Väravate rohkes mängus
HHL MV 2 grupis, liidermeesakond Vepr alistas 4:3(2:0,2:3) T-Rexi. 9.00 Zagorski (Lukin, Belov) ja 11.47 ( Manuskin, Lukanskas) tabavatest visetes läks küll Vepr 2:0 juhtima. Kuid teisel mängupoolel, juba avaminutil vähendas Käbi (Alt, Tiidus) T-Rexi kaotusseisu 1:2-le. Ja kuigi Vepril õnnestus Bazutini (Lukin) ja Martin Guti visetest 4:1 juhtima minna, siis 24.05 Vetrennikovil 2:4 ja T.Rex oli mängus tagasi. Tõenduseks 26.36 Käbi (Alt, Pesonen) poolt visatud 3:4. Kahjuks kiiresti tiksunud viimased mänguminutid enamad ei lubanud. Loe edasi

Kullid said napi võidu
Kui 3 grupi 5 voorus alistasid Sparta 2 tulemusega 3:2(1:1,2:1). Avakolmandikajal läksid Kullid küll Lingvide (Kligenberg) viakest 1:0 juhtima, kuid Sidurenkolt 1:1 viik. Teisel kolmandikajal õnnestus Kullidel oma kerge mänguline ülekaal väravateks realiseerida ja 20.28 Arsti ja 22.43 Elo (Lindman visetest 3:1 juhtima minna ja kuigi 22.15 Halfin vähendas Sparta 2 kaotuseisu 2:3-le, kuid see oli ka kõik. Loe edasi

Tiigrid said ülekaaluka võidu
Kui 1 grupi mängus alistati Kaitsejõudude Hokiklubi tagajärjega 9:0. Ületades vastaseid nii tehniliste, kui ka taktiliste näitajate poolest võideti esimine kolmandikaeg 5:0 ja teine 4:0. Loe edasi

Saku 2 Hülged 3:0
Küllaltki tasavägiselt kulgenud 2 grupi Saku 2 ja Hülgete vahelise mängu tulemuse otsustas väravavahtide mäng. Kui Salku 2 väravasuul Marek Leet suutis kõik Hülgete pealevisked tõrjuda, siis kolleegil Hannes Talja nii hästi ei läinud, sest pidi 3 korral litri väravavõrgust väljavõtma. Mängu avaminutil Rätteli viskest ja 12.56 Jagori ( Maaniit) ja 13.37 veelkord Rätteli (Lill ) pealevisked jõudsid sihile. Loe edasi

Laupäevahoki sai 2:1 võidu !
Kui 3 grupi kohtumises selle tulemusega alistati ZarjaD Baltic 2 meeskond. Tasavägiselt kulgenud avakolmandikajal väravaid ei visatud. Vaheajaks tablool 0:0 viik.Teisel kolmandikajal kui mängitud oli 25.44 läks Laupäevahoki Valge viskest 1:0 juhtima, kuid minut hiljem 26.44 Zaberzanov viigistas. Tarvitses viimasel mänguminutil 29.20 ZarjaD Baltical võistlusmäärustiku vastu eksida, mille tõttu jäädi väljakul arvulisse vähemusse. Vaid sekundid hiljem, vastaste kaitsetsoonis litri lahtiviske võitnud Joonas Valge täpsest pealeviskest - litter vastase väravas ja Laupäevahoki meeskonnal 2:1 võit turniiritabelisse. Tuleb tunnistada, et meeskonna üldine mängutase paraneb mäng mängult, kuid arenguruumi jätkub veel küllaga. Loe edasi

2:2 viik
Fikseeriti 3 grupi Dark Veprija Panteri mängu lõpptulemuseks. Avakolmandikaja Panter küll Sarapi viskest 1:0 võitis, kuid teisel kolmandikajal 16 56 arvulises ülekaalus mängides Vassili Novak (Moler, Vitali Besstastnov) viigistas. 21.03 viskas Kastõrjonok ( Sarap, Zomov) küll Panterid 2:1 eduseisu, kuid 26.13 Molerilt ( Suhhodolov) mängu lõpptulemuseks sõbralik 2:2 viik. Olgu märgitud, et seoses Panterite väravavahtide haigestumistega oli nende väravasuul väljakumängija Raimond Vaigla. Loe edasi

Sparta pidi tunnistama Saku 5:1 paremust
Seda pärast tasavägist ja mõlemapoolsete võimalustega tehniliselt heatasemelist mängu, kus võitja otsustati teise kolmandikaja keskel. Avakolmandikajal väravaid ei visatud. 15.45 läks Saku Niemineni (Luht) viskest 1:0 juhtima. 19.07 Gurtavoi ( Kolesnikov, Kirtjanov) viigistas.19.53 Lorenzilt (Valk, Nieminen) 2:1 ja 22.34 Kaljustelt (Nieminen, Luht) 3:1.Kuna Sparta kõik reaalsed väravavõimalused jäid Saku väravasuul suurepäraselt mänginud Juht Ainari saagiks, siis mängu domineerivaks jäi Saku ja seda kuni mängu lõpuminutiteni. Eelviimasel mänguminutil Müürsepalt Valk, Luht ) 4:1 ja koos lõpusireeniga Kaljustelt (Käi) 5:1 Loe edasi

Ka Dragons 2 sai kindla võidu
Kui 3 grupi mängus tulemusega 4:0 alistati HHL meistrivõistluste uustulnuk, nappide võistlustekogemustega Laupäevahoki meeskond. Esimese kolmandikajal mindi 8.18 Salahudtinovi (Gaza) löödud väravast 1:0 juhtima ja vaheajaks Arisalolt 2:0. Teisel kolmandikajal Martin Uudeküllilt 3:0 ja eelviimasel mänguminutil Kopytinilt võiduvärav - 4:0. Loe edasi

Daek Vepr võitis 5:0
Olles parajases mängulises ülekaalus alistati selle tagajärjega 3 grupis Zarjad Baltic 2 koosseis. Avako lmandikaeg võideti Vitali Besstsastnovi (Moler, Suhhodolov) ja Daniil Tarkoevi löödud väravatest 2:0. Teisel kolmandikul Huttonelilt 3:0, Vitali Besstsastnovilt ( Vadim Girenko, Anatoli Girenko) 4:0 ja Molerilt ( Vitali Besstsastnov) 5:0. Loe edasi

Kakumäe Kullid näitasid klassi !
Kui HHL 3 grupi järjekordses mängus mängisid 3:3 (0:3,3:0) viiki grupi vaieldamatu liidri - Panteriga. Teatavasti mängib Panter (varajasemalt Elioni ja Telia nime all) HHL meistrivõistlustel hooajast 2005/2006, Kullid aga 2017/2018. Käimasolevatel meistrivõistlustel olid Panterid tunnistanud ainult võite, kusjuures seni peetud 3 mängus oli nende väravate vahe 24-0 ! Kullide näitajad 2 võitu ja 1 kaotus, väravate vahe 14-5. Ei ole paha ! Vahelduvate rünnakutega kulgenud avakolmandik tundus juba lõppevat 0:0 viigiseisus, kuni siiski eelviimasel mänguminuil Kirpu (Kasterjonok, Zomov) mänguskoori avas ja vaheajaks Pantrid 1:0 eduseisu viskas. Vahelduvate rünnakutega alanud teise kolmandikaja 18 mänguminutil Kullid eksisid võjistlusmäärustiku vastu ja jäid väljakul arvulisse vähemusse, mille jällegi Kirpu (Tammela) väravaks realiseeris ja Panterite eduseisu 2:0-le kasvatas. Ja kui minut hiljem, kui Kask juba 3:0 viskas, siis tundus, et Panter võtab siit oma järjekordse võidu, kuid tarvitses Martin Lingvidel Kullide avavärav vaid visata, kui meeskond sai nagu uue hingamise ja ründemäng muutus senisest tunduvalt aktiivsemaks. Ja kui 24.33 Martin Lingvide ( Viktorov)Kullide kaotuseisu 2:3-le vähendas - olid viimased mängus tagasi. 2 min. hiljem oli jällegi Martin Lingvide see, kes kolmandat korda litri Panterite väravasse viskas ja Kullid 3:3 viigisadamasse juhtis. Martini kübaratrik oli see, mis viimastel mänguminutitel Kullid taevalaotusest jääpeale tagasi tõi ja kinnitas, et mängida tuleb viimaste mänguminutiteni ja seda maksimaalsete võimete piiril, siis on kõik võimalik olgu vastane kui tahes tugev. Jaan Ahi Loe edasi

Snapers ja Hülged said turniiritabelisse 1 punti
Kui 2 grupi omavahelises mängus 2:2(1:2,1:0) viiki mängisid. Tasavägiselt ja mõlema poolsete võimalustega mängus läksid Hülged 3.53 Lahi viskest 1:0 juhtima, 5.58 Koppel viigistas 1:1 seisuks .7.47 Lahilt (Orlov) 2:1. Ja see mänguseis jäi püsima esimese kolmandikaja lõpuni. Teise kolmandikaja ainus värav 19.34 Koppelilt (Vilberg) , kes mängu seisuks 2:2 viigistas, mis ka mängu lõpptulemuseks jäi. Loe edasi

Tasavägisem, kui T-Rexi 4.1 võit
Oli 2 grupi meeskondade Purikate ja T-Rexi omavaheline kohtumine. T-Rex alustas eriti aktiivsete rünnakutega, mis ka mängu esimistel minutitel vilja kandsid. Ja nii mindi 5.35 Haapaneni ( Pesonen) viskest 1:0 juhtima, 6.55 Haapanelilt 2:0 ja 8.36 senini vaid koduremondiga tegelenud Risto Altilt (Bastig) juba 3:0. Purikad vastasid küll pidevate kontrarünnakutega, kus korduvalt mängiti headele viskepositsioonidele, kuid kus puudu jäi viske täpsuses Siim Viisutil (kes paljude sama T-Rexi mängijatega aastaid Volume Designi meeskonnas mängis) koguni 3 korral. T-Rexi 3:0 eduseis vaheajaks ka jäigi.Ja lisa tuli juba teise kolmandikaja avaminutil, kui Edvin Ollin (Fomntsenkov) 4:0 viskas. Lõpuks 19.55 õnnestus Võssakovil (Tammesalu) litter T-Rexi väravavahi Knõsuki seljataha visata ja Purikate kaotusseis 1:4-le vähendada ja kuna edasises mängus kummagi meeskonna tiined pealevisked väravaid ei toonud, siis T-Rexi võidutagajärjeks 4:1 jäigi. Loe edasi

Sparta 1 alistas1 KJHK 4:2
Seda 1 grupi 3 vooru mängus, kus avakolmandikaeg oli tasavägine ja vaheajaks jäi 1:1 viik. Gurtavoi viis avaminutil küll Sparta 1:0 juhtima. kuid juba 1.39 Masljonovi ( Abramov) vgistas. Teisel kolmandikajal tehniliselt heatasemelised mängijad Gurtavoi ja Ossipenkov kindlustasiid Spartale 4:2 võidu. 18.30 Ossipenkovilt (Rjabtsevits) 2:1 ,19.34 Gurtavoilt 3:1. Vaid loetud sekundid hiljem 19.49 vähendas Merilai (Komi) küll KJHK kaotuseisu 2;3-le, kuid enamaks sõdurpoistel püssirohtu ei jätkunud, kuid 26.11 kübaratriki teinud Gurtavoilt (Kirtjanov) 4:2. Loe edasi

Vipers pidi tunnistama Tiigrite 3:1 (1:1,0:2) paremust.
Avakolmandik oli küllaltki tasavägine . Lahtiviske võitnud Tiigrid läksid juba esimesest rünnakust Pankovi (Baranin) viskest 1:0 juhtima. 7.13 Andres Vassiljev (Zemenkov) seadis jalule 1:1 viigi ja selle tulemusega mindi ka vaheajale. Teisel kolmandikajal dikteerisid mängu nooremate ja kiiremate mänijatega Tiigrd. 17.00 Mamadzanovilt 2:1 ja 22.07 Abramovilt 3:1 Loe edasi

Saku 1 sai 3:0 võidu
Kui olles kerges mängulises ülekaalus, selle 3:0(2:0,1:0) tulemusega alistati 1 grupi mängus Dragonsi esindusmeeskond. Avakolmandikaeg võideti Saare (Kaljuste) ja Lorenzi (Kaljuste, Valk) visetest 2:0 ja teisel kolmandikajal 25.25 Kaljustelt ( Valk, Kuusk) 3:0. Loe edasi

Zarjad Baltic 2 andis võidu käest
Seda 3 grupi mängus Vipersi 2 meeskonnaga, kui viimasel mänguminutil 2;1 eduseisus ja ise väljakul arvulises ülekaalus mängides lasti vastasel mäng viigistada. Loe edasi

ZarjaD Baltica üllatas
Vaid paari aastaste mängukogemuste ja enamike mängijate ka mänguoskustega ZarjaD Baltica I mees kond valmistas tõelise üllatuse, kui 2 grupi turniiril tagajärjega 2:1(0:0,2:1) alistas tunduvalt suurema võistlustekogemustega Saku 2 meeskonna. Viimased jäid juba avaminutitest vastaste pideva surve alla. Kui avakolmandikul seda väravateks realiseerida ei suudetud , siis teise kolmandikajal, kui mängitud oli 20.06 mindi Zamsharski (Kasperovits, Slobodenjuk) viskest 1:0 juhtima ja kuigi 22.46 õnnestus Rättelil mäng seisuks 1:1 viigistada, siis tunduvalt agresiivsemalt ja seda eriti rünnakutel mänginud Zarjad Baltika läks 26.20 Vesselovi viskest 2:1 juhtima ja selle tulemusega võitis ka kogu mängu. Loe edasi

Väravaid rohkem kui euro eest !
Tõelise litritesajuga algas ja kulges HHL MV 2 grupi Hülgete ja T.Rexi vaheline kohtumine ja seda üllatavalt Hülgete poolt, viimastel, kelledel tavaliselt vaid värav kogumängu jooksul olid nagu uuesti sündinud. Mängitud oli 3.01 kui mindi Lahi ( Ten, Hänilane))) viskest 1:0 juhtima ja kuigi järgnenud kontrarünnakust 3.45 Niskala (Vetrennikov, Kyllönen) viigistas - Hülgete tormtuli jätkus - 5.24 Tenilt(Ivask) 2:1, 6.27 Spodalt (Kase) 3:1 ja 8.37 Ivaskilt juba 4:1 ! Kümnendal mänguminutil, kui Fomtsenkov kaotusseisu 2:4-le vähendas ja seejärel kohe 10.06 Käbilt (Pesonen) 3:4 oli T.Rex mängu tagasi tulemas ja nii ka oli - 12.51 Niskalalt (Fomntsenkov) 4:4 viik ja kolmandikaja viimasel mänguminutil läks T-Rex 14.12 Tiiduse (Pesonen, Käbi) viskest 5:4 juhtima ja 14.38 Niskala (Vetrennikov) kasvatas vaheajaks T-Rexi juba 6:4 eduseisu. Rahulikumalt kulgenud teisel kolmandikajal püüdis Ivask ( Hänilane) 18.27, kui vähendas kaotusseisu 5:6-le Hülged mängu tagasi tuua aga kuna meestel püssirohi otsas, vastastel aga aga näputäis varus, mida ka nad ära kasutasid. 20.11 Haapanenilt 7:5 ja Fomtsenkovilt T-Rexi võidutulemuseks 8:5(6:4,2:1). Loe edasi

Saku 2 Vepr - kaks : kaks viik !
Üllatava 2:2 viigiiga lõppes Saku 2 ja Vepri 2 grupi kohtumine. Vahelduvate rünnakutega alanud ja kulgenud mängus õnnestus sakulastel Arjuti (Aedla) viskest võita avakolmandikaeg 1:0. Mängu teisel poolel oma mitte kõige tugevama koosseisuga mänginud Vepril 16.52 Martin Guti (Lukin) viskest mäng, 1:1 viigis ja 19.00 Pavlovi viskest mindi 2:1 juhtima, kuid tarvitses 21.30 Blitsteinil võistlusmääruste vastu eksida, mis jättis Vepri väljakul arvulisse vähemusse, kui Aedla selle ärakasutas ja mängu seisuks 2:2 viigistas, mis ka lõpptagajärjeks jäi. Loe edasi

Pantrer sai suureskoorilise 11:0 võidu
Mängijate koosseisult ja nende tehniliste oskuste poolest, HHL MV 2 grupile vastav Panter (mullune Telia) "oskas" endid HHL meistrivõstluste 1 etapil kõige nõrgemasse gruppi kukutada, kus enamikel meeskondadel mängukogemusi vaid paari aasta jagu ning mõnel ei sedagi. Ja nüüd lõigatakse "loorbereid". Loe edasi

1-20 of 1219 Järgmine Leht >>