7. HK Laupäevahoki 7 1 0 6 3:40 2
8. HC Zarjad Baltic 2 7 0 2 5 5:24 2
Loe edasi

HHL lõpetas
HHL juhatus koos peakohtunikuga otsustas lõpetada 2019-2020 hooaja võistlused seoses Vabariigi valitsuse kehtestatud eriolukorraga ja pidades silmas meie kõigi tervist ja heaolu. Kuna HHL hooaja kalendri mängude teise etapi esimese ringi kõik mängud on kõikides gruppides mängitud, määratakse hooaja paremusjärjestus selle ringi tulemuste põhjal. Gruppide meeskondade üldine paremusjärjestus avaldatakse HHL kodulehel hiljemalt 17.03.2020. Auhinnad antakse klubide esindajatele üle peakohtuniku või juhatuse poolt aprilli lõpust alates kokkulepitud aegadel ja kohtades. HHL juhatus ja peakohtunik tänavad kõiki osavõtjaid mängudel osalemise eest. Jätkake kindlasti individuaalsete treeningutega, et sügisel oleks jälle võimekus jääle naasta.

Ilusat kevadet ja suve, rahulikku ning tasakaalukat meelt kõigile! Olge tublid ja terved!

HHL juhatus
Loe edasi

Kullid reepeal tagasi
HHL MV 3 grupi teise ringi mängus läksid Kullid juba avaminutil Dragons 2 vastu mängides Martin Langvide üksikläbimurdest, kui viimane keskväljakul litri sai ja vastase mängijad üksteise järel ülemängis - 1:0 juhtima. Ka edasises mängus kuulus mänguinitsiatiiv Kullidele, mille Antti Arst ( Lingvide) 11.23 ka väravaks realiseeris ja vaheajale mindigi Kullide turvalises 2:0 eduseisus. Ka teise kolmandikaja esimene pool jätkus samas vaimus, kuni kui mängitud oli 21.20 õnnestus harvematest kontrarünnakutest Läänemägil Dragons 2 kaotusseis vähendada 1:2-le. Kuid juba 21.50 keskväljaku lahtiviske võitnud Antti Arst söötis litri Kaarel Kosele, kes lükkas selle vabal positsoonil olevale Martin Lingvidele, viimaselt avavärava tsenaarium ja 21.51 litter Dragons 2 väravas ning Kullid 3:1 eduseisus, kuid sekundid hiljem 22.11 vastasid samaga Läänemägi ja Arisalo ning viimase viskest Dragons 2 minimaalses 2:3 kaotusseisus. Eelviimasel mänguminutil õnnestus Kullidel küll endid uuesti Antti Arsti (Elo Armas) vikest kaheväravalisse 4:2 eduseisu mängida, kuid viimase mänguminuti alguses näitas Dragons 2 veelkord hambaid, kui Martin Uudeküll (Arisalo) kaotusseisu 3:4-le vähendas. Õnneks Kullidel seekord viimaste mängusekundite võiduseisude mahamängimise "oskused" ei toimunud ( kuigi varem on seda ikkagi paaril korral demonstreeritud) ja nii saadi turniiritabelisse 2 punkti juurde ja tõusti medalite konkurentsi. Loe edasi

HC Panter mängis Sparta 2 kotti
Ja seda 3 grupi MV mängus nende koduväljakul Tondiraba jäähallis. Juba avakolmandikajal näitas Panter, et kes on selles mängus peremees. Mängitud oli 2.17 kui Paul Sorokini (Hadbergi) viskest mindi 1:0 juhtima ning edasisene mäng läks juba nagu lepase reega. 5.47 Mittilt (Hagberg, Vaigla) 2:0, 6.39 Hagbergilt (Kask) 3:0, 10.38 Paul Sorokinilt (Hagberg, Kask) 4:0 ja vaheajaks Mittilt (Sert, Zomov) juba 5:0. Teisel kolmandikajal näpuotsa võrra Spart 2 mäng küll paranes, kuid see ei takistanud 19.19 elus esimese kübartrikiga maha saanud Heigo Mittil (Kastõrjonok, Sarap) 6:0 visata. 25.27 viskas Kask 7:0 ning sellega oli selles mängus Panteri väravad visatud. Kuid vaid 9. sek enne lõpusireeni õnnestus Anton Trefovil lohutusviskest Sparta auvärav visata. Loe edasi

Vaid 1:3 kaotuse
Sai 3 grupis vaid esmest aastat HHL meistrivõistlustel mängiv Laupäevahoki meeskond ja seda grupi ühelt tugevamalt Dark Vepri meeskonnalt, kes olid oma tehniliste mänguoskuste poolest peajagu, kaks tugevam. Ka avaminutid ennustasid vastastele suureskoorilist võitu, sest mängitud oli vaid 1.40, kui Dark Vepr läks Suhhodolovi (Anatoli Girenko) viskest 1:0 juhtima ja vaid 25 sek. hiljem 2.05 Semenevilt (Daniil Tarkoev) juba 2:0. Tarvitses vaid Laupäevahoki mängijal Lahil, esimesest kontrarünnakust litter Dark Vepri väravasse visata, kui mäng võttis uue pöörde. 10.12 Daniil Tarkoevilt (Ivanov) küll 3:1, kuid sellega oli Dark Vepri väravad visatud ja seda koguni kuni mängu lõpuni. Edaspidises mängus oli Dark Vepr küll domineerivaks pooleks ja vastased jäid pideva surve alla kuid Laupäevahoki meeskonnaa iga mängija mängis igati ennast ületavalt ja sellest vaid 1:3 kaotus. Siinjuures olgu märgitud, et Laupäeva meeskonda aitasid veepeal hoida õrnemasoo esindajd Merike Padar ja Rita Kivi. Loe edasi

Delen Schüle pani Saku 2 hokimehed paika
HHL MV 2 grupi kohtumises Saku 2 ja Zarjad Baltica meeskondade omavahelises kohtumises. Vahelduvate rünnakutega alanud mängus olis sakulased agressiivsemad ja neil õnnestus kolmandal mänguminutil , arvulises ülekaalus mängides Rätteli (Maaniit) viskest 1:0 juhtima minna, kuid sellega olid Saku 2 meeskonna selle mängu väravad visatud. Häid väravate hõngulisi võimalusi loodi rohkem kui küllaga. kuid litrit Zarjad Baltica väravasse rohkem visata ei suudetud ja seda tänu Zarjad Baltica väravasuul suurepärase mängu teinud õblukese neiu Delen Schüle supermängule. Deleni supermängust said tuule tiibadesse kogu Zarjad Baltica meeskond ja kuigi rünnati vastasest harvemini õnnestus teisel kolmandikajal, kui mängitud oli 23.33 Evdokimovil (Vesselov) mäng seisuks 1:1 viigistada, mis jäi ka mängu lõpptulemuseks. Jaan Ahi Loe edasi

Ka Panter sai suureskoorilise võidu
Kui 3 grupis alistati edetabeli viimane - Zarjad Baltica 2 meeskond tulemusega 7:1 (3:1,4:0). Mäng algas Panterile küll ehmatuslikult, kui avakolmandikaja esimisel mänguminutil 17 aastase Daniil Suursoo (Eesti kõige aegade parima hokimängija Toivo Suursoo poeg) viskest Zarjad Baltica 2 juhtima asus, kuid seda vaid loetud sekunditeks, sest enne kui viimaste võidurõõm lõppenud ei olnud ja vaid 15 sek. hiljem Tammela ( Vaigla) viigistas. Edasises mängus oli Panteri tehniline ülekaal nähtav ja 6.31 Paul Sorokinilt (Kastõrjonok, Zomov ) 2:1 ja vaheajaks Vaiglalt (Kask) 3:1. Teisel kolmandikajal realiseerisid oma mängulise ülekaalu väravateks 19.30 Kastõrjonokilt (Sorokin, Zomov) 4:1, 24.00 Hagbergilt (Tammela) 5:1, 24.45 eelmiste mängude Panteri trikitajalt - Paul Sorokinilt (Kask) 6:1 ja viimasel mänguminutil Toomas Sertilt (Kirpu) 7:1. Peab tõdema, et ka Zarjad Baltica 2 mägis ja seda kordades headele viskepositsioonidele, kuid kus jäi i-le punkt pealepanemata. Loe edasi

Sparta 2 võitis 7:0
3 grupu teise ringi mängus Vipersi 2 meeskonda. Oma suuremad mänguoskused pandi paika juba avakolmandikajal, mis Kutuzovi, Trefovi (Halfin), Larjuśini (Salnikov, Sidorenko) ja Malikovi (Salnikov) visetest võideti juba 4:0. Teisel kolmandikajal 18.15 Salnikovilt (Malikov) 5:0, 25.25 Larjuśinilt 6:0 ja mängu võidutagajärg 7:0, eelviimasel mänguminutil Filonovilt (Sahhotski, Malikov). Loe edasi

Vipers sai kindla 5:1 võidu
Kui 1 grupi teise ringi mängus selle tulemusega alistas Dragonsi. Aktiivselt alustanud Vipers läks juba teisel mänguminutil Semenuha ( Semjonov, Volin ) viskest 1:0 juhtima, kuid juba 5.22 Stupin (Spirin) küll viigistas, kuid edasises mängus, eriti avakolmandikajal pääses maksumusele Vipersi kiirem mängutempo ja jõulisem mängustiil ( Vipers mängis 3, Dragons vaid 2 viisikuga), mille Vipers ka väravateks realiseeris. 6.05 Zernovilt (Habarov) 2:1, 12.41 Semjonovillt (Habarov) 3:1 ja vaheajaks Habarovilt (Popov, Zernov) juba 4:1. Teine kolmandikaeg oli tasavägisem. 23.12 kolmandikaja ainus värav Teterjukovilt, mis lõpuvileks andis Vipersile 5:1 võidu. Loe edasi

Hülged pidid tunnistama...
2 grupi teise ringi mängus hokiveteranidest koosneva Kehra Snaipersi nappi 1:0 paremust ja seda avavilest lõpusekunditeni kulgenud väga tasavägiselt kulgenud mängus. Snaipersil õnnestus juba avakolmandikajal,kui mängitud oli 4.06 Henry Küünemäe visatust väravast 1:0 juhtima minna ja lõpusireeni kõlades ka selle tulemusega mäng võita. Vastased olid küll kohati mänguliselt kiiremad, kuid kollektiivsem ja iga mängija ennastsalgav mäng oli oli selle mängu võidu pant. Siinkohal hiilgas eile oma 56 sünniaastapäeva tähistanud ARGO KAUGE, mees kes Snaipersi koosseisus mänginud kõik HHL meistrivõistluste 20 hooaega ! Palju õnne ARGO ja jätka samas vaimus ! Jaan Ahi Loe edasi

Paul Sorokin trikitas jälle.
Śkoda jäähallis sai 3 grupi teise ringi seni mängimata Panteri ja Kaskumäe Kullide kohtumises kindla 4:0 (1:0) võidu HC Panter. Kui avakolmandikaeg oli tasavägine ja vaid kolmandikaja viimasel mänguminutil "oskas" Kullide mängija, kui meeskond veel ise arvulises ülekaalus mängis litri Panteri ohtlikumale mängijale Paul Sorokinile loovutada ja viimane 1:1 olukorras Kullide väravavahiga ei eksinud ja vaheajaks Panterid 1:0 eduseisu viskas.Teisel kolmandikajal pääses maksumusele Panteri mängijate tehnilisem üleolek. 18.24 Paul Sorokinilt (Mitt) 2:0, 24.41 Mitilt (Paul Sorokin,Zomov) 3:0 ja 27.51 teist mängu järjest kübaratriki teinud Paul Sorokinilt (Zomov) 4:0. Kullide ründmäng on viimastes mängudes kahjuks oraste peale jäänud, nii ka eilses mängus, kus kontrarünnakutest mängiti litter küll Panteri kaitsetsooni, kuid sealt sooritatud kaugvisked ei olnud vastaste 62 aastasele väravavahile Arthur Konovalovile mingiks probleemiks. Kahjuks peab tõdema, et Kullide senini igati agresiivne ründemäng on jäänud oraste peale. Tunda annab mitte ainult Kullide vaid kogu 3 grupi parima ründaja Martin Lingvade (vigastatud) puudumine. Kui senini oli 3 grupi resultatiivsuselt liider Martin Lingvade visatud 12 väravaga, siis 2 viimase mänguga visatud 6 väravaga tõusis uueks liidriks Paul Sorokin, kelle kontos visatuid väravaid 14. Loe edasi

Sparta 2 kordas 1 ringi 7:0 võidutulemust
3 grupi mängus Zarjad Baltic 2 meeskonnaga, kuigi pool avakolmandikajast seda küll ei lubanud, Tarvitses aga 7.10 Hussainovil Sparta 2 avavärav visata, kui mängu initsiatiiv viimase kasuks kaldus ja 8.41 Trefovilt 2:0 ja vaheajaks Pashukinilt (Trefov) 3:0. Mängupilt ei muutunud ka teisel kolmandikajal, kus enamik mänguajast Sparta 2 mängis arvulises vähemuses. Väravaid visati, ka siis, kui väljakul oldi 4 väljakumängijaga. 16.40 Hussainovilt (Halfin) 4:0, 17.11 Trefovilt (Kutuzov) 5:0, 23.03 Halfinilt (Hussainov) 6:0 ja 29.32 Sidorenkovilt (Vassiljev) 7:0. Zarjad Baltica 2 meeskonna mängutase on küll viimaste kuude jooksul paranenud, kuid seekord said saatuslikuks taktikalised apsakad. Lubamatu on lasta endile värav visata, ise arvulises ülekaalus mängides ja kontrarünnakute puhul jätta tagala . ainult väravavahi hooleks, Jaan Ahi Loe edasi

HC Panter sai 6:2 võidu
3 grupi teise ringi mängus sai Panter kindla 6:2 (3:0,3:2) võidu, grupi senise liidermeeskonna Dark Vepri üle, kellega esimises ringis mängiti 3:3 viiki. Panter pani oma mängulise paremuse maksma juba avakolmandukajal, kui 5.00 mindi Paul Sorokini (Sarap) viskest 1:0 juhtima ja 9.25 Sarapilt (Kastõrjonok) 2:0. Minut hiljem sündis hokimängus harva nähtav värav, kui täpselt keskjoonelt Paul Sorokini viskest maandus litter Dark Vepri väravasse. Dark Vepr vastas küll omapoolsete kontrarünnakutega, kuid pealevisked, kas väravast mööda või Panteri väravavahi Konovalovi kottkindasse. Vaheajaks Panteri 3:0 eduseis jäigi. Teist kolmandikaega alustas Dark Vepr arvulises vähemuses, mille 16.17 Hadberg (Zomov, Paul Sorokin) väravaks realiseeris, kasvatades Panteri eduseisu juba 4:0-le. 23.00 õnnestus küll Vassili Novakul (Suhhodolov, Korśunov) Dark Vepri kaotusseis 1:4-le vähendada, kuid 24,38 kübaratrikiga hakkama saanud Paul Sorokinilt (Sarap, Kastõrjonok) 5:1. Enne lõpusireeni Ljamtsevilt (Anatoli Girenko, Najdjonov) 2:5 ja Erttilt (Kastõrjonok) Panteri võidutulemuseks 6:2. Jaan Ahi Loe edasi

Andrei Rubjuki 52 sekundil visatud väravast
Võitis Mark Winner 2 grupi teise ringi mängus Saku 2 meeskonna 1:0.. Vaevalt oli litter keskväljakult mängu pandud, kui Mark Winneri kontrarünnakul Potapov selle Rubjukile söötis ja viimane ka mänguskoori avas. Edasises, tehniliselt heatasemeline ja võrsete väravate võimalustega mängus oli mõlemal meeskonnal (Mark Winneril enam) olukordi, kus ründemängija mängiti ridamisi 1:1 vastamisi vastase väravavahiga. kuid väravad jäid viskamata ja seda tänu mõlema meeskonna hästi mänginud väravavahtile. Mark Winneri väravasuul Mario Lindele ja Saku duublil, Lätist laenatud Aleksjs Kuzakovsile. Loe edasi

Napi 2:1 võidu
Sai 3 grupi teise ringi mängus, turniiri tabeli ülemisele poolele pürgiv Dragons 2 meeskond, kui tasavägises mängus alistasid tulemusega 2:1 - meistrivõistluste uustulnuka Laupäevahoki meeskonna. Mäng oli üllatavalt tasavägine Vahelduvate rünnakutega alanud mängus läks Dragons 2, mängu alguses 3.06 Nikita Metkovski (Lapteyko) viskest 1:0 juhtima, kuid juba 7.37 üksikläbimurdest Allan Kivi viigistas,vaatamata mõlemapoolsetele võimalustele, mänguskoori muuta, mindi samal mänguseisul 1:1 ka vaheajale. Ka teine kolmandikaeg oli tasavägine, kuid väravate vaene ja seda kuni eelviimase mänguminutini, siis sai Jyrki Arisalo Laupäevahoki värava ette Aleksei Zubovitsi täpse söödu, mille ta väravaks realiseeris. Kuna Laupäevahoki meeskonna viimaste minutite väravavavahi vahetus - kuuenda väljakumängija vastu jäi viljatuks, tuli tunnistada Dragons 2 meeskonna nappi 2:1 paremust. Loe edasi

1:1 viik
Jäi 3 grupi Hülgete ja Zarjad Baltic 1 meeskonna omavahelise kohtumise lõpptulemuseks. Tasavägiselt ja vahelduvate rünnakutega kulgenud mängus õnnestus agressiivsemalt alustanud Zarjad Baltical kaheksandal mänguminutil, Baueri viskest 1:0 juhtima minna, kuid ei enamat. Hülgete põhiliselt vaid väljaku äärtelt sooritatud kontrarünnakud ja sealt sooritatud pealevisked väravakõlbulised ei olnud. Nii jäi vaheajaks Zarjad Baltica 1:0 eduseis püsima. Analoogselt kulgenud teisel kolmandikajal Zarjad Baltica 1:0 eduseis püsis ja seda kuni 27 mänguminutini, alles siis õnnestus Hänilasel ( Jaanus Talja, Ivask) arvulisest ülekaalust, daam Delen Schüle väravasse esimest korda litter visata ja mänguseis tagajärjeks 1:1 viigistada. Loe edasi

Snaipers kaotasa 1:4
2 grupi teise ringi mängus Saku 2 meeskonnale, keda esimeses ringis oli võidetud. Mäng oli küll küllaltki tasavägine, kuid tunda andis haiguse tõttu põhiväravavahi Siim Urva ja parimate mängijate Arnold Järvala ja Henry Küünemäe puudumine. Nende väravasuule tuli Andres Kaasikul minna hooaja esimesele mängule ilma igasuguste mängukogemusteta. Sakulastel seekord esmakordselt väravas Daugava kallastelt leitud Aleksjs Kuzakovs Avakolmandikaja esimestel mänguminutitel läks Saku 2 Lille (Aedla) ja Aedla (Sarapuu) visetest 2:0 juhtima ja kuigi 9.60 vähendas Tarmo Lillsoo (Hin, Karry Küünemäe) Snaipersi kaotusseisu 1:2-le, läks SAku 2 Sarapuu (Aedla) viskest vaheajaks 3:1 juhtima. Mängu teine kolmandikaeg oli küll tunduvalt tasavägisem, kuid oma kerge mängulise ülekaalu suutis Saku 2, Maaniidu viskest väravaks visata ja nii sai Saku 2 lõpusireeniks 4:1 võidu. Loe edasi

Tiigrid said järjekordse võidu
Kui 1 grupi teise ringi mängus alistasid Sparta 1 meeskonna tulemusega 4:2 (4:2,0:0). Gurtavoi viskest läks Sparta küll juba mängu avaminutil 1:0 juhtima, kuid tarvitses Tiigritel vaid mängutempot tõsta ja üha aktiivsemalt vastaste kaitsekolmandikus tegutseda, mis spartalaste kaitsemängu täielikult nullis ja Tiigrite väravatesadu sai alata. 4.13 Petrov (Shkaljarov ) viigistas ja 6.31 Petrovi (Korneitsik) viskest mindi ka 2:1 juhtima. Seejärel said spartalased vaid mõneminutilist hingetõmbamise aega, kui seejärel Tiigrite eriti aktiivne ründetegegevus jätkus, milledest 10.31 Kabatsikovilt (Griskun) 3:1 ja 11.43 Rõbinskilt (Baranin, Griskun) 4:1. Kolmandikaja viimasel mänguminutil Gurtavoilt (Ossipenkov, Kolesnikov) vaheajaks Sparta lohutusvärav - kaotusseisuks 2:4. Tundus, et rahulikumas mängutempos kulgenud mängu teisel kolmandikajal oli mõlema meeskonna väravate limiit lõppenud ja nii jäigi Tiigrite võidutagajärjeks 4:2 Loe edasi

Vepr sai 4:1 võidu
Kui Skoda jäähallis selle tulemusega, 2 grupi teise ringi mängus alistastati HK Purikad. Oma mänguline ülekaal realiseeriti juba avakolmandikajal. Mängitud oli vaid 2.40 kui arvulises ülekaalus mängides mindi Zagorski (Lukenskas) viskest 1:0 juhtima. 8.34 Zagorskilt (Fedorenko) ka 2:0 ja vaheajaks, Purikate rünnakus litri vahelt lõiganud Martin Gutilt - üksikläbimurdest 3:0. Purikate harvemad kontrarünnakud ja pealevisked jäid aga viljatuteks. Teine kolmandikaeg oli tunduvalt tasavägisem. Purikate kaitsemäng igati toimis ja nii sai Vepr lisavärava juurde alles 23.32 , kui Durani (Lukenskas) viskest mindi 4:0 juhtima. kuid minut hiljem õnnestus Viisutil (Tobarik) ka Purikate mänguskoor avada ja kaotusseis 1:4-le vähendada. Kuna edasises vahelduvate rünnakutega kulgenud mängus rohkem väravaid ei visatud - sai Vepr turniiritabelisse 4:1 võidu juurde. Loe edasi

1-20 of 1270 Järgmine Leht >>