Vanas heas Jeti jäähallis
Peeti HHL 2-3 grupi kuuenda vooru kohtumine T-Rex Volume ja Hülgete vahel ja seda harrastusmängijatele igati sobival kellaajal - 20.30 nagu me teame Tondirabas selline luksus 8 meeskonnast vaid 1 meeskonnal. Ja nii on enamike mängude algus seal 21.00, 21.10,21.20,21.40 või siis 22.00, 22.10, 22.20 ja 22.40. T-Rex Volume oli küll kogu mängu territoriaalses ülekaalus, realiseeris selle avakolmandikajal 5.12 Edvin Ollini (Käbi,Tuhkanen) ja 5.39 Hannuksela (Niskala) visetest väravateks ning sai vaheajaks 2:0 eduseisu. Sama sablooni järgi kulges ka mängu teine pool, kus T-Rex Volumel omas küll ridamisi häid väravavõimalusi, kuid visketäpsusest jäi vajaka, litter visati enamikel juhtudel väravast mööda või langes see Hülgete väravavahi Põderi saagiks. Vahetult enne lõpusireeni õnnestus Ilja Vetrennikovil üksikläbimurdest T-Rex Volume võidutagajärjeks 3:0 visata. Hülgetele väravaviskamiseks seekord sõnaõigust ei antud ja mängijatele jäid vaid tühjad pihud. Loe edasi

Vipers mängib vales grupis
Eilses HHL 2-3 grupi kuuenda vooru mängus sai grupi liidrite hulka kuuluv Vipers suureskoorilise 22:0 Dragons 2 üle ja tõestas, et mängutugevuselt mängitakse vales grupis. Loe edasi

Purikate auklik kaitsemäng ...
HHL 1 grupis Saku HK esindusmeeskonna vastu tõi neile lõpuvileks suure 2:8(1:5,1:3) kaotuse. Mängu alustati kiire kontrarünnakuga ja mille Tammesalu Nieminen söödust 2.32 ka väravaks realiseeris visates Purikad 1:0 eduseisu, kuid vaid 11 sek. hiljem 2.43 Kungla (Kaljuste, Valk) viigistas ja 3.25 viis Valk sakulased 2:1 juhtima. 6.41 Kunglalt (Kaljuste) 3:1. Kurioosium, avakolmandikaja lõpuminutitel, kui Purikad ise arvulises ülekaalus mängides lasid endile vastaste poolt visata väravaid ja koguni tükki kaks! 13.30 Valkult(Kaljuste) 4:1 ja vaheajaks 14.07 Lorenzilt (Valk, Kaljuste) juba 5:1. Teise kolmandiku algus oli Purikatele paljulubav, pidevate kontrarünnakutega mängiti korduvalt Saku kaitsetsooni ja 19.23 õnnestus Veiko Süvaojal (Jarmo Süvaoja, Toropainen) arvulisest ülekaalust kaotusseis vähendada 2:5-le. Viimastel mänguminutitel Purikate kiired vasturünnakud jätkusid, kuid vastaste kaitsetsoonis omavahelistest aadressita söötudest litter vastastele, Purikate mängijad endi kaitsetsooni õigeaegselt tagasi kuidagi ei jõudnud ning siit kübaratriki teinud Kunglalt (Kaljuste, Lorenz) 6:2, Tarrastelt (Kungla) 7:2 ja viimastel mängusekunditel Lorenzilt (Kalmus) 8:2. Loe edasi

KJHK kindlustas võidu esimese 8 minuti jooksul
Eelmises HHL 2-3 grupi viiendas mängudevoorus Vipersi vastu üllatanud Vipersi meeskond jäi eile KJHK vastu mängides esimeste mänguminutite jooksul sõdurpoiste tormtule alla. Telia mängijad ei olnud veel soojaks saanud, kui tablool 0:4 kaotusseis ja mängu võitja juba otsustatud. Mängitud oli 3.32, kui Sakovits (Gnatovski) KJHK 1:0 juhtima viis ja järgmise vähem kui 2 minuti jooksul täistabamused 7.09 Sprivulilt (Demakov) 2:0, 8.28 Zaitsevilt (Ganatovski, Abramov) 3:0 ja 8.51 Demakovilt (Kriis) juba 4:0. Edaspidises mängus sõdurpoistel kasetid tühjad ja nii mindi vaheajale KJHK 4:0 eduseisus. Mängu teisel poolel oli Telia oma jõuvarud taastanud ja edasi mängiti küll KJHK surve all, kuid kaitsetegevus oli saadud pidama ning kontrarünnakust 17.21 õnnestus Sarapil Telia kaotusseis 1:4-le vähendada. Edaspidine mäng jätkus küll KJHK aktiivsema ründetegevusega, kuid väravaks õnnestus see realiseerida veel vaid korra, kui 25.06 Dodjak (Demakov) viskas KJHK võidutagajärjeks 5:1. Loe edasi

Dragons Optipet 1 Tiigrid 3:2(1:0,2:2)
HHL 1 grupi 2 ringi 3 voorus sai Dragons Optipeti esinduskoosseis tehniliselt heatasemes mängus napi üheväravalise 3:2 võidu Tiigrite üle. Viimastele sai saatuslikuks võistlusmäärustiku vastu eksimine, mis jättis meeskonna väljakul arvulisse vähemusse ning oskamatus ise arvulist ülekaalu väravaks realiseerida, sest väikseid 2 minutilisi karistusi oli vastastel isegi rohkem - kuus, Tiigrite viie vastu. Tasavägiselt kulgenud mängus realiseeris Dragons Optipet 3.27 Jevgeni Babilo (Gleb Pivovarov) viskest oma väljakumängijate, viis kolm ülekaalu väravaks ja läks 1:0 juhtima. Samas seisus alustati ka mängu teistpoolt. Kui mängitud oli 16.57 lõpetas Levin, Kevasi ja Abredaali algatatud kombinatsiooni täpse ristnurka viskega ja seda jällegi arvulises ülekaalus mängides. viies Dragons Optipeti 2:0 juhtima. Seejärel Tiigrite ründemäng teravnes ja visketäpsus paranes, mille tulemusena 19.10 Petrovi üksikläbimurdest said Tiigrid oma avavärava, vähendades kaotusseisu 1:2-le. Tiigrite kontrarünnakud kandsid vilja ka 25-dal mänguminutil , kui Zitnikov (Kudrjavtsev, Pankov) mängu seisuks 2:2 viigistas. Napilt minutijagu hiljem, 25.18 õnnestus Dragons Optipetil Fedorenko (Kevask) viskest meeskond 3:2 eduseisu visata. Kuna edaspidises mängus väravaid enam ei visatud, siis 3:2 jäigi Dragons Optipeti võidunumbriteks. Loe edasi

Tasavägine ja väravaterohke
Vahelduvate rünnakute, tõusude ja mõõnadega kulges HHL 2-3 grupi meeskondade Saku 2 ja Mark Winneri omavaheline kohtumine. Vaevalt oli litter mängu visatud, kui Saku 2 jäi väljakul arvulisse vähemusse - neli viie vastu ning mänguaeg ei olnud veel esimese mänguminutini tiksunud, kui Smolin (Detotsenko,Otteson) Mark Winneri 1:0 juhtima viis. Mark Winneri rünnakud jätkusid ja 6.39 Potapovilt (Detotsenko) juba 2:0. Kolmandikaja keskel on sakulased lõpuks oma mängu leidmas ja 12.03 nüüd kus oldi ise arvulises ülekaalus realiseeris Rättel (Luht) selle väravaks, vähendades Saku 2 kaotusseisu 1:2-le. Selles sakulaste 1:2 kaotusseisus mindi ka vaheajale. Mängu teist poolt alustas Saku 2 aktiivsete ja resultatiivsete kontrarünnakutega. 15.43 viigistas Arjut Käi söödust mängu seisuks 2:2 ja vaid vähem kui minut hiljem viskas Aedla (Käi, Keram) sakulased 3:2 eduseisu! Seejärel tarvitses sakulastel vaid korraks hinge tõmmata, kui kuri oli karjas. 17.34 Potapovilt (Gaponov) 3:3 viik ja 20.02 realiseeris Gaponov Potapovi söödu väravaks viies Mark Winneri tagajärjega 4:3 uuesti juhtima. Vaatamata Saku 2 marulistele rünnakutele, seda eriti lõpuminutitel, Mark Winner kestis ja lahkus Śkoda jäähallist 4:3 võiduga. Loe edasi

Vjatseslav Bortniku kübaratrik
Kindlustas HHL 2-3 grupi turniiri viiendas voorus HC Spartale lõpuvileks kindla 5:0 võidu Dragonsi duubel meeskonna üle. Kuigi Sparta oli kogu mängu parajas mängulises ülekaalus, siis avakolmandikajal ei suudetus seda kuidagi väravateks realiseerida. 7.23 Bortniku (Kirtjanov) visatud 1:0 jäigi ainsaks. Mängu teisel poolel saadi lõpuka ründemäng käima ja 17.07 arvulises ülekaalus mängides Bortnikult (Tsebotarjov) 2:0, 20.38 Kovalevskilt (Bortnik) 3:0, 25.06 Kuznetsovilt juba 4:0 ning 27.22 kübaratriki teinud Sparta parimalt Bortnikult (Pukkonen) 5:0, mis jäigi mängu lõpptulemuseks. Loe edasi

Hülged- Kaitseväe HK 2:8(1:4,1:4)
HHL 2-3 grupi viienda vooru kohtumist Hülgete vastu alustas HJHK pidevate ja jõuliste rünnakutega. Avakolmandikaja litri mängupanemisest oli mängitud vähem kui minut, 00.52 kui sõdurpoisid Gnatovski (Abramov, Jarvere) viskest 1:0 juhtima läksid ja juba 2.34 Gmatovskilt (Jarvare) 2:0 ja Hülgete aukudega kaitsemäng lubas Sakovitsil ( Gnatovski, Zaitsev) 5.30 visata 3:0. 7.21 Dodjaki võistlusmääruste vastu eksimine karistati karistusviskega, mille Kutuzov väravaks realiseeris ja Hülgete kaotusseisu 1:3-le vähendas. Kuid kolmandikaja viimasel sekundil 14.59 viskas Sakovits (Zaitsev, Demakov) vaheajaks KJHK 4:1 eduseisu. Ka mängu teine pool algas KJHK pidevate rünnakute ja visatud väravatega. 16.42 Demakovil väravavht Bodrovi söödust 5:1, 17.49 kübaratriki teinud Gnatovskilt (Sakovits, Zaitsev) 6:1. Seejärel näitas klassi KJHK parim mängumees rootsi juurtega Mathias Jarvare visates 22.30 7:1 ja 23.19 (Sakovits, Abramov) 8:1. 26.33 kui KJHK oli väljakul arvulises vähemuses vähendas Maibaum (Mitt) Hülgete kaotusseise 2:8-le. KJHK Maksim Gnatovski ja Aleksandr Zaitsev olid väljakul küll Harju keskmisest tugevamad mängumehed, kuid nende "vestlus" kohtunikega tõi mõlemale noormehele 10 minutilise distsiplinaarkaristuse. Moraal: vait olla ja edasi nii teenida, kui ka treenida ! Loe edasi

Telia võttis Vipersilt punkti !
HHL 2-3 grupi viiendas mängudevoorus sündis Śkoda jäähallis superüllatus, kui tavalisest nõrgema koosseisu ja mängiva treenerita mänginud Telia mängis grupi ühe tugevama Vipersiga 1:1 (0:9,1:1) viiki. Telia, kelle treeneripostil juhtis seekord mängu senini põhiliselt mängijana rollis olev Seth Lackman pidi erinevate olude sunnil alustama ilma oma põhimängijateta, puudused esiviisiku mängijad Aleksandr Sarap, Marek Sorokin, Aleksei Kasterjonok, Kevin Kadak, Igor Hromov Juba esimestest mänguminutitest jäädi Vipersi pidevate rünnakute surve alla, kuid kõigi mängijate ennastsalgav mäng ja raudne mängudistsipliin + väravasuul Mikko Kauppi veatu supermäng ja õige mängutaktika lubas Vipersi pidevatele rünnakutele vastata üksikute, kuid enamohtlike kontrarünnakutega , mille tulemusena avakolmandikaeg - 0:0 viigis. Mängu teise kolmandikul, kui mängitud oli 22.04, lõi vlälk selgest taevast, kui Kristjan Sert Mark Abeli söödust viskas Telia 1:0 eduseisu. Vipersi pidevad, kuid närvilised rünnakud väravani kuidagi ei jõudnud. Seevastu 24.26 õnnestus Kristjan Sertil ennast Vipersi väravavahi Aleksei Ostaptsukiga vastamisi mängida, kuid viimase välkkiire reageering hoidis Telia teise värava ära. Ja ka 27.00 jäi Mark Abelil ideaalne väravavõimalus kasutamata ja Vipers endiselt 0:1 kaotusseisus ja sama seis tablool, kui väljakul käimas viimane mänguminut. Viimases hädas, et kaotusest pääseda ja vähemalt 1 viigipunktiga Śkoda jäähallist lahkuda vahetas Vipers nüüd väravavahi kuuenda väljakumängija vastu ja viimastel mängusekunditel, kui sireeni kõlamiseni oli jäänud vaid 19 sekundid - õnnestus Sergei Teterjukovil Igor Vinogradovi söödust mäng lõpuks siiski viigistada. Loe edasi

Ka Tondiraba jäähallis väljakuperemeestele 1:6 kaotus
Ka siin HHL 2-3 grupi mängus pidi Kehra Snaipers tunnistama T-Rex Volume 6:1(3:0,3:1) paremust. T-Rex Volume läks avakolmandikajal 2.11 Fomtsenkovi, 6.39 Pallase ja 12.17 veelkord Fomtsenkovi visetest 3:0 juhtima. Mängu teise poole alguses 17.23 vähendas Indrek Lillsoo (Janek Hin, Henry Küünemäe) küll Snaipersi kaotusseisu 1:3-le, kuid teise kolmandikaja viimasel kolmandikul pani T-Rex Volume oma paremuse maksma. 25.35 Tõnu Tuulaselt 4:1, 27.16 endiselt saarlaselt Marek Pallaselt (Pesonen) 5:1 ja viimasel mänguminutil Ilja Vetrennikovilt (Fomtsenkov) T-Rex Volume võidutagajärjeks 6:1. Kehra Snaipersi stabiilse mängule on vajutanud pitseri väravavahtide kõikuv mängutase. Senine põhiväravavaht Siim Urva sai isaks ja tulevase hokimängija kaaskasvatmiseks tegi sellel hooajal hokimängus pausi. Õnnitlused ja jõudu Sulle Siim, sest Sinu praegune tegevus on tunduvalt raskem ja tähtsam, kui hokimäng. Ei ole ju hokimängus alati võit ka kõige tähtsam. Loe edasi

Kaks korda 1:6
Mängiti HHL meistrivõistluste järjekordsetes mängudes. Śkoda jäähallis pidid seda tulemust 1 grupis tunnistama Tiigrite vastu mänginud väljakuperemed - Purikad. Kui 8 mänguminutini Purikate mäng igati laabus, kuid edasi läks kõik üle kivide ja kändude. Saatuslikuks said nende kohesed kontrarünnakuid. Tiigritel õnnestus 7.35 Zitnikovi (Petrov) viskest 1:0 juhtima minna, Purikad mängisid kiiresti kogu viisikuga litri vastaste kaitsetsooni, kus aga lubamatult eksiti litri omamängijale söötmisel ning seda korduvalt edasise mängu jooksul. Litri kaotamine andis kiirematele vastastele ideaalse võimaluse end Purikate väravavahiga 1:1 vastamisi mängida. Ja neid võimalusi ohtrasti Tiigrid ka kasutasid. 9.47 Skljarovilt 2:0, 18.46 Petrovilt 3:0, 20.48 Kudrjavtsevilt 4:0, 24.35 Petrovilt 5:0 ning 25.46 arvulisest kolm viis vähemusest jällegi, selles mängus kübaratrikiga hakkama saanud Petrovilt 6:0. Ja nii lihtsalt Tiigrid oma väravad viskasid. Mängu viimastel sekunditel, arvulises ülekaalus mängides õnnestud Tammesalul (Viisut, Sten Adul) Purikate auvärav lõpuks siiski visata, mis lõpusireeniks jättis nad 1:6(0:2,1:4) kaotusseisu. Loe edasi

Kas 2:1 või 2:2 ???
Harrastajate Hokiliiga 1 grupi teise ringi Saku 1 ja Dragons 1 omavaheline mäng oli tasavägine, mõlemapoolsete väravate võimalustega ja seda mängu avaminutist kuni dramaatiliste lõpusekunditeni. Ava kolmandikaja kümnendal mänguminutil 9.07 , kui Saku 1 mängis arvulises vähemuses lõikas Lorenz Dragonsi väljakupoolel viimaste omavahelise söödu, kiirsöödud Lorenz-Kaljuste-Lorenz-Kaljuste ja viimase täpsest pealeviskest litter Dragonsi väravas ja sakulased 1:0 eduseisus. Saku 1 võidurõõm ei olnud veel lõppenud, kui Dragons 1 kontrarünnakust 10.37 Gleb Pivovarov (Zemenkov, Bazutin) mängu viigistas. Selle 1:1 viigiseisus vaheajale ka mindi. Sama tasavägiselt ja kohati koguni tuliselt mängiti ka teine kolmandikaeg. Saku Hokiklubi mängiv treener, mängu parim Kaupo Kaljuste (Milov) oma tehniliste oskustega mängis üle nii Dragons 1 kaitsemängijad, kui ka väravavahi ja kui mängitud oli 21.49 ja viis Saku 2:1 eduseisu. Dragons 1 vasturünnakud jäid viljatuteks ja seda kuni mängu lõpusekunditeni, kuid kui tabloo näitas 15.00, kuid lõpusireen ei olnud kõlanud (kas tabloo tehnilisest rikkest ?) oli samaaegselt Dragonsi lõpurünnakust litter Saku 1 väravas ! Mängu kohtunikud Anton Semjonov ja Sergei Lukin väravat ei lugenud väites, et tablool oli mänguaeg lõppenud. Mängu lõppedes Dragons avaldas protesti, et neil on video, kus Dragonsi teine värav visati 14.59,2 ( see on 0,8 sek. enne mängu lõppu). Kolmandikuaeg 15.00. Kas kohtunikekogus see arutlusele tuleb on momendil küsimärgi all, sest HHL võistluste reglement VI Distiplinaarküsimused on kirjas: Punkt 5.3 arutlusele ei tule protestid - visatud väravate õigsus. Jaan Ahi Loe edasi

Mark Winner kaotas Veprile !
HHL 2-3 grupi turniiri 4 voorus tulemusega 1:4(0:2,1:2), seda tasavägises mängus, kus ilma oma parima Sergei Astashevita mänginud Mark Winneri ründeteravus jättis soovida, kus isegi arvulises viis kolm ülekaalus ei suudetud seda väravaks realiseerida ja ka kaitsetegevuses oli ridamisi vajakajäämisi. Avakolmandikajal läks Vepr Sergei Lukini (Silantjev) viskest 6.38 1:0 juhtima ja 13.54 Silantjevilt (Pantykhin, Kablukov) 2:0. Kohe mängu teise poole alguses 15.53 Martin Gutilt (Ljamtsev, Simagin) 3:0 ja vähem kui minut hiljem 16.32 Pantykhinilt (Silantjev, Lukin) juba 4:0. Alles 2630 õnnestus Sudarevil Mark Winneri auvärav küll visata, kuid lõpptagajärjeks tähendas see Mark Winneri ootamatut 1:4 kaotust. Loe edasi

Sparta - Telia 2:1
Sparta sai HHL 2-3 grupi mängus napi üheväravalise 2:1(2:0,0:1) võidu Telia üle ja seda tänu mängu alguses Bortniku resultatiivsele mängule, kes avakolmanikuajal, kui mängitud oli 4.56 viis Sparta 1:0 juhtima ja juba 6.39, kui Sparta mängis arvulises ülekaalus Kovalevski söödust - viskas 2:0. Selle tulemusega mindi ka vaheajale. Mängu teisel poolel Telia kontrollis litrit rohkem, omas ka enam väravavõimalusi, kuid realiseerida suudeti see vaid 23.33 meeskonna mängiva treeneri Marek Sorokini ( Jussi Niemineni II, Purikates mängiva samanimelise Jussi Niemineni nimekaim) poolt. Kuna Sparta kaitsemäng seekord pidas, siis Telia pidi leppima 1:2 kaotusega. Loe edasi

Tõnu Tuulas avas T-Rex Volume punktiarve.
T-Rex Volume oli HHL meistrivõistluste 2-3 grupi turniiril pärast 3 esimest mängudevooru siiani ainus punktita meeskond. Neljanda vooru kohtumine Saku 2 meeskonnaga kulges küll T-Rex Volume kerge mängulise ülekaalu all, kuid tänu Saku duubelmeeskonna väravavahi Juht Ainari väga heale mängule seda väravateks realiseerida avakolmandikajal kuidagi ei suudetud. Juhtus hoopis vastupidi, kui mängitud oli 11.48 lõpetas Aedla, Luht - Serveti alustatud mängukombinatsiooni väravaga, viies Saku 2 vaheajaks 1:0 eduseisu. Alles mängu teise poolel 19.30 õnnestus Fomtsenkovil (Vetrennikov) mäng seisuks 1:1 viigistada. Juba näis, et selle tulemusega mäng lõppeb, kuid vaid 12 sekundid õnne lõpusireeni kõlamist õnnestus HHL presidendil, T-Rex meeskonna kaptenil Tõnu Tuulasel arvulisest ülekaalust võiduvärav 2:1 visata ja T-Rex Volume meeskonna punktiarve avada. Loe edasi

Vipers sai kerge võidu
Kui HHL 2-3 grupi turniiril alistas mittetäieliku koosseisuga mänginud Hülged ja seda tulemusega 5:1(2:0,3:1). Enamik mänguajast kulges Hülgete väljakupoolel vaid nende väravasuul mänginud Vahur Põder päästis mängu suuremast kaotusest. Avakolmamdiku väravad sündisid 1.56 ja 10.40 ning kusjuures mõlema värava autoriks oli Sergei Bragin (Semjonov). Mängu teisel poolel19.27 viskas Habarov (Semjonov,Bragin) 3:0, 21.50 Vinogradov(Zajats, Sergei Teterjakov) 4:0 ja 27.30 mängu parimalt Semjonovilt (Habarov, Bragin) 5:0. Eelviimasel mänguminutil õnnestus Maibaumil Hülgete harvadest kontrarünnakutest visata auvärav, kaotusseisuks 1:5. Loe edasi

Dragons sai kindla 4:0
Kui selle tulemusena alistas HHL meistrivõistluste 1 grupi teises ringis Purikad. Vahelduvate rünnakutega alanud mängu alguses 2.11 õnnestus Zemenkovil ( Aleksandr Babilo) Dragons 1:0 juhtima viia. Minut hiljem mängisid Purikad oma mängiva treeneri Veiko Süvaoja Dragonsi väravavahiga vastamisi, kuid litter viimase kottkindasse. 7.37 üheaegselt eksivad Zamzarski ja Abreldaal võistlusmäärustiku vastu ja Dragons jäi jääle vaid 3 väljakumängijaga Purikate viie vastu. Viimastel reaalne võimalus mänguseis viigistada. 2 minutiline litri kiigutamine ja paar kaugviset mängutagajärge ei muutnud. Kolmandikaja lõpuminutitel Dragonsi rünnakud muutusid üha jõulistemaks, kuid väravani enam ei jõutud ning vaheajale mindigi Dragonsi 1:0 eduseisus. Mängu teist poolt alustas Dragons kohati liialt jõuliselt, mis viis määrustega vastuollu - jägnenud 2 minutilised ( kokku 7 - 14 min.) karistused meeste mängustiili ei muutnud ja nüüd suudeti isegi arvulises vähemuses mängides väravaid visata - 16.49 Aleksandr Babilolt (Gleb Pivovarov,Federenko) 2:0. 20.04 võrdsetest koosseisudest 3:0 ja 27.11 jällegi ise arvulises vähemuses mängides Zemenkovilt (Gleb Pivovaro,Aleksandr Babilo) 4:0. Tundus, et Purikad tulid seda mängu mängima, Dragons aga võitma ja nii see ka lõppes. Purikate nooremad soomlastest mängumehed soojenduse ja treeningute ajal lendavad nagu kevadised liblikad, mängus aga meestel tiivad märjad ja õhku ei tõuse. Loe edasi

Kehra oli superüllatust valmistamas
Seda HHL 2-3 grupi neljanda vooru mängus liidermeeskonna KJHK vastu, kui avakolmandikaja lõppedes oldi 4:2 eduseisus. Esimene kolmandikaeg algas sõdurpoistele küll paljulubavalt. Kui mängitud oli 4.19 mindi arvulises ülekaalus mängides Jarvare viskest 1:0 juhtima ja 6.22 kasvatas Gnatovski (Zaitse) eduseisu juba 2:0-le, kuid vaevalt 18 sek. hiljen, kui KJHK oli väljakul arvulises vähemuses õnnestus Aivar Urval kehralaste kaotusseis vähendada 1:2-le ning 7.56 Janek Hinilt Järvala täpsest söödust mäng 2:2 viigis. Sellest innustutena, edaspidises mängus Snaipersi rünnakud aktiviseerusid ning 9.39 Järvala (Koppel) viskest mindi koguni 3:2 juhtima ja 12.17 jällegi Järvala viskest (Tarmo Lillsoo) võideti avakolmandikaeg 4:2 ! Mängu teisel poolel jäi 17-dal minutil Kehra väljakul arvuklisse vähemusse ja Kivistikul (Russ) õnnestus see 18.00 väravaks realiseerida ja KJHK kaotusseis 3.4-le vähendada. Edaspidises mängus tõstis KJHK mängu tempot ja sooritas rohkem pealeviskeid ning 23.26 Gnatovski (Troy LeVernois) viigistas mänguseisu ning 26.00 õnnestus ohvitseri aukraadiga rootslasel Mathias Jarvarel üksikläbimurdest KJHK lõpuks 5:4 eduseisu visata, mis jäigi mängu lõpptulemuseks. Seega jäi HHL 2-3 grupi superüllatus tulemata, kuid igati au ja kiitus Snaipersi mängijatele üllatavalt hea ja taibuka mängu eest. Loe edasi

Saku 1 sai teenitud võidu.
Kui HHL 1 grupi teise ringi avavoorus alistas Tiigrid tulemusega 3:0(1:0,2:0). Olgu lisatud, et samade meeskondade 1 ringi kohtumises pidi Saku 1 tunnistama Tiigrite 5:1 paremust. Tundus, et sakulaste treener Kaupo Kaljuste oli sellest teinud tõsised järeldused ja nagu mäng näitas - see ka toimis. Mängu alustati sama relvaga, millega Tiigrid olid sakulasi 1 ringi mängus löönud. Nimelt juba avaminutist haarati mänguinitsiatiiv ja litter mängiti pidevalt vastase kaitsetsooni ja pealevise järgnes pialeviskele. See taktikaline muutus vajutas pitseri Tiigrite vastumängu, nende ründetegevus oli vähene ilma eriliste väravate võimalusteta. Saku 1 taktikaline muutus kandis aga vilja avakolmandikaja lõpuminutitel, kui 13.37 Lorenzi (Valk) visatud väravast vaheajaks 1:0 juhtima mindi. Mängupilt muutus aga teisel kolmandikajal. Tiigrite ründetegevus aktiviseerus ja nüüd mängiti rohkem Saku 1 väljakupoolel. Ainult taktikaline vajakajäämine ja Saku 1 väravavahi Leet Marko veatu mäng ei lubanud mängutagajärge muuta. Murrang mängu tuli viimasel kolmel lõpuminutil, kui Tiigrid hakkasid määrustiku vastaselt ja vea hinnaga Saku 1 üksikuid kontrarünnakuid tõrjuma. Seni igati korrektselt mänginud Tiigrid teenisid viimastel mänguminutitel koguni 10 karistusminutid, mis tähendas seda, et mängida tuli vaid 3 väljakumängija vastaste 5 vastu. Ja seda boonust ei jätnud sakulased kasutamata 27.14 Kaljustelt (Valk) 2:0 ja viimasel mänguminutil Kunglalt (Milov, Valk) Saku 1 võidutagajärjeks 3:0. Loe edasi

Marek Leet näitas klassi
Kui HHL 2-3 grupi 3 vooru Saku 2 ja Kaitsejõudude SK vahelises mängus püüdis sõdurpoiste 39 pealeviskest koguni 37. Juba mängu alguses oli näha KJHK üldist mängulist paremust ja seda igas mängufaasis. Ja tundus, et sõdurpoisid kütavad sakulastele korraliku sauna. Juba avavilest algasid KJHK kiirrünnakud, mis lõpetati pealevisetega, kuid nüüd toimis kõik eesti vanasõna järgi, kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähedamal. Ja nii ta ka oli, sest Saku 2 vüäavasuul tegi Marek Leet supermängu, mis praktiliselt nullis KJHK ründemängu ja selle tulemusena õnnestus neil avakolmandikajal siiski vaid kord litter Abramovi poolt Saku 2 väravasse visata. Mängu teine pool jätkus samas vaimus aga nüüd olid Saku mängijad pisut kosunud ja tegid isegi oma 5-6 ohtliku kontrarünnakut. 19.54 õnnestus KJHK-l siiski värav visata, sellega sai hakkama rohkem kohtunikuna tuntud Viktor Masljonov (Jarvare), kes arvulise ülekaalu lõpuks väravaks realiseeris ja KJHK 2:0 juhtima viis.Kuid see oli ka kõik, mis tähendas seda, et vaatamata suurele mängulisele ülekaalule pidi 2-3 grupi liidermeeskond leppima vaid nadi 2:0 võiduga. Loe edasi

1-20 of 830 Järgmine Leht >>