Vepr sai napi 2:1 võidu
Kui selle tulemusega 2 grupi 3 ringi mängus alistas teise koosseisuga mänginud HK Purikad ja seda ootamatult tasavägiseks kulgenud mängus. Seda huvitav on see, et Purikad sõitsid jääle tunduvalt lahjema koosseisuga, sest põhimängijad (nimesid nimetamata) lebutasid samal ajal koduses miljöös televiisori ees. Kuna vastaseks oli grupi tugevam - Vepr, siis raske oli võitu loota, mängiti aga igati oma võimete piiril ja seda seekord isegi rohkem. Vepr läks küll kuba 3.06 Silantjevi (Gnatovski) viskest 1:0 juhtima, kuid edasi mängisid Purikad ja seda kuni lõpusireenini, kui võrdne võrdsega, kuigi mängijate individuaalne tehniline tase oli suuresti Vepri poolel. 7-dal mänguminutil õnnestus Aare Hommikul ( Aigro, Võssokov) mänguseis viigistada ja vaheajaks viigiseis 1:1 jäigi. Teise kolmandikaja alguses 16.56 õnnestus Lukanskasel (endisel Leedu meeste koondise mängijal) Lemeśi söödust Vepr 2:1 jutima viia, mis ka Vepri võidutagajärjeks jäigi. Jaan Ahi Loe edasi

Dragons 2 - ZarjaD Baltic 3:3 viik
Tasavägiselt kulgenud 3 grupi 6-10 koha mängus õnnestus ZarjaDi meeskonnal küll teisel mänguminutil Baueri viskest 1:0 juhtima, kuid seejärel kandus mänguinitsiatiiv aktiivsemalt mänginud Dragons 2-ele ning juba 6.03 Aleksandr Smirnin (Smirnov) viigistas mängu. Avakolmandikaja lõpuminutitel õnnestus Dragons 2 12.16 Nikita Nikolajevi viskest 2:1 juhtima minna ning 13.14 kasvatas Ruslan Nikolajev (Aleksandr Smirnin, Brilon) Dragons 2 eduseisu 3:1-le. See, et hokimängus tuleb maksimaalselt mängida mängu viimaste sekunditeni on vana tõde ja seda tõestas ka ZarjaD meeskonna mängija Kasperovitś, kes vaid 5 sek. enne vaheaega vähendas kaotusseisu 2:3-le. Mängu teine pool möödus mõlema meeskonna vahelduvate, rünnakutega, kuni 20.23 Artjom Bauer) mängu seisuks 3:3 viigistas, mis jäigi mängu lõpptulemuseks. Loe edasi

Kolmandat korda 3:1
Tagajärg fikseeriti eile õhtul toimunud kõikides HHL MV kohtumistes. Selline tulemus fikseeriti ka pärast 2,5 kuuvahelist pausi (vahepeal toimunud liivakasti mänge) ka HHL meistrivõistluste 1 grupis, kus vastamisi olid Dragons 1 ja Saku 1 meeskonnad. Nii nagu eile toimunud varajasemates kohtumistes oli ka see mäng tehniliselt heatasemeline. Dragons alustas aktiivsemalt ja juba teisel mänguminutil läks Boroviku (Gleb Pivovarov) viskest 1:0 juhtima ja enne seda kui Saku 1 ründemäng käivitus, kasvatas Makarenkov (Abredaal) Dragons 1 eduseisu 2:0-le. Kolmandikaja lõpuminutitel mängis juba Saku 1 aktiivsemalt ja vahetult enne vaheaega õnnestus Tarrastel, Kuuse ja Niemineni algatatud kombinatsioon väravaga lõpetada ja Saku 1 minimaalsesse 1:2 kaotusseisu mängida Tasavägiselt kulgenud mängu teisel kolmandikajal oli mõlema meeskonna mängijatel raske väravaid visata ja seda eelkõige tänu väravavahtide Aleksei Arno ja Leet Mareki heale mängule. Saku 1 meeskonna mängus andis tunda meeskonna mängiva treeneri ja resultatiivsema mängija Kaupo Kaljuste puudumine. Kuni viimase mänguminutini tundus, et mängu teisel poolel jäävad väravad viskamata ja Dragons saab napi 2:1 võidu, kuid siis otsustas Saku 1 minna kuldkalakest püüdma, vahetades väravavahi kuuenda väljakumängija vastu. Kahjuks aga litri mängupanekul Dragons 1 kaitsetsoonis, lahtivise kaotati selle võitnud Dmitri Pivovarov söötis litri Levinile ja viimane lükkas selle vabal positsioonil olevale Borovikovile ning viimane saatis selle 28 sek. enne lõpusireeni Saku 1 tühja väravasse - Dragons 1 3:1 võidutagajärjeks. Jaan Ahi Loe edasi

Saku HK duubelmeeskond üllatas
Kui eile õhtul Tondirabas mängis HC Vipersi vastu kui võrdne võrdsega, seda vaatamata sellele,et vastasmeeskonna ridades mängisid mitmekordsed endised Eesti meistrid: Roman Potsinok, Aleksei Zajats , Aleksei Ostaptśuk, Igor Habarov, Vadim Vogulkin, Vadim Volin, seekord puudus Dmitri Kisselevits ja vaatamata sellele, et vanuselt ollakse juba vanameistrite rollis. Vastasmeeskonnal mängijad küll igasuguste suuremate tiitliteta, kuid vanuselt tsipa nooremad. Avakolmandikajal lõid mõlemad meeskonnad küll ridamisi väravate võimalusi, kuid sihile jõudis vaid 10.38 Aedla (Maaniit, Sarapuu) täistamus ja nii oli vaheajaks Saku 2 1:0 eduseisus. Kohe teise kolmandikaja esimesel mänguminutil, nähes et päris hokimeestest suurt asja ei ole võttis mängu enda peale meeskonda kuuluv endine 8 kordne Eesti jalgpalli meister, tunamulle 50 juubeliaasta ületanud jallgpallistaar Sergei Bragin. Teisest kolmandikajast oli mängitud sekundeid 53, kui Bragin (Zernov, Semjonov) mänguseisu viigistas ja vaid 21 sek. hiljem ka 2:0(Semjonov, Habarov) eduseisu viskas. Saku 2 vastas küll sellele omapoolsete kontrarünnakutega, kuid kuna mängijate pealevisked olid Vipersi väravasuul mänginud Ostaptsukile taskukohased, siis mänguskoor ei muutunud. Eelviimasel mänguminutil suutis Habarov siiski Vipersi hokimeeste au päästa, kui litri kolmandad korda Saku 2 väravasse viskas, mis ka meeskonnale 3:1 võidu kindlustas. Meeskondade koosseise võrreldes - Saku duublilt igati korralik partii. Jaan Ahi Loe edasi

Kullid pidid tunnistama ZarjaD Baltica 3:1 paremust.
HHL 3 grupi 6-10 koha mängus jäid Kullid avakolmandikajal vastaste pideva surve all ja 10.37 läks Zarjad Edrian Griśkuni (Slobodenjuk, Jevgeni Kotskin) viskest 1:0 juhtima ja12.50 Zarjade tehniliselt parimalt mängijalt Edrian Griśkunilt (Slobodenjuk) ka 2:0. Kuna Kullide üksikud kontrarünnakud ZarjaD kaitsetsoonis lõppesid vaid litri kaotamisega, siis vaheajale mindigi ZarjaD Baltica 2:0 eduseisus. Mängu teine pool oli tunduvalt tasavägisem, Kullid olid rünnakutel aktiivsemad ja lõid ridamisi väravavõimalusi ja lõpuks 22.58 õnnestus Juurmal (Kligenberg) kaotusseis 1:2-le vähendada. Viimasel mänguminutil vahetati väravavaht Reigo Lipp kuuenda väljakumängija vastu ning mindi viigiväravat viskama, kuid Zarjad värava all kaotati litrri lahtivise ja nüüd ei olnud Aleksei Solovjovil probleemiks see Kullide tühja väravasse võidutagajärjeks 3:1 visata. Loe edasi

Vennad Paul ja Marek Sorokinid panid liidermeeskonna paika
Eile õhtuses Tondiraba jäähallis toimunud HHL 3 grupi 1-5 koha mängus üllatas Telia meeskond, kui võitis grupi tugevamat T-Rexi ja seda tulemusega koguni 6:1 (2:1,4:0). Kes praktiliselt T-Rexi kogu mängu ära rikkusid ja suureskoorilise võidu sepistasid - need olid Telia Sk mängijad nr.11 Paul Sorokin ja nr.30 all mängiv vend Marek Sorokin, kes osalesid kõikides Telia poolt visatud litritesajus visates kokku 6 võimalikust - 5 väravat + 5 resultatiivset söötu. Juba avakolmandiku alguses, kui mängitud oli 3.08 söötis Paul väravatagant litri T-Rexi väravakasti, kust viimase väravavaht Lausmaa selle oma väravasse kaaperdas ja Telia 1:0 eduseisu mängis. 50 sek. hiljem tõestas Paul Sorokin, et õnne peale loota ikkagi ei saa vend Mareki söödust kasvatas Telia eduseisu 2:0-le. Edasine avakolmandikaja mäng möödus vahelduvate rünnakutega ning, kus ka T-Rex omas häid väravatevõimalusi, kid sihile jõuti vaid 6.sek. enne vaheaja signaali, kui Käbi (Risto Alt) arvulisest ülekaalust vaheajaks T-Rexi kaotusseisu 1:2-le vähendas Teise kolmandikaja alguses 17.27 kasvatas Zomov (Paul Sorokin, Marek Sorokin) Telia eduseisu 3:1-le. Sellel seisul T-Rexi kollektiivne mäng lagunes. Korduvalt jäeti oma kaitsetsoonis vastasmeeskonna mängijad vabaks ja nüüd näitasid vennad Sorokinid, mida noorpõlves oli hokitreeningutel omandatud ja mis eelnevates mängudes alati välja ei tulnud. 21.54 Marekilt 4:1, 22.03 Paulilt (Marek) 5:1 ja 23.58 jällegi Marekilt (Sarap, Paul Sorokin) juba 6:1. Viimastel mänguminutitel püüdsid T-Rexi soomlastest mängumehed Valtteri Tuomisto, Eetu Teerioja, Wille Toropainen ja Tommi Pesonen kaotusseisu küll parandada, mängides kordades headele viskepositsioonidele, kuid Telia väravasuul suguvend Mikko Kauppi värav jäi lukku ja seda mängu lõpuni ja nii oli Telia saanud lõpuvile kõlades uskumalt suure ja kindla võidu. Loe edasi

KJHK sai üheväravalise võidu
Kui väga tasavägiselt ja mõlemapoolsete väravate võimalustega kulgenud mängus alistas HHL uustunuka Dark Vepri tulemusega 3:2(1:1,2:1). Avakolmandikajal, kui mängitud oli 11.51 õnnestus Dark Vepril Korśunovi viskest 1:0 juhtima minna, kuid vaid vähem kui minut hiljem 12.35 Jarvare (Larents) seadis jalule 1:1 viigi ning kuna rohkem väravaid ei visatud jäi vaheajaks tabloole sama 1:1 viik. Teisel kolmandikajal, kui mängitud 22.43 õnnestus Dark Vepril Ratsenko üksikläbimurdest jällegi juhtima minna 2:1. Sama saatus , mis avakolmandikajal tabas Dark Veprit selles mängus juba teistkordselt, kui vaid 27 sek. hiljem 23.10 seekord Jarvare söödust Larents mängu seisuks 2:2 viigistas. Sama minuti 51 sekundil harva KJHK koosseisus mängival Tarmo Russil (Vahemets) õnnestus litter kolmandat korda Dark Vepri väravasse visata ja mis jäigi KJHK võidutulemuseks. Loe edasi

T-Rex sai ülekaaluka võidu
Kui HHL 3 gruppi 1-5 koha mängus tulemusega 8:0 (4:0,4:0) alistas Hülged. Olles kogu mängu jooksul vastasest igas mänguelemendis parem, mindi juba avakolmandikaja 4-dal mänguminutil Tumisto (Tuulas) viskest 1:0 juhtima ja juba 6.04 Fomtsenkolt (Bastig) 2:0 ning minut hiljem Toropainenilt (Tuomisto, Tuulas) 3:0. Vaheajale mindi Käbi (Tiidus, Alt) visatud väravast T-Rexi 4:0 eduseisus. Analoogselt kulges ka mängu teine pool, lahtiviske võitnud Risto Alt söötis litri Tiidusele, viimase kiire tribling, täpne pealevise ja T-Rexi 5:0 eduseisus. Teistkordselt, vähem kui minut hiljem Käbilt (Risto Alt) juba 6:0. 26-dal mänguminutil kasvatasid Tuomisto ja Risto Alt (Tiidus) 30 sekundi jooksul T-Rexi võidutagajärjeks 8:0. Kuna Hülgetele nende ründemängus sõnaõigust ei antud jäi neil seekord mänguskoor avamata. Loe edasi

Vaid kohati
Suutsid Purikad Tondiraba jäähallis HHL MV 2 grupi mängus Spartale võrdsed vastupanu osutada ja seda põhjusel, et avakolmandiaja lõpu ja teise kolmandikaja avaminutitel oma kaitsetsoonis lubati Spartal liialt vabalt tegutseda ja mis panid Purikad vahepealseks ajaks mitte ainult sulama vaid lausa tilkuma. Avakolmandikajast oli mängitud 12.40 kui Bortniku (Nikolaev) viskest läks Sparta 1:0 juhtima ja 13.40 vaheajaks Ossipenkovilt (Baranin) 2:0. Kuna ka teise kolmandikaja alguses Purikad kaitsemängule erilist tähelepanu ei osutanud, siis Sparta aina ründas, viskas ja tabas 16.16 Nikolaevilt (Bortnik) 3:0, 16.46 Baraninilt (Abramov) 4:0, 18.04 Nikolaevilt (Bortnik, Pukkonen) 5:0 ja 21.38 Ossipenkolt 6:0. Olgu märgitud, nimesid nimetamata, et Purikad ka seekord ei olnud Tondirabas oma tugevamas koosseisus, sest tundub, et meeskonna deviis on, et tähtis pole võit - vaid osavõtt ! Ja seda ei saa pahaks panna, sest tegelikult Harrastajate Hokiliiga meistrivõistlused ongi rohkem tervisespordi, kui võistluspordi üritus, millest paljud osavõtvad klubid pole siiani kahjuks arusaanud. Jaan Ahi Loe edasi

Kui ise väravaid ei viska, teevad seda vastased.
Ja juhtus see ka eile Śkoda jäähallis toimunud Saku 2 meeskonna ja Mark Winneri vahelises mängus. Avakolmandiku kiiretempolises ja vahelduvate rünnakute ja väravate võimalustega mängus jäi mänguskoor avamata ja seda eeskätt mõlema meeskonna väravavahtide heale mängule. Mängu teisel poolel muutus Mark Winneri ründemäng aktiivsemaks ja 17.01 mindi Mashkovi ( Tsebotarjov) viskest 1:0 juhtima ja 20.44 Detotsenkolt (Potapov, Rubjuk) 2:0. Sakulaste reaalsena tundunud väravavõimalused nurjas Mark Winneri väravasuul Mario Linde järjekordselt suurepärane mäng. Kuna rohkem väravaid ei visatud, siis Mark Winneri võidutagajärjeks 2:0(0:0, 2:0) jäigi. Loe edasi

Superüllatus Tondiraba jäähallist !
Eile HHL MV 3 grupi 1-5 koha mängus üllatas Dark Vepr, kui tagajärjega 4:3(1:2,3:1) võitis turniiri- tabelis KJHK võrdselt 19 punktiga jagava liidermeeskonna ja seda väga tasavägiselt kulgenud mängus. Mäng algas T-Rexile paljulubavalt, kui juba teisel mänguminutil mindi Risto Alti (Käbi, Tiidus) viskest 1:0 juhtima. Vastaste kiirest kontrarünnakust Lissovski (Korsunov) küll viigistas, kuid edaspidises mängus T-Rexi kerge mänguline ülekaal püsis ja mille ka Tuomisto (Teerioja) väravaks realiseeris ja nii mindi vaheajale T-Rexi 2:1 eduseisus. Vahelduvate rünnakutega alanud teise kolmandikaja alguses väravaid ei visatud, kui mängitud oli 20.08 õnnestus Korsunovil (Najdjov, Uruśev) 2:2 viik jalule seada. Mängitud oli 22.48 kui Vetrennikov (Filipjev) viis T-Rexi 3:2 juhtima. Kuid viimastel mänguminutitel otsustas Dark Vepri parem füüsiline ettevalmistus ning 26.04 õnnestus Najdjonovil mäng seisuks 3:3 viigistada ja eelviimasel mänguminutil Korsunovil ka Dark Vepri võiduvärav visata. Siinjuures olgu märgitud, et kümmekond päeva tagasi oli T-Rex sama vastase alistanud tagajärjega 6:1. Loe edasi

Hülged pidid leppima napi 2:3 kaotusega.
Kui tasavägiselt kulgenud mängus pidid tunnistama Telia üheväravalist paremust. Esimesel mängukolmandikul läks Telia, kui mängitud oli 8.10 Hauvala (Paul Sorokin, Dmitri Zomov) viskest küll 1:0 juhtima, kuid juba 10.50 Spoda viigistas ja nii jäigi vaheajaks tabloole 1:1 viik. Teisel kolmandikajal ründas Telia aktiivsemalt ja nii õnnestus 17.15 Abelil, Kase ja Paul Sorokini algatatud kombinatsioon lõpetada väravaga ja Telia 2:1 juhtima viia. Telia surve jätkust 25.10 Toomas Sertilt (Kristjan Sert) 3:1. Viimastel mänguminutitel olid juba Hülged ründavamaks pooleks ning 3 min. enne lõpusireeni vähendas Kappainen (Jaanus Talja) küll Hülgete kaotusseisu 2:3-le, kuid kiiresti tiksunud lõpuminutid viigiväravat ei lubanud. Loe edasi

Sparta alustas hästi, kuid ...
HHL MV 2 grupi mängu Vipersi vastu alustas Sparta aktiivselt, kaitse pidas ja rünnakud olid ohtlikud ning 7.49 mindi Bogdanovi (Fjodorov, Nikolaev) viskest 1:0 juhtima ja kolmandikaja viimasel mänguminutil viskas Bogdanov Sparta 2:0 eduseisu. Vipers vastas küll samaga, kuid rünnakute lõppfaasis jäi i-le punkt panemata. Kui teise kolmandikaja esimestel mänguminutitel Sparta mängus kõikveel toimis ning endiselt oldi 2:0 eduseisus, siis surnudpunt tabas meeskonda 22-sel mänguminutitel ja seda küll vaid kolmeks mänguminutiteks, kuid Vipersi suurte kogemustega ja tituleeritud mängijatele sellest piisas, et edasine mängukäik endi kasuks kallutada. 22.25 vähendas Habarov (Kisselevits, Teterjukov) kaotusseisu 1:2-le ja juba järgmisel mänguminutil Popov viigistas. Selleasemel, et korraks võtta aeg maha, Sparta peataolek jätkus ning nüüd ei olnud Vipersil juba probleemi järgmisel mänguminutil Demani (Zemenkov) viskest 3:2 juhtima minna ja vähem kui minuti jooksul Vogulkini (Semjonov) viskest eduseis 4:2-le kasvatada, mis ka mängu lõpptulemuseks jäi. Kui enamik Sparta mängijaid olid mängutulemusega leppinud, siis oli ka üks erand - Erich Antson, kes vaid loetud sekundid enne lõpusireeni hokikindad jääle viskas ja vastasmängija vastu poksilöökidega oma kaotusvalu maandas. J.Ahi Loe edasi

Võiduvärav koos lõpusireeniga.
Tehniliselt heatasemeline oli HHL MV 2 grupi Purikate ja Saku 2 meeskondade omavaheline 3 ringi mäng. Kiiretempolises mõlemapoolsete rünnakute ja väravatevõimalustega kulgenud mängus avakolmandikul jäi mänguskoor avamata ja vaheajale mindi viigilises 0:0 seisus ja seda eeskätt mõlema väravasuul mänginud väravavahtide Toukhcheri (Purikad) Juht (Saku 2) heale tõrjetööle. Kõige lähemal sellele olid Purikad, kui kohtunikud määrasid Saku 2 väravasse - karistusviske. Kuid seda sooritama läinud meeskonna noorim Robert Võssakov viskas litri Saku 2 väravavahile otse sülle. Mängu teisepoole avaminutil läks Saku 2 Aedla (Luht) viskest 1:0 juhtima ja üllatuslikult 20.14 Sarapuu söödust Aedlalt juba ka 2:0, kuigi senine mängukäik seda ei lubanud. Kuid edasises mängus Purikad ei sulanud ja 22.58 vähendas Jarmo Süvaoja ( Aare Hommik) kaotusseisu 1:2-le ja sama mänguseis püsis veel viimaste mänguminutiteni, kuni Purikate meeskonna treener Mihkel Võrang otsustas päästa veel, mis päästa annab ja vahetas väravavahi kuuenda väljakumängija vastu Ja see ka igati õigustas, kui 52 sek. enne kohtunike lõpuvilet Jarmo Süvaoja, venna Veiko söödust mängu seisuks 2:2 viigistas ja juba tundus, et mäng tüüribki viigisadamasse, kuid sakulaste viimaste mängusekundite tormrünnak Purikate väravale kandis vilja - kui Sarapuu (Sikk) viskest lendas litter Purikate väravasse lõpusireeni helide saatel ja Saku 2 meeskonnale 3:2 võidu andis. Loe edasi

Litrite ja karistusminutite sajus
Mängiti 3 grupi 1-5 koha mäng Telia ja Hülgete vahel. Kui tasavägisel alanud mängus õnnestus Telial avarünnakust 14 sekundil Hagbergi (Kirpu) viskest 1:0 juhtima minna, siis juba 2:58 Kaipainen (Ivask, Ossipov ) viigistas. Edaspidises mängus pani Telia oma napi mängulise paremuse maksma ja Kirpu (Paul Sorokin), Sarapi (Kirpu) ja teistkordselt Kirpu (Zomov) visetest võideti see 4:1. Mängu teisesest poolest oli mängitud 17.24 kui Paul Sorokin kasvatas Telia eduseisu juba 5:1le, kuid vaid 11 sek. hiljem Hülgetelt Hussainovi viskest 2:5 ja 19.46 Ivaskilt (Hussainov, Halfin) 3:5 ja 24.11 Kaipainenilt (Maibaum) juba 4:5 ! Viimastel mänguminutitel 27.35 õnnestus Paul Sorokini viskest (Kask, Zomov) Telia 6:4 eduseisu visata. Seejärel mõlema meeskonna mängijate omavaheline arvete klaarimine tõi mõlemale meeskonnale ohtrasti karistusminuteid Hülgetele koguni 27 ja Teliale 18 ning seller varjus õnnestus Abelil ( kask, Kirpu) visata Telia võidutulemuseks 7:4. Seega mängu peale väravaid 11 ja karistusminuteid 63 ! Loe edasi

Vepr kaotas kuivalt
HHL MV 2 grupi senini teisest ringist mängimata mängus Vepr - Mark Winner pidi Vepr tunnistama vastase paremust. Kui avakolmandikajal suudeti vastasega mängida enam-vähem võrdsel tasemel, Mark Winner võitis avakolmandikaja Detotśenko viskest 1:0, siia mängu teisel poolel oli meestel kummid tühjad ja Mark Winner läks oma teed. 15.13 Potapovilt (Rubjuk) 2:0, 19.29 Smolinilt (Detotśenko) 3:0 ja 22.30 Tsebotarjovilt võidutagajärjeks 4:0. Kui senini oli Vepr just ise see meeskond, kes vastaseid nulliga võitnud ( 5 mängu) ja saanud vaid 2 üheväravalist (0:1 Saku 2 ja 1:2 Vipersilt), siis eile jäi meeskonnal isegi auvärav viskamata. Ühelt poolt andis tunda senini meeskonna parimate viske meeste Martin ja Mihhail Guti puudumine, teiselt poolt aga Mark Winneri väravasuul Mario Linde veatu mäng ja siit see 0:4 kaotus tuligi. Loe edasi

Snaipers sai näiliselt kindla 4:0 võidu
Kui HHL 3 grupi 6-10 koha mängus selle tulemusega alistas esmakordselt liigas mängiva ZaryaD Baltica ja seda küllaltki tasavägises mängus, kus sportlik õnn oli tugevama Snaipersi poolel. Juba mängu 9 sekundil eksis ZaryaD Baltica oma kaitsetsoonis litri söötmisel, lükates selle vastasmängija Koppeli kepile, viimane realiseeris kingituse väravaks, viies Snaipersi 1:0 juhtima. 6.22 õnnestus Henry Küünemäel litter teist korda visata Zaryal Baltica väravasuul mänginud Delen Schule väravasse. Kehra Snaipersi 2:0 eduseisus mindi ka vaheajale. Mängu teisel poolel kehralaste mänguline ülekaal jätkus ja 18.48 Janek Hinult (Henry Küünemäa, Karry Küünemäe) 3:0. Nii nagu mängu avasekunditel kordus see ka viimastel mängusekunditel, kui Tarmo Lillsoo (Henry Küünemäe) viskas Snaipersi võidutulemuseks 4:0. Loe edasi

Dragons 2 - Sparta 2 - 3:0
3 grupi 6-10 koha mängus õnnestus Dragons 2 oma napp paremus juba avakolmandikajal maksma panna ja l Dulko (Tserjukanov, Jemgiberjan) viskest ka 1:0 juhtima minna. Mängu teisel poolel oldi juba suuremas mängulises ülekaalus ja see võideti Ussovi (Smirnov, Aleksandr Smirni) ja Aleksandr Smirnini visetest 2:0 ja seega kogu mäng 3:0. Loe edasi

KJHK koondas vägesid
HHL 3 grupi 1-5 koha mängus tõi KJHK Dark Vepri vastu väljakule senini hooaja tagalast, vähe mänginud Vladislav Demakovi ja Viktor Masljonovi ja alles nädalpäevad tagasi Võrumaa metsade ja laante vahelt endise Kohrla-Järve Sputniku mängija, sõdurpoisi Nikita Tserkoevi ja nagu mängukäik näitas õiged mängumehed, kes ka põhiliselt võidupunktid vormistasid. Tasavägiselt alganud mängus läks Dark Vepr küll 3.07 Korsunovi ( Ratśenko, Girenko) viskest 1:0 juhtima, kuid juba 31 sek. hiljem 3.31 täpse pealeviskega seadis Tserkoev (Dodjak) ) jalule 1:1 viigi. Edasises mängus ilmnes KJHK kerge mänguline ülekaal, mille 9.19 Lindemanni (Tserkoev) vaheajaka KJHK 2:1 eduseisu realiseeris. Mängu teise poole avaminutil kasvatas Dodjak( Tserkoev, Liidemann) KJHK eduseisu 3:1-le. Dark Vepr jätkas omapoolsete rünnakutega ja 21.40 vähendas Najdjonov kaotusseisu 2:3-le. Kuid 23.32 vastas KJHK Demakovi (Masljonov) viskest omapoolse väravaga ja mänguseis 4:2 ja 25.23 Ojapervelt (Mikelsaar) juba 5:2. Enne lõpusireeni õnnestus liiga uustulnukal Dark Vepril vähendada Ratśenko viskest kaotusseis 3:5-le. Loe edasi

Sparta 2 kaotas
HHL MV 3 grupi 6-10 koha mängus tagajärjega 1:4(0:2,1:2) esmakordselt liigas mängivale ZarjaD Balticale. Suhteliselt tasavägises mängus õnnestus Zarjad Baltical avakolmandikajal Edrian Griśkuni (Vladimir Kotskin) ja Jevgeni Kotskini (Griśkun) avakolmandikaeg võita 2:0. Mängu teine pool oli küll tasavägisem. 18.46 kasvatas Karaman ( Zelentsov) ZarjaD Baltica eduseisu 3:0-le ja kuigi 20.05 õnnestus Vassiljevil (Kuznetsov, Malikov) Sparta 2 kaotusseis vähendada 1:3-le, siis 22.18 Edrian Griśkuni ( Vladikir Kotskin) teine värav kindlustas ZarjaD Balticale 4:1 mänguvõidu. Et igavavõitu mängu vähegi elavndada korraldasid 27-dal mänguminutil omavahelise kiire poksimatsi Spartak 2 poolt Sergei Kamjonkin ja vastaspoolelt Jevgeni Kotskin, mis lõppes kohtunike poolt mõlema mängija enneaegse riietusruumi saatmisega ja mis mõlemale tagab ka puhkepausi järgmise vooru mängus või mängudes. Loe edasi

1-20 of 1062 Järgmine Leht >>