Mark Winner alistas Purikad 6:3
Tondiraba jäähallis toimunud HHL 2 grupi Mark Winneri ja Purikate vahelisele teisest ringist mängimata mängule tulid viimased tunduvalt lahjema koosseisuga. Rääkimata sellest, et kohal ei olnud isegi meeskonna treenerit Mihkel Võrangut. Nii näiteks meeskonna põhikooseisust puudusid põhitegijad Veiko ja Jarmo Süvaojad (viimaseid asendasid (52 aastana Viljar Laidvee ja 4. jaanuaril oma 63 aastast sünnipäeva tähistanud Rinald Tubarik). Müts maha veteranmängijate ees ! Mehed, kes koduhalli mängudes on põhiliselt pealtvaataja rollis on välismängude ja üksikute pakutavate kodumängude korral alati müngukõlblikud. Mark Winner õnnestus juba avakolmandikaja teisel mänguminutil Mashkovi (Golub) viskest 1:0 juhtima minna ja kolmandikaja eelviimasel minutil viskas Tsebotarjov vaheajaks 2:0. Teise kolmandikaja alguses 16.30 kasvatas Rubjuk (Potapov) Mark Winneri eduseisu 3:0-le ja minut hiljem Potapovilt (Rubjuk) juba 4:0. Vaatamata tavalisest nõrgermale koosseisule Purikad ei murdunud ja 18.13 Võssokovilt (Tammasalu, Aigro) 1:4. Seejärel 19.59 õnnestus Smolinil (Potapov, Gaponov) visata küll 5:1, kui d Purikatelt 22.44 Tammesalult (Võssokov, Aigro) 2:5 ja 26.41 Hirvelält (Aigro, Joel Adul) 3:5. Vaid 10 sek. enne lõpusireeni Sudarevi tabav vise kindlustas Mark Winnerile 6:3 võidu. Loe edasi

T-Rex-Volume sai kindla 8:2 võidu
Kui selle tulemusega alistas HK Hülged. Suureskoorilise võidu peategelaseks oli mängu vaieldamatult parim skoorija - Gregor Käbi (Risto Alt), kelle viskest läks T-Rex - Volume juhtima,kui mängitud oli 3.03. Spoda küll 4.22 viigistas, kuid 9.57 Pesonenilt (Käbi) 2:1 ja Käbilt 11.46 3:1, minut hiljem Halfin (Ossipov) vähendas kaotusseisu 2:3-le. Kuid vahetult enne avakolmandikaja lõppu ja jällegi Käbilt (Tiidus, Alt) vaheajaks 4:2. T-Rex - Volume mänguline ülekaal jätkus teise kolmandikaja viimasel mängukolmandikul, kui 24.27 Käbi (Bastig) viskas 5:2 ja 25.28 Pesonen (Alt) 6:2 ning 26.50 Saaremaa duolt Tiidus (Alt) 7:2 ja viimase värava õigus 27.47 poole mänguajast karistuspinki soojendanud Teeriojalt (Käbi, Pesonen) 8:2. T-Rex - Volume suureskoorilise võidu tegi seekord lihtsamaks Hülgete põhiväravavahtide Vahur Põdra ja Hannes Talja puudumine, sest nende väravasuul mängis seekord numbri all 53 väljakumängija, 53 aastane hokiveteran - papa Aleksander Talja. Gregor Käbi täpsed pealevisked ja söödud 4+2 tõstsid ta resultatiivsuselt grupi liidriks. Loe edasi

Sparta ründemäng ümmargune 0
HHL 2 grupi 3 ringi avavoorus sai Sparta Veprilt hooaja kolmanda kaotuse. Kuna tasavägiselt kulgenud avakolmandikajal kumbki meeskond vaatamata reaalsetele väravatevõimalustele mänguskoori avada ei suutnud, alustati mängu teist poolt 0:0 seisus. Kuid juba teise kolmandikaja avaminutil õnnestus Gnatovskil, Pavlovi söödust Vepr 1:0 juhtima viia ja 21.11 Kriisilt (Blitstein) 2:0. Kuna Sparta ründemäng oli roostes ja Vepri põhilised skoorijad Martin ja Mihhail Gutid seekord varjus ja ekraanile ei pääsenud - jäigi mängu lõpptagajärjeks Vepri 2:0 võit. Loe edasi

Dragons 2 hakkas vastu
HHL 3 grupi 6-10 koha mäng suhteliselt uustulnuka Dragons 2 ja pikaajaliste mängukogemustega Kehra Snaipersi vahel oli tasavägine ja seda tänu Dragons 2 väravavahi suurepärasele mängule. Kuna avakolmandikajal kehralased kuidagi ei suutnud oma tehnilist paremust realiseerida ja vastaste ründetegevus eriti ohtlik ei olnud, siis vaheajale mindi mänguskoori avamata, 0:0 viigiseisus. Sarnaselt mängiti ka enamik mängu teise poole ajast, kuni 25.35 mänguminutini, kus lõpuks Karry Küünemäe ja Indrek Lillsoo algatatud kombinatsiooni Tõnu Koppel väravaga lõpetas ja Snaipersi 1:0 juhtima viis. Kuna rohkem väravaid ei visatud oli lõpusireeni kõlades Kehra Snaipers saanud turniiritabelisse napi 1:0 võidu. Loe edasi

HC Vipers sai kindla 5:1 võidu
Kui selle tulemusega alistas HHL MV 2 grupi 3 ringi mängus Mark Winneri. Kui Vipers alustas 2 grupi mänge lubamatult nõrgalt, esimese ringi lõppedes oldi turniiritabeli viimasel kohal, siis alates teisest ringist liitusid meeskonnaga mullused meeskonna parimad, varajasemad mitmekordsed Eesti meistrid: väravavaht Aleksei Ostapchuk, kaitsemängija Roman Potśinok ja ründemängija Dmitri Kisselevits. Seejärel koheselt muutus ka Vipersi üldine mängupilt ja seda igas mänguliinis ning viimastes mängudes on tunnistatud ainult võite. Ka eile hilisõhtul pidi avaringi võitnud Mark Winner tunnistama Vipersi tehnilist ja taktikalist üleolekut, kusjuures läks Mark Winneril kalliks maksma võistllusmäärustiku vastu eksimine, sest avakolmandikaja 3 esimest väravat viskas Vipers kõik arvulisest ülekaalust: 5.02 Habarov (Kisselevits, Potśinok) 1:0, 5.41 Vogulkin (Zernov) 2:0 ja 7.13 Habarovilt (Potśinok,Kisselevits) ka 3:0. Selle tulemusega mindi ka vaheajale. Mängu teine pool oli küll tasavägisem, kuid 16.35 Zajatsilt (Volin, Ostapchuk) 4:0 ja 25.27 Kisselevitsalt (Habarov, Potśinok) 5:0. Enne lõpusireeni õnnestus Rubjukil (Tsebotarjov, Belei) ka Mark Winneri auvärav visata. Loe edasi

Ivan Radtśenko näitas klassi !
Kui HHL 3 grupi 1-5 koha Dark Vepri ja Hülgete vahelises mängus, mille esimesed võitsid 6:2(2:1), viskas 6 väravast koguni 5 ! Narva juurtega Ivan Radtśenko on varem mänginud hoopis väravavahina, käesoleval hooajal tegutseb Eesti MV mängudel joonekohtunikuna. Kui avakolmandikaeg kulges tasvägiselt. 7.04 läks Dark Vepr Radtśenko üksikläbimurdest küll 1:0 juhtima, kuid 7.17 Hülged Halfini (Ossipov) viskest viigistasid. 12-dal mänguminutil kui Hülged olid väljakul arvulises ülekaalus, vastase kaitsetsoonis litri söötmisel eksiti ja selle saanud Radtśenkolt kiirest soolorünnakust vaheajaks Dark Vepr 2:1 juhtimas. Mängu teisel poolel 18.01 Radtśenkolt (Korśunov,Kosev) 3:1 ja 23.12 ka 4:1 Mängu 27-dal minutil Hülged väljakul 5:3 vastu ja jällegi vale sööt rünnakul Dark Vepri kaitsetsoonis , Kosevi vahelt lõige, litri sööt Korśunovile ja Dark Vepr 5:1 juhtimas ! Eelviimasel mänguminutil õnnestus Halfinil vähendada Hülgete kaotusseis küll 2:5-le, kuid viimasel mänguminutil pidurdamatult Radtśenkolt Dark Vepri võidutulemuseks 6:2. Tundus, et just taktikaline vajakajäämine vajutas Hülgete mängule pitseri, mis ei võimaldanud enam ( mängu teisel poolel) mängida kui võrdne võrdsega. Jaan Ahi Loe edasi

Võistuslik 1:1 viik
Fikseeriti HHL MV 3 grupi 1-5 koha kohtumise Telia - KJHK lõpptulemuseks. Kui avakolmandikajal oli Telial rünnakutel aktiivsem ja 12.24 õnnestus Paul Sorokinil ka meeskond 1:0 juhtima visata, siis vaid sekundeid 12 hiljem soolo läbimurdest superviske teinud Mathias Jarvere viigistas ja viigilise 1:1 tulemusega mindi ka vaheajale. Mängu teisel poolel vaatamata mõlemapoolsetele kindlatele väravavõimalustele, mängutulemus ei muutunud ja seda tänu mõlema meeskonna väravavahtide Mikko Kauppi (Telia) ja Ilmar Püvi (KJHK) suurepärasele tõrjetööle. Viimastel mänguminutitel oli KJHK võidule küll kõige lähedamal, kuid väravavahiga üks:üks olukorras sooritatud Jarvare ja Rugami pealevisked jäid Telia puurivahi Kauppi saagiks. Loe edasi

Sparta 2 sai napi 2:1 võidu
Kui pärast ligemale kolmenädalalist aastavahetuse pausi HHL 3 grupi 6-10 koha mängus alistas tasavägises ja väga korrektselt kulgenud mängus tagajärjega 2:1 Kakumäe Kullid. Viimased läksid küll avakolmandikajal kui mängitud oli 8.12 Klingenbergi (Kutan) viskest 1:0 juhtima, kuid vaid minut ja 19 sekundid enne vaheaega õnnestus Skvortsovil (Bathurko) mäng seisuks 1:1 viigistada. Mängu lõpuminutitel 27.30 Kuznetsovi (Kamjonkin) täpne vise kindlustas Sparta duublile lõpusireeniks 2:1 võidu. Loe edasi

Vepr sai 6:0 võidu
Kui üllatuslikult kindlalt ja suureskoorilise tulemusega alistas HHL MV 2 grupi 2 ringis Saku 2 meeskonna. Siinjuures olgu märgitud, et 1 ringi samade meeskondade vahel oli võitnud tulemusega 1:0 Saku 2 , olles 1 ringi lõppedes 6 punktiga kolmandal kohal. Teise ringi kõik seni peetud mängud on läinud aga üle kivide ja kändude, sest kõikides mängudes on tulnud leppida vaid kaotustega. Nii oli see ka eile hilisõhtul Tondiraba jäähallis mängus Vepriga. Viimane domineeris mängu algminutist kuni lõpusireenini, andmata sakulastel mitte mingisugust vastumängu võimalust. Avakolmandikul läks Vepr Martin Guti (Lukin, Silantjev), Mihhail Guti (Silantjev) ja Pantykhini visetest 3:0 juhtima ja teisel kolmandikajal 15.21 Gnatovskilt (Simagin) 4:0, 21.05 Martin Gutilt (Simagin, Lukin) 5:0) ja 25.08 Mihhail Gutilt Lukin,Martin Gut) Vepri võidutulemuseks 6:0. Tahaks loota, et nüüd pärast ligemale 3 nädalalist vaheaega Saku 2 oma sügisese mänguvormi taastab Loe edasi

Häid pühi!
Rõõmsaid Jõulupühi ja õnnerohket Uut Aastat!

Harrastajate Hokiliiga
Loe edasi

Sparta andis viigivõimaluse
HHL MV 2 grupi mäng Sparta ja Mark Winneri meeskondade vahel oli igati heatasemeline ja seda vaatamata sellele, et Mark Winner ei olnud väljakul oma kõige kõvema koosseisuga. Kui mängitud oli 7.26 sai Artjom Ossipenkov keskväljakul Freimanilt täpse söödu, kiire spurt, täpne pealevise ja Sparta 1:0 juhtimas. Sama olukord juhtus ka teise kolmandikaja 20-dal mänguminutil, Baranini söödust Ossipenkovilt 2:0. Kuigi Sparta kerge ülekaal püsis, siis seda väravaks realiseerida enam ei suudetud. Seevastu 24.51 õnnestus Mark Winneril Golubi (Sudarev, Rubjuk) viskest vähendada kaotusseis vaid 1:2-le. Kui 2 min. enne lõpusireeni jäi Mark Winner väljakul arvulisse vähemusse tundus, et mängu võitja on juba otsustatud. Kuid Sparta rünnakul Mark Winneri kaitsetsoonis litri söötmisel eksiti ja Mark Winner sai praktiliselt 1:1 olukorra Sparta väravavahiga. Selleks, et päästa veel, mis päästa annab tõmbas Malikov M.Winneri mängija jalgadest maha ja kohtunikelt Malkovile sihiliku määrustiku vastu eksimise eest - vastastele karistusviske õiguse, mis andis Mark Winnerile reaalse võimaluse mänguseis viigistada. Karistusviset sooritama läinud Konstantin Potapov uisutas aga Sparta väravavahile Bogatovile liga lähedale ja väikese viskenurga alt sooritatud pealeviskest maadus litter väravavahi Bogatovi kaitsetesse. Kuna ka viimasel mänguminutil väravavahi vahetamine väljakumängija vastu kastaneid tulest välja ei toonud tuli Mar Winneril leppida napi 1:2 kaotusega. Loe edasi

Kullide suurem võidutahe tõi 2:0 võidu.
HHL 3 grupi 6-10 koha mängu turniiril oli Kakumäe Kullide ja Dragons 2 mäng tasavägine ja kulges mõlemapoolsete vahelduvate rünnakutega. Kuid kuna avakolmandikajal väravateni ei jõutud, siis teist kolmandikaega alustati 0:0 seisult. Kullid alustasid mängu teist poolt aktiivsemalt ning 16.57 mindi Metsa (Viktorov) viskest 1:0 juhtima ja samas mängustiilis jätkates jäi Dragons 2 vastaste surve alla ja viimasel mänguminutil õnnestus Smidtil Klingenbergi täpsest söödust Kullide võidutagajärjeks visata 2:0 Peab tõdema, et võrreldes oktoobris alanud esimeste mängudega on Kullide mängu kvaliteet ja tehnilised mänguoskused mängmängult olnud tõuseteel. Loe edasi

Dark Vepr üllatas
Kui 3 grupi 1-5 koha turniiril alistas Telia SK ja seda koguni 3:0, kuna eelturniiril oli võidetud sama vastast 7:0 !. Teliale sai saatuslikuks osa põhimängijate puudumine, väravasuul koguni väljakumängija. Dark Vepr võitis Malkovi (Najdjnov, Banaśevits) viskest avakolmandikaja 1:0 ja mängu teisel poolel 23.58 Urusevilt (Manulenko) 2:0 ja 27.45 Sokolovski (Najdjonov) 3:0 Loe edasi

T-Rex sai 4:1 võidu
Kui selle tulemusega alistas senise HHL MV 3 grupis liidrikohal oleva Kaitsejõudude HK. Oma tehniline üleolek pandi maksma juba avakolmandikajal, kui mängu avaminutil mindi Tuomistu üksikläbimurdest 1:0 juhtima. Pesoneni (Tuomisto) viskest 2:0 eduseis sündis vaid 10 sek. enne vaheaja sireeni. Teisel kolmandikajal 17.08 Fomtsenkovilt (Ilja Vetrennikov, Tiidus) juba 3:0. 25.25 õnnestus sõdurpoistel arvulisest ülekaalust Jarvare (Vesterlund), viskest KJHK kaotusseis vähendada 1:3-le. T-RExi 4:1 võiduvärav jällegi Tuomistolt (Toropainen). Soome poiste resultatiivne mäng andis T-Rexile kindla võidu ja tõstis meeskonna 3 grupi liidriks. Loe edasi

Vipers jätkab võidulainel
Kui HHL MV 2 grupi turniiril saadi järjekordne võit, seekord Purikate üle. Mitte oma tugevamas koosseisus mänginud Purikad alustasid hästi, minnes esimesel kolmandikajal, kui mängitud oli 8.17 Miettineni viskest 1:0 juhtima ja jäi kolmandikaja lõpuni võiduseisu. Kahjuks olid mängu teiseks pooleks meestel kummid tühjad ja mängu inisatiiv kandus vastastele. Juba 16.28 õnnestus Zemenkovil mäg seisuks 1:1 viigistada ja 20.20 Volini, Lovkovi alustatud kombinatsiooni lõpetas Vogulkin väravaga, viiest Vipersi 2:1 juhtima ning 21.15 hooaja esimese mängu teinud Kissilevitsilt (Bragin) 3:1. Kui viimastes mängudes on Vipers oma parimad mängijad: Ostapsuki, Potsinoki ja Kisselevitsi mängima toonud, siis kahjuks Purikatel see ei ole õnnestunud. Nii on meeskonna parimad ja peamiselt resultatiivsemad vennad Süvaojad nii mõnestki mängust eemale jäänud nagu seekordki. Vipers, turniiri esimese ringi viimane on seevastu viimati peetud mängudele kõik tugevamad väljakule saatnud, teise ringi ainsana kaotuseta lõpetanud ja turniiritabelis esikolmikusse jõudnud. Loe edasi

Saku 2 sai järjekordse kaotuse
HHL MV 2 grupi teises ringis pidi esimeses ringis juhtgruppi kuuluv Saku 2 meeskond leppima neljanda järjestikuse kaotusega, kui igati tasavägiselt kulgenud mängus tunnistati Sparta 2:0 paremust. Kui mängitud oli 7.24 õnnestus Pukkonenil (Baranin, Abramov) Sparta 1:0 juhtima viia ja selle tulemusega mindi ka vaheajale. Teisel kolmandikajal jäid Saku 2 kindlana näivate väravate võimalused realiseerimata. Seevastu 21.07 Sparta resultatiivsem Vjatseslav Bortnik (Pukkonen, Nikolaev) seda endale ei lubanud, realiseeris selle väravaks ja nii sai Sparta mängu lõppresultaadiks 2:0 võidu. Loe edasi

Kehra sai turniiritabelisse 2 punkti juurde
Kui HHL MV 3 grupi 6-10 koha mängus alistas grupi uustuknuka Sparta 2 meeskonna. Staazikas ja aastaste võistkuskogemustega, põhiliselt küll juba jäähoki veteranidest koosnev Snaipers läks avakolmandikajal Hin Janeki (Grents, Aivar Urva) viskest 1:0 juhtima ja teise kolmandikaja 23-dal mänguminutil Sven Grentsilt (Indrek Lillsoo) - 2:0 võiduvärav. Loe edasi

Vipers koondab vägesi
HHL MV 2 grupi kohtumine Vipersi ja Mark Winneri meeskondade vahel oli tasavägine, kus lõpusireeniks sai Vipers napi üheväravalise 2:1 võidu. Kus otsustavaks sai Vipersi väravas avamängu teinud Aleksei Ostapsuki veatu mäng. Olgu märgitud, et mullune 2 grupi võitja Vipers alustas 1 ringi rohkem kui lahjalt, 1 viigi ja 1 võiduga oldi turniiritabelis viimasel kohal. kusjuures kaotused olid küll napid, kuid kindlad. Eriti andis tunda mulluse hooaja parima väravavahi Aleksei Ostapsuki puudumine ja ka kaitsetegevuses ei olnud kunagist Eesti koondise parimat Roman Potśinokit. Kui veel teise ringi mängud ilma ülal mainutute mängijateta tõid napid võidupunktid, siis tänaseks olid meeskonna parimad jääl ja neljas järjestikune võit kirjutati turniiritabelisse. Avakolmandikajal mindi 10.33 meeskonna kapteni Igor Habarovi (Zernov, Bragin) viskest 1:0 juhtima ja 11.41 Potśinokilt (Zemenkov, Lovkov) 2:0. Vähem kui minut hiljem õnnestus Sudarevil (Rubjuk) küll kaotusseis 1:2-le vähendada, kuid kuna rohkem väravaid ei visatud jäi Vipersi võidutulemuseks 2:1. Teise ringi kaotuseta, nelja võiduga mänginud Vipers tõusis nüüd turniiritabelis esikolmikusse. Loe edasi

HHL MV 3 lgrupp lõpetas
HHL MV 3 grupi eelturniiril said kõik mängud mängitud ja seda vaatamata sellele, et Tondiraba jäähallis ligemale kuuaja jooksul seal (muude ürituste tõttu) mängida ei saadud. Viimases 3 grupi mängus olid vastamisi liiga uustulnuk Dark Vepr ja ligemale 20 aastase mängukogemustega Kehra Snaipers. Muidu igati tasavägiselt kulgenud mängus õnnestus liiga uustulnukal Dark Vepril avakolmandikajal mänguinitsiatiiv haarata ja see 1.32 Najdjonovi ja 10.05 Malkovi (Najdjonov) õnnestunud visetest väravateks visata ja vaheajaks sõnaõigusteta kehralased 0:2 kaotusseisu jätta. Kuid Snaipersi hokiveteranid ei murdunud. Kohe mängu teise poole avaminutil 15.13 vähendas Lukats Snaipersi kaotusseisu 1:2-le, kuid 30 sek. hiljem Malkovilt (Radtsenko) juba 3:1. Kui mängitud oli 20.55 õnnestus Koppelil Karry Küünemäe täpsest söödust Snaipersi kaotusseis jällegi vaid üheväravaliseks - 2:3 vähendada. 23.26 näitas Dark Vepr veelkord Snaipersile hambaid, kui Raditsenko (Kosev) viskest 4:2 juhtima mindi, kuid Snaipers vastas väsinult, kuid kõike väljapanevalt ning 27.36 vähendas Järvela (Aivar Urva) kaotusseisu 3:4-le ja viimasel mänguminutil lõpetas Aivar Urva üksikläbimurre 4:4 viigiväravaga. Loe edasi

Martin Guti 18 sekundi väravad jätsid Purikad võiduta.
HHL MV 2 grupi Purikate ja Vepri vaheline mäng algas küll vahelduvate rünnakutega, kuid mida mäng edasi seda rohkem omas Vepr kontrolli litri üle ja mis võimaldas rohkesti väljakuperemeeste kaitsetsoonis rünnata, kuid ebatäpsetest pealevisetest litter lendas, kas väravast mööda või jäi sellel hooajal esmakordselt Purikate väravas mänginud Tauno Lipu saagiks. Purikate kontrarünnakud olid küll ohtlikumad, kuid vastaste omadest harvemad. Ja nii jäigi avakolmandikajal mänguskoor avamata ja võistlustablool harvaesinev 0:0 viigiseis. Teist kolmandikaega alustasid Purikad agressiivsemalt ning 16.11 läksid Veiko Süvaoja viskest ise 1:0 juhtima. Analoogne mäng nagu avakolmandikajal jätkus ka teisel kolmandikajal, kus Vepri rünnakud väravaga ei lõppenud. Seevastu Purikate kontrarünnakust 23.55 saatis Jarmo Süvaoja , Viisuti ja Veiko Süvaoja söötudest litri teist korda Vipersi väravasse, Purikate 2:0 eduseisuks. Edasises mängus Vepr püüdis küll samaga vastata, kuid 0 tabamusprotsenti mänguseisu ei muutnud ja viimasele kahele mänguminutile minnes Purikad endiselt 2:0 juhtimas. Lõpuks minut ja 21 sekundid enne lõpusireeni Vepri parimal Martin Gutil õnnestus soololäbimurdest Vepri avavärav visata ja kaotusseis 1:2-le vähendada. Järgnenud kesväljaku lahtiviske võitis endine Leedu koondise mängija Algis Lukenskas, kes välkkiirelt söötis litri eespool vabal positsioonil olevale Martin Gutile kelle kiirest spurdist ja täpsest pealeviskest mäng 2:2 viigis. Kahe väravaga lõppenud kiirrünnakust oli aega kulunud vaid sekundeid 18 ! Seega Purikad oskasid vaid loetud sekundite jooksul oma kindel võit maha mängida. Loe edasi

1-20 of 1037 Järgmine Leht >>