liidrite hulka kuuluvale T-Rexile tõsist vastupanu ei osatanud ja pidi leppina kindla 1:9(1:5,0:4) kaotusega. T-Rex pani oma tehnilise paremuse maksma juba avakolmandikaja alguses, kui 2.18 läks Käbi (Alt,Luht) viskest 1:0 juhtima. Seejärel visati väravaid riburadapidi. 4.19 Vetrennikovilt (Tiidus, Fomtsenkov) 2:0, 5.53 Käbilt (Niskala, Ollin) 3:0, 6.47 Tuulaselt (Tuomisto, Luht) 4:0 ja 10.17 Fomtsenkovilt (Luht) 5:0. Kolmandikaja viimasel mänguminutil õnnestus Tserjukanovil (Ganza, Dulko) siiski auvärav visata ja vaheajaks kaotusseis 1:5-le vähendada. Mängupilt ei muutunud ka teisel kolmandikajal. Nagu litter mängu visati, Käbilt (Ollin, Niskala) kübaratrik - 6:1. Seejärel pääsesid püünele Ollin (Käbi, Pesonen) 7:1, Tuomisto (Tuulas) 8:1 ja viimasena ja seda teistkordselt Ollin (Alt, Käbi) 9:1. Nüüd, kus 3 grupis jääb mängida veel vaid 3 mängu, on ka selgunud, kes meeskondadest pääseb marjamaale ja jätkavad mängimist 1 - 5 kohale: 1. T-Rex, 2. KJHK, 3. Telia, 4. Hülged ja 5. Dark Vepr. Karjamaal jätkavad madistamist: 1. ZarjaD Baltic, 2. Kehra Snaipers, 3. Kakumäe Kullid, 4. Dragons 2 ja 5. Sparta 2. Mõlemas grupis mängitakse veel 2 ringi. Loe edasi

Sparta sai igati teenitud võidu
HHL MV 2 grupi mängus HK Purikate üle ja seda tagajärjega 5:2. Väljakuperemehed Śkoda jäähallis jäid juba avakolmamdikaja esimestel mänguminutitel Sparta surve all ja kui mängitud oli 4.09 mindi Bortniku (Makarov viskest) ka 1:0 juhtima, kuid Jago Hommiku veatu mäng ei lubanud rohkemat. Seevastu õnnestus Purikatel vaatamata harvematetele kontrarünnakutele 10.36 Aigro viskest mänguseis viigistada ja koguni 14.40 Viisuti kunagisest Bobrovi armastatud võttest ( värava tagant vedades lükkas litri väravavahile ette nurka) 2:1 juhtima minna ja selle tulemusega ka avakolmandikaeg võita. Mängu teisel poolel Sparta ründetegevus kasvas, Purikate mängus andis tunda väsimus. Ja 17-dal mänguminuril kunagise Jõgeva Hokikooli kasvandiku Vjatseslav Bortniku ( Makarov) viskest mäng 2:2 viigis. Sparta pidev surve jätkus, mis vastastele tõi litri söötmisel ridamisi eksimusi ja 21-sell mänguminutil läks Sparta Nikolajevi (Abramov) viskest 3:2 juhtima ja 24.03 Malkovilt (Bogdanov) 4:2. Sparta viimase värava autoriks jällegi, mängus kübaratriki teinud Bortnikult (Kovalevski, Abramov) ja nii sai Sparta lõpusireeniks igati teenitud 5:2 võidu. Loe edasi

Niemineni hea mäng kindlustas Saku 1 - 3:1 võidu.
HHL MV I grupi teise ringi vooru viimane mäng Tondiraba jäähallis Dragons 1 ja Saku 1 meeskondade vahel oli tasavägine avasekunditest kuni lõpusekunditeni. Kuna Dragonsi meeskonnal oli Tondiraba jäähallis pea kuuajaline treeningpaus, siis see ka lõpuks otsustavaks sai. Avakolmandikaja esimesel mänguminutil läks Saku 1 Jussi Niemineni üksikläbimurdest 1:0 juhtima. Kolmandikaja keskel, kui mängitud oli 12.01 lõpetas Rumjantsevi ja Bogdanovi alustatud kontrarünnaku, mullu hooajal Vikingi koosseisus Eesti meistriks tulnud Nikolai Mamadzanov väravaga - viigistades mäng seisuks 1:1, sellel seisul mindi ka vaheajale. Nii nagu mängu avaminutil, nii ka teise kolmandikaja avaminuti läks Saku 1 uuesti Kungla (Komi, Nieminen) viskest juhtima - 2:1. Edasine mäng kulges küll vastastikuste rünnakutega, kuid mida kuidagi ei suudetud väravateks realiseerid. Mängu lõpuminutitel otsustas Dragons 1 riskeerida, et mäng vähemalt viigistada, vahetades väravavahi kuuenda väljakumängija vastu. Seekordne risk end ei õigustanud, sest vai 1 sekund enne lõpusireeni viskas mängu parim - Jussi Nieminen litri Dragonsi 1 tühja väravasse, kindlustades Saku meeskonnale 3:1 võidu. Sakulaste võit on seda hinnatavam, sest meeskond mängis väljakul peaaegu poole mänguajast arvulises vähemuses, mille vastased jätsid kasutamata. Loe edasi

Dark Vepr sai ülekaaluka võidu
Kui HHL MV 3 grupis alistas Kakumäe Kullid tagajärjega 8:1(5:1,3:0). Viimasel ajal oma mängijate koosseisu tugevndanud Dark Vepr alustas kiiretempoliste rünnakutega, mida Kullid püüdsid pidurdada vea hinnaga, kuid see oli vesi vastaste veskile. Mängu 25-dal sekundil Minini (Sokolovski, Lissovski) viskest 1:0, 2.34 arvulisest ülekaalust Mininilt (Sokolovski) ka 2:0 ja 3.44 jällegi arvulisest ülekaalust Kosovilt (Jefimov) juba 3:0. Viiendal mänguminutil kui vastased jäid ise väljakul arvulisse vähemusse vähendas Viktorov (Paulberg) Kullide kaotusseisu 1:3-le. Seejärel Kullide kaitse jäi korraks pidama, kuid kolmandikaja viimastel mänguminutitel kübara triki teinud Mininilt 4:1 ning vaheajaks Purirevilt 5:1. Mängu teine pool oli küll tasavägisem, kuid vastaste ühtlasem ja tehniliselt tasemelt parim koosseis lubas väljakul aktiivsemalt domineerida ja oma üleolekut väravateks realiseerida. Kui mängitud oli 18.40 viskas Naidjonov (Minin) 6:1. Enne lõpusireeni veel Lissovskilt (Naidjonov) 7:1 ja Kosovovilt võidutulemuseks 8:1. Loe edasi

Vipers sai napi 2:1 võidu
Kui 2 grupis alistas tasavägises mängus Vepri, kusjuures juhtima mindi Zajatsi (Sergei Teterjukov, Volin)) viskest juba avaminuti 29 sekundil. Järgnenud vahelduvate rünnakutega kulgenud mängus õnnestus Martin Gutil 8.48 viigistada ja tulemusega 1:1 mindi ka vaheajale. Mängu teist poolt alustas Vepr õnnetult, kui juba avaminutil meeskonna parim ja resultatiivsem mängija Martin Gut hakkas vastase ründemängijat nii õnnetult takistama, et hokikepiga selle jääle kukutas. Väljakukohtuniku Ivan Loginovi karistus mängijale oli karm, kuid õiglane (Clip) ja riietusruumi pesema. Edasises mängus andis Martini puudumine Vepri rünnakutel eriti tunda. Korduvalt mängiti litter küll Vipersi kaitsetsooni, kuid otsustava pealeviskeni ei jõutud. Vipers pani vaid korra oma kerge mängulise ülekaalu 18.27 üksikläbimurdest Habarovi poolt visatud väravaga maksma ja nii jäigi lõpusireeni kõlades Vipersi 2:1(1:1,1:0) võit. Loe edasi

Snaipers väsis
HHL MV 3 grupi mäng veteranmeeskonna Kehra Snaipersi ja grupi esikolmikusse kuuluva T-Rexi vahel akgas viimasele tõsise ehmatusega, kui kehralased avaminutil esimesest rünnakust Koppeli (Indrek Lillsoo, Järvela) poolt visatud väravast 1:0 juhtima asusid. Kuigi T-Rex oli tehniliselt ja kiiruslikult vastasest üle, siis tänu kehralaste ennastsalgavale mängule selle väravateks realiseerimisel oli vastastel tõsiseid probleeme. Vaid T-Rex meeskonna kapten Tõnu Tuulas (Toropainen, Fomtsenkov) sai avakolmandikajal vaid korra sellega hakkama, viigistades vaheajaks mängu 1:1 viigiseisuks. Sama seis püsis veel teise kolmandikaja 20 mänguminutini, seejärel kimbutas Snaipersi mängijaid väsinus ja tunda andis põhiväravavahi puudumine ning T-Rex läks oma teed. Edvin Ollinilt (Alt) 2:1, Toropainenilt (Fomtsenkov) 3:1, Fomtsenkovilt (Teerioja) 4.1 ja kui mängitud oli 25.01 viskas Pesonen (Tuulas, Toropainen) juba 5:1. Minut hiljem õnnestus Järvelal küll kaotusseis vähendada 2:5-le, kuid lõpuminutitel Risto Altilt ( Edvin Ollin, Fomtsenkov) 6:2. Viimase värava õigus ja seda vaid 5 sek. enne lõpusireeni HHL presidendilt Tõnu Tuulaselt (Toropainen) 7:2. Loe edasi

KJHK sai ülekaaluka 6:0 võidu
Kui selle tulemusega alistas HHL MV 3 grupi mängus Dragons 2 meeskonna. Oma tehniline-taktikaline paremus pandi maksma juba avakolmandikajal, kui see võideti Sadikovi (Mikelsaar, Lindemann) ja Demakovi (Järvare) visetest 2:0. Mängu teisel poolel KJHK ründetegevus oli veelgi agresiivsem, mis ka ridamisi väravateks vormistati. 18 mänguminutil Mikelsaarelt (Dodjak, Liidemann) 3:0, 20.24 Järvare üksikläbimurdest 4:0, 24.51 sai samaga hakkama KJHK eelmise mängu trikitaja Oliver Lindemann visates viiendat korda litri Dragons 2 väravasse ja KJHK lõplik 6:0 võiduvärav 26.42 Järvare söödust Artjushinilt. Loe edasi

Snaipers sai 3:2 võidu
Harrastajate Hokiliiga starklubi, Kehra Snaipers alistas liiga meistrivõistluste 3 grupis - uustulnuka, esmakordselt liigas mängiva Kakumäe Kullide vastu paljulubavalt, minnes kuuendall mänguminutil Indrek Lillsoo söödust ja venna Tarmo Lillsoo viskest 1:0 juhtima. Sellele vastasid Kullid omapoolsete kontrarünnakutega ja juba 9.41 seadis Klingenberg jalule 1:1 viigi. Vaid minur hiljem, 10.43 Viktorovi (Mets) viskest mindi juba ise 2:1 juhtima. Kuigi mängijate üldise tehnilise taseme poolest oli Snaipers vastasest üle, siis selle väravateks realiseerimisel oli probleeme, eelkõige tänu Kullide väravas hästi mänginud Reigo Lipu heale tõrjetööle ja üllatuslikult mindigi vaheajale Kullide 2:1 eduseisus ! Tasavägiselt kulges ka teise kolmandikaja esimene pool, kuni kolmandikaja viimase kolmandikuni, 24.34 meeskonna vanim, kuid mängult parim, peatselt 54 eluaastat tähistav meeskonna mängiv treener Aivar Urva viskest (Karry Küünemäe) mäng 2:2 viigis. Mängu lõpuminutitel suskas Lukats litri Ploomi kaugviske mängijate vahelt Kullide väravasse, mis andis põhiliselt veteran mängijatest koosnevale Snaipersile napi 3:2 võidu. Kiidusõnad Kullidele ja seda vaatamata napile kaotusele, sest olenemata varajasemate mängukogemuste puudumisest on meeskonna üldine ja tehniline-taktikaline mängutase mäng mängult paranenud. Loe edasi

ZarjaD Baltic hakkas vastu
HHL MV 3 grupi mängus esikolmikusse kuuluvale Kaitsejõudude Hokiklubi meeskonnale ja veel kuidas? Juba litri mängupanemisest haarati mänguinitsiatiiv ja pidevalt survestati vastast nii kontrarünnakute kui ka pealevisetega. KJHK vastas küll omapoolsete kontrarünnakutega, kuid ilma täpsete pealeviseteta. Mängitud oli 11.14, kui Jevdokimov keskväljakult söötis poorte ääres vabal positsioonil olevale meeskonna noormängijale Edrian Griśkunile, kelle kiire üksikläbimurd lõppes täpse pealeviskega, millest ZarjaD Baltic läks 1:0 juhtima. Kuna KJHK rünnakud jäid hambutueks, siis üllatuseks vaheajale mindigi ZarjaD Baltica 1:0 eduseisus. Vahelduvate rünnakutega mäng jätkus ka teisel kolmandikajal. Kolmandikaja keskel 19.22 meeskonna senine Harju keskmiselt mängiv Oliver Liidemann viskas ZarjaD Baltica väravale ja tabas, mäng 1:1 viigis. Mängitud oli 22.43 kui Oliver proovis uuesti ja jälle tabas visates KJHK 2:1 eduseisu. 25.55 vastas ZarjaD Baltica poolt Obolenski (Bauer) väravaga ja mäng 2:2 viigis. Mängu lõpuminutitel läksid mõlemad meeskonnad kuldkalakest püüdma, Zarjad Baltic unustas seejures kaitsetegevuse, viimaste litri söödu lõikas vahelt jällegi Oliver Liidemann kiire spurt vastaste kaitsetsooni, tugev ja täpne pealeviset ning litter kolmandat korda Zarjad Baltica väravas. Oliveri elu esimesest (loodetavasti mitte viimasest) kübaratrikist KJHK 3:2 juhtimas. Sekundid enne lõpuvilet jõudis Mattias Jarvare visata KJHK võidutagajärjeks 4:2. Loe edasi

Telia sai napi 2:1 võidu
Kui selle tulemusega HHL MV 3 grupis alistas HC Kurase Hülged. Telia alustas litri mängupanemisest maruliste kiirrünnakutega ja kui mängusekundeid oli tablool kulunud vaid 22, mindi Zomovi viskest 1:0 juhtima ja mängitud 2.10 meeskonna kaptenilt Vaiglalt (Zomov) juba 2:0 ! Tundus, et Telia kütab seekord Hülgetele korraliku sauna aga õnneks seda ei juhtunud, sest Uimaselt ja uniselt alustanud Hülged said seejärel oma mängu käima ja edaspidises mängus osutati endist tehnilsest tugevamale Teliale tõsisemat vastupanu. Kuigi Telia ründas sagedamini jäi mänguskoor 2:0 avakolmandikajal muutumata. Mängu teisel poolel mängisid Hülged tunduvalt aktiivsemalt ja 23.58 õnnestus Kutuzovil kaotusseis 1:2-le vähendada. Telia kontrarünnakud olid küll sagedasemad ja ohtlikumad, kuid kuna Hülgete väravasuul oli Vahur Põder saanud jagu avaminutite kohmetusest - jäi Hülgete värav mängulõpuni lukku ja kuna samaga vastas Telia väravas Arthur Konovalov, siis rohkem väravaid ei visatud ja Telia sai turniiritabelisse napi, kuid väga vajaliku võidu. Loe edasi

Dragons 1 avas võiduarve
Kui Śkoda jäähallis toimunud HHL MV 1 grupi tasavägises ja kiiretempolises mängus alistas tulemusega 2:1 Tiigrid. Tiigrid olid küll vastastest rünnakutel aktiivsemad ja omasid mängu jooksul koguni 12 minutilist arvulist ülekaalu, kuid mida kuidagi ei suudetud väravateks realiseerida, korra isegi viis kolme vastu mängides. Avakolmandikaja 11-dal mänguminutil lõpetas Aleksandr Babilo (Gleb Pivovarov, Eduard Rumjantsev) kontrarünnaku väravaga, mis jäigi ainsaks ja nii mindi vaheajale Dragons 1 eduseisus 1:0. Teise kolmandikaja alguses jäid muidu korrektselt mänginud Tiigrid väljakul arvulisse vähemusse, kuid vaatamata sellele jätkati kiiretempoliste kontrarünnakutega ja kui veel oldi väljakul arvulises vähemuses ( nelakesi vastase viie mängija vastu) ja tablool 16.41 õnnestus Sergei Griśkunil (Ilja Tśegotov) mäng seisuks 1:1 viigistada. Teise kolmandikaja teisel poolel teravnes ka Dragons 1 ründemäng ning 27.43 viskas Gleb Pivovarov, Aleksandr Babilo, Eduard Rumjantsevi söötudest Dragonsi 2:1 eduseisu. Viimasel mänguminutil Tiigrid vahetasid küll väravavahi kuuenda väljakumängija vastu ja kui 17 sek. enne mänguaega saadi väljakul 2 meheline ülekaal, kuid selle realiseerimisega jäädi sajandik sekundit hiljaks. Viigivärav visati siis, kuid tabloo ajanäitaja oli juba varem seiskunud ja rahvusvahelise kategooriaga kohtunik Anton Semjonov ja teine vilemees Sergei Lukin väravat ei fikseerinud . Nii sai Dragons 1 turniiritabelisse oma esimese võidu. Mis mõlemat meeskonda ja kohtunike häiris oli see, et Śkoda jäähalli võistlustabloo signaal ei töötanud. Loe edasi

Kakumäe Kullid said esimese võidu
Sellel hooajal esmakordselt Harrastajate Hokiliigas mängivate Kakum'äe Kullide ja ZarjaD Baltica meeskondade omavaheline 3 grupi mäng oli võistluslik ja tasavägine, kus Kullidel õnnestus Remi Klikenbergi (Arumägi) täpsest viskest juba avakolmandikaja 6 mänguminutil 1:0 juhtima minna ja selle tagajärjega ka vaheajale minna. Kullide kerge mänguline ülekaal püsis ka mängu teisel poolel, kus selle avaminutil 15.27 jällegi Klikenbergi ( Kulan ) viskest läksid Kullid 2:0 juhtima. Kuna ZarjaD Baltica reaalsed värava võimalused KUllide väravasuul hästi mänginud Reigo Lipp tõrjus, siis mängu lõpptulemuseks jäigi Kullide turniiri esimene võit - tagajärjega 2:0. Oli mõlemapoolselt ehe, tõeliste harrastajate hokimeeste omavaheline kohtumine. Loe edasi

T-Rex pidi leppima - 2:2 viigiga
HHL MV 3 grupi kohtumises Dark Vepri vastu, kuigi nii mängijate koosseisult ja nende tehniliste oskuste poolest ületas kordades vastast. Kui senini oli Dark Vepr mänginud nii tõusude, kui mõõnadega, siis selles kohtumises tegutses meeskond üllatavalt kindlalt ja võidutahteliselt, mis võimaldaski liidrite hulka kuuluva T-Rexasega mängida kui võrdne võrdsega. Avakolandikaeg algas mõlemapoolsete rünnakutega, kus 7.41 läks T-Rex Niskala (Teerioja) viskest 1:0 juhtima. kuid sekundid hiljem 8.09 keskväljaku lahtiviske võitnud Śmõkov söötis litri Mininile ja viimase täpsest pealeviskest mäng 1.1 viigis ja jällegi loetud sekundite möödudes 8.42 Ilja Vetrennikovi üksikläbimurdest T-Rex 2:1 juhtimas ja ka avakolmandikaega võitmas. Mängu teisel poolel T-Rex omas vastasest rohkem kontrolli litri üle, kontrarünnakuid korduvalt alustati efektsete üksikläbimurretega, kus eriti keskväljakul vastased ülemängiti, kuid vastaste kaitsetsoonis tavaliselt sooritati aadressita sööt või takerdati vastaste mängijale ning nii jäid loodetud pealevisked praktiliselt sooritamata või kiirustades ei tabatud sihtmärki. Teise kolmandikaja keskel ühest harvematest kontrarünnakutest saatis Smõkov (Gaiduk) litri (liblika) T-Rexi väravasuunas, mis üllatuslikult maandus väravavahi Knõśuki seljataha, viigistades mängu seisuks 2:2. Kuna edaspidises mängus kumbki meeskond enam väravani ei jõudnu, siis mängu lõpptulemuseks 2:2 viik jäigi. Loe edasi

Vennad Süvaojad viskasid Purikate võiduväravad.
HHL MV 2 grupi mäng Saku 2 ja Purikate vahel oli tasavägine ainult siis, kui Purikate koosseisu olid vahetusmängijate pingil vennad Veiko ja Jarmo Süvaoja, tarvitse viimastel aga oma vahetuses väljakule tulla, kui Purikate tehniline ja taktikaline ülekaal oli ilmne ja seda kogu mängu jooksul. Avakolmandikaja 5-dal mänguminutil läksid Purikad Jarmo ( Aare Hommik) viskest 1:0 juhtima ja vahetult enne vaheaega 14.28 Veikolt (Tammesalu) 2:0. Teisel kolmandikajal, kui mängitud oli 20.34 viskas Veiko, Jarmo söödust juba 3:0. Edaspidises mängus oli mõlemal meeskonnal küll ridamisi reaalseid väravavõimalusi, kuid kuna mõlema meeskonna väravavahid Sakul Ainar Juht ja Purikatel Dmitry Tounchchner ei eksinud, siis jäigi Purkate 3:0 eduseis - nende võidutagajärjeks. Loe edasi

Võit viimastel mängusekunditel
HHL MV 3 grupi Telia ja Kehra Snaipersi omavahelises vahelduvate rünnakutega kulgenud mängus oli mänguskoor avamata kuni viimase mänguminutini. Eelviimasel mänguminutil jäi Snaipers väljakul arvulisse vähemusse ja vaid 7 sekundit enne lõpusireeni kõlamist õnnestus Mark Abelil (Kirpu,Zomov) mängu ainus värav visata ja Teliale võidupunktid turniiritabelisse kirjutada. Kuigi mäng oli lõppenud otsustas Snaipersi väravavaht Siim Urva kostitada väljakukohtunike ebatsensuursete sõnade ja zestidega - teenides selle eest suure 25 min. (MATCH) karistuse. Kohal olnud HHL kohtunikekogu liikmed, tutvunus mänguprotokolliga, rääkides mängu juhtinud kohtunikega, otsustas Siim Urvat karistada - 3 mängulise võistkuskeeluga. Loe edasi

Hülged said ülekaaluka 6:0 võidu
Kui selle tulemusega alistasid esmakordselt HHL MV 3 grupis mängiva Dark Vepri. Avalmandikaja võitsid Hülged Orlovi ja Osipovi (Orlov) visetest 2:0 ja teisel kolmandikajal 16.50 Kaipinelilt (Orlov) 3:0, 19.40 Jaanus Taljalt (Osipov) 4:0, 22.15 Orlovilt (Laarmaa, Maibaum) 5:0 ja kuuendad korda viskas litri Dark Vepri väravas mänginud Veronika Kastrova seljataha Hülgete meeskonna kapten Jaanus Talja (Maibaum). Loe edasi

1-20 of 1014 Järgmine Leht >>