Telia - Sparta 2 6-2
HHL MV 3 grupis on mängud lõpusirgel, eile õhtul Śkoda jäähallis eelviimases voorus peetud mängus sai Telia suhteliselt kerge 6:2(4:0,2:2) võidu Sparta 2 meeskonna üle. Telia pani oma tehnilise ja kiirusliku paremuse maksma juba avakolmandikajal. 5.51 Kaselt 1:0, 7.46 Kirpult (Kristjan Sert, Kevin Kadak) 2:0, 11.54 Sarapilt (Marek Sorokin, Kristjan Sert) 3:0 ja vaheajaks 13.30 Sarapilt (Vaigla) ka 4:0. Mängu teisel poolel Spartalased avaldasid tõsisemat vastupanu ja 18.36 Sparta avavärav Kuzminilt - seisuks 1:4. Minult hiljem vastas Abel üksikläbimurdest omapoolse väravaga, kasvatades Telia eduseisu 5:1-le. 20.50 õnnestus jällegi Kuzmil litter Telia väravasse - seisuks 2:5 visata.. Viimase värava õigus jäi siiski väljakuperemeestele ja Telia väravavahi Mikko Kaupi algatatud kombinatsioonist sööt Zomovile ja viimaselt litter vabalt positsioonilt startinud meeskonna mängivale treenerile Marek Sorokinile - kuna Marek pealeviskel ei eksinud, sai Telia lõpuvileks 6:2 võidu. Peab tõdema, et vaid poole hooaja pealt alustanud Sparta 2 mäng on igati paranenud. Loe edasi

Kehra hokipenskarid püüdsid Hülged võrku
Võib küll nii öelda, sest Kehrac Snaipersi meeskonna enamik mängijatest on vanuses 45+ ja hokis loetakse juba 35+ mängijaid veteranide hulka. HHL 3 grupi mängu Hülgete vastu alustas Snaipers pidevate kontrarünnakuitega, mis ka vilja kandsid. 3.07 Henry Küünemäelt (Koppel) 1:0, 6.46 Järvelalt (Hin, Henry Küünemäe) 2:0 ja 13.07 Järvelalt (Aivar Urva) 3:0. Kuna Hülgete rünnakud jäid viljatuteks, mindigi vaheajale Kehra 3:0 eduseisus. Mängu teisel poolel kehraliste mängus oli tunda väsimust ja nüüd osutusid ründavamaks pooleks juba Hülged ning 20.16 vanameister Aleksander Talja (Metlitski, Kutuzov) vähendas kaotusseisu 1:3-le ja 24.01 Kaippainen (Hussainov, Maibaum) 2:3-le. Kuna edasises mängus kehralaste kaitsemäng pidas, siis Hülgete väravad olid ka visatud - sai Kehra Snaipers raske, kuid igati teenitud 3:2 töövõidu. Mängu lõppedes löömaks siin küll ei läinud, kuid suupruukimist, Snaipersi poolt rohkem kui küllaga, mis tõi meeskonna parimale eeskõnelejale Jaak Kuusele 30 minutilse distsiplinaarkaristuse. Loe edasi

Meestel veri vemmeldas
Kas oli see tingitud aprillikuu ühepäevasest 20 kraadisest soojast või millestki muust, kuid HHL 1 grupi viimase ringi Purikate ja Tiigrite omavahelise kohtumise lõppemise järgi, kus Tiigrite võidunumbrid 12:3(4:2) läks keskmiseks löömaks ja seda Tiigrite dirigendi rollis olnud Sergei Griskuni taktikepi (hokikepi) all. Tundub, et Tiigritel, kelledel ees veel 2 mängu Dragons 1 ja nii teoreetilised, kui ka praktilised võimalused hõbemedalitele - arvatavasti peavad Tiigrid nendest suu puhtaks pühkima, sest tugevakoosseisulist Dragonsit on raske võita ja peab tunnistama, et Andrei Griskun ei ole ainult löömamees vaid on ka Tiigrite üks parimatest ründemeestest Viimaseid Tiigrite mänge tuleb Andreil dirigeerida kahjuks hokipoorte tagant. Loe edasi

Sparta alistas KJHK !
HHL meistrivõistluste 2 grupis oli suurüllatuseks HHL MV I etapi 2-3 grupi võitja KJHK 3:4 kaotus Spartale. Sõdurpoisid alustasid kiirrünnakuga ja läksid juba avaminuti 35 sekundil Jarvare (Gnatovski,Zaitsev) viskest 1:0 juhtima. 2.47 samaga vastanud Sparta, Rjabtsevitsi (Freiman Fjodorov) viigistas mängu. Kui aga mängitud oli 6.49 Jarvarelt (Gnatovski, Sakovits) 2:1 ja 9.22 Kriisilt juba 3:1. Vaheajaks õnnestus Bortnikul (Kirtjanov) Sparta kaotusseis vähendada 2:3-le. Mängu teisel poolel KJHK-l laskemoon otsas, lasud lastud ja ka kaitse tegevus mängu lõpuminutitel mõranenud, mis oli vesi Sparta veskile. 27.28 Bortnikult 3:3 viigivärav ja viimasel mänguminutil Rjabtsevits (Bortnik) realiseeris Sparta arvulise ülekaalu 4:3 võiduks. Loe edasi

Aleksei Arno mängis Saku ründajad auti.
HHL meistrivõistluste 1 grupi viimase ringi Saku 1 ja Dragonsi omavaheline kohtumine oli senipeetuist tehniliste näitajate poolest kõige lahjem. Tundus, et kahenädalase pausi järel läks mõnegi juhtivmängija mänguoskused roostesse. Mäng algas küll mõlemapoolsete, vahelduvate rünnakutega, kus neljandal mänguminutil Lorenz ei suutnud üks:üks olukorras Dragonsi väravavahti ülemängida ja poolteist minutid hiljem litrit värava ees - pooltühja väravasse lõkata. Vana tõde, et kui ise väravat ei viska, siis seda teevad vastased ja nii juhtus mängitud oli 6.57 kui Levin (Jevgeni Babilo, Dmitri Pivovarov) mänguskoori avas ja Dragonsi 1:0 juhtima viis ja vaid 12 sek. hiljem pidi seekord Saku 1 väravas alla harjukeskmise mänginud Marek Leet Aleksandr Babilo (Gleb Pivovarov,Popov) viskest litri teistkordselt väravast väljavõtma. Kuna Saku 1 kaitse- ega ründemäng kuidagi ei laabunud, õnnestus Dragonsil vaheajaks veel 13.10 Dmitri Pivovarovi (Rumjantsev, Bazutin) viskest eduseis 3:0-le kasvatada. Mängu teisel kolmandikajal said sakulased lõpuks oma mängu käima, rünnakutel oldi aktiivsemad ja 17.02 realiseeris Komi (Tarraste, Kaljuste) sakulaste arvulise ülekaalu väravaks ja 34 sek. hiljem vähendas Kaljuste Saku 1 kaotusseisu 2:3-le. Saku 1 meeskonna aktiivsem ründemäng jätkus ja 22.07 mängiti Kaljuste 1:1 vastamisi Aleksei Arnoga, kuid viimane tõrjus ning mänguseis endisel 2:3. Vähem kui minut hiljem 22.45 Kaljustel veelkord reaalne võimalus mänguseisu muutmiseks, kui Saku 1 kasutada karistusvise, kuid jällegi tühjad pihud, sest Aleksei Arno litri tõrjus. Saku 1 aktiivsem ründetegevus jätkus, kuid mitte kuidagi ei suudetud ja eelkõige Dragonsi puuriluku Aleksei Arno supermängule seda väravateks realiseerida. Seevastu Dragonsi harvematest kontrarünnakutest viskas Aleksandr Babilo (Popov) Dragonsi võidutulemuseks 4:2. Loe edasi

KJHK - Vepr 1:1
HHL meistrivõistluste 2 grupis, kus medalite konkurss kõige tihedam, peeti 2 grupis seni esimesest ringist pidamata jäänud Vepri ja KJHK omavaheline mäng. Teatavasti HHL meistrivõistluste I etapil 2-3 grupi võitnud KJHK start 2 grupi turniiril enam nii edukas ei olnud, rida mänge mängiti nõrgemas koosseisus, mis tõid meeskonnale turniiritabelisse vaid üksikuid viigi ja võidupunkte, mis langetas võimeka meeskonna esikohakonkurentsist praktilisest välja. Mäng mängu järel mängiti sõna tõsises mõttes üle kivide ja kändude. Lõpuks sai KJHK HK siiski aru, et nii edasi mängida ei saa ja senine meeskonna treener Ilja Kiritsevski, kes tõusnud ametiredelil Eesti 3 koondiste (U 18, U20, mehed) juhttreenerite hulka vahetati suhteliselt noore, kuid ambitsoonika Rainer Komi vastu. Ja peab ütlema, et KJHK mäng on muutumas paremuse poole. Ja nii oli see ka viimati peetud väga tasavägises mängus Vepri vastu. Vepril õnnestus küll avakolmandikaeg Martin Guti (Sergei Lukin) viskest võita 1:0, kuid mängu lõpuminutitel Vadim Kriis (Tarmo Russ) seadis võistlustabloole 1:1 viigi, mis jäigi mängu lõpptulemuseks. Loe edasi

HHL meistrivõistlused jätkuvad
Nüüd kus äsja Tallinnas lõppenud, nädalaega kestnud 2 divisjoni A-grupi U18 MM on lõppenud jätkuvad jällegi HHL meistrivõistlused. Vahepeal üks mäng siiski peeti, kus veteranide 45+ sarjas sai HC Vipers ülekaaluka 12:3(4:2,3:1,5:0) võidu KJHK üle. Vipersi väravad: Baginilt ja Glebovilt - 3, Kisselevitsalt - 2 ja korra said käe valgeks nii Vinograsdov, Volozanin, Vogulkin kui ka Sergei Teterjukov. KJHK poolelt Kütt, Jarvare ja Roosmann. On näha, et noorpõlves paljude Vipersi mängijate treener Nikolai Lopassovilt (kes USA-s juba 10 aastat elab) saadud kõrge treeningute tase kannab vilju veel ka mängijate vanemas eas. Seni peetud mängud on Vipers kõik ülekaalukalt võitnud. Loe edasi

Parem hilja ....
Kui mitte kunagi, ütleb Eesti vanasõna ja nii juhtus ka HHL meistrivõistlustel. Võistluste esimesel etapil, 2-3 grupi turniiril seni pidamata Vepri ja Dragons 2 meeskondade vaheline mäng sai teoks Tondiraba jäähallis alles eile õhtul. See, et Dragons 2 meeskonna mäng on olnud tõusvas vormis, tõestas juba avakolmandikaeg, kus vaatamata suurele mängulisele ülekaalule suutis Vepr selle väravateks realiseerida vaid kahel korral ja seda tänu supermängu teinud Martin Gutile (Mihhail Gut), kes oli mõlema värava autoriks. Mängu teisel kolmandikajal võttis Vepr, mis võtta oli ja siin oli jällegi Martini käsi mängus. 17.13 Vepri meeskonna kapteni ja treeneri rollis olevalt Vitali Besstsastnovilt (Martin Gut) 3:0, 23.09 sepistas Martin Gut, isa Mihhaili söödust 4:0, 23.32 sai meeskonna staazikam Sergei Lukin (Ljamtsev, Moler) käe valgeks, kasvatades Vepri eduseisu 5:0-le. Mängu lõpuminutitel teistkordselt värav Vitali Besstsasnovilt (Loginov) - 6:0 ja viimase seitsmenda värava autoriks, mängu resultatiivsemalt ja parimalt Masrtin Gutilt (Ljamtsev) 7:0. Loe edasi

Vipers 45+ sai 6:3 võidu
Kui selle tulemusega HHL veteranide meistrivõistlustel alistas KJHK. Mängu avaminutil ehmatas vastaseid Sergei Lukin, kui mänguskoori avas ja KJHK 1:0 juhtima viis. Kuid seejärel kandus mänguinitsiatiiv tehniliselt ühtlast koosseisu omavale Vipersile. Viiendal mänguminutil Kutsherov (Sergei Teterjukov, Renat Seifedinov) viigistas ja minut hiljem 5.48 mindi Vogulkini viskest juba 2:1 juhtima, vatamata mõlemapoolsetele võimalustele, Vipersi 2:1 eduseisus avakolmandikaeg lõppeski. Teisel kolmamdikajal 18.04 kasvatas Igor Vinogradov (Vogulkin, Lovkov) Vipersi eduseisu 3:1-le ja kolmandikaja lõpuks Renat Seifedinovi (Vjalit Seifedinov, Volozanin) viskest 4:1-le. Viimase kolmandikaja alguses kui 33.48 olid Lukin ja 35.13 Kütt ( Jarvare) KJHK kaotusseisu vähendanud minimaalseks - 3:4-le , tundus et KJHK on mängus tagasi, kuid kahjuks seda ei juhtunud. Mängu lõpuminutitel omas Viper vastasest rohkem kontrolli litri üle ja rünnakutel oldi aktiivsemad, mis ka väravateks realiseeriti. 39.00 Vogulkinilt (Vinogradov) 5:3 ja viimasel mänguminutil, 16 sek. enne lõpusireeni Semjonovilt (Bragin) Vipersi 6:3. Loe edasi

Oriflame sai napi 4:3 võidu
Kui selle tulemusega alistas HHL veteranide 45+ meistrivõistluste sarjas Kehra Snaipersi. Tasavägiselt kulgenud mängus läks Oriflame juba mängu avaminutil Kristjan Nikolajevi viskest 1:0 juhtima. Kuna see jäi kolmandikaja ainsaks, siis teist kolmandikaega alustatigi samalt seisult. Teisest kolmandikajast oli mängitud minut, kui Zomovilt 2:0. Teise kolmandikaja keskel said ka kehralased väravatesoonele ning 20.00 Koppelilt (Aivar Urva) 1:2 ja 21.59 Indrek Lillsoolt( Aivar Urva 2:2 viik, kuid sellele vastas 23.50 Kristjan Nikolajev oma mängu teise väravaga ning Oriflame 3:2 eduseisult alustatigi viimast mänguperioodi. Vahelduvate rünnakutega kulgenud mängus, kui mängitud oli 32.40 kasvatas Pentti Änkila Oriflame eduseisu 4:2-le. Viimastel mänguminutitel oli ründavamaks pooleks küll Snaipers ning 44.25 vähendas Ploom Aivar Urva söödust meeskonna kaotusseisu 3:4-le , kuna koheselt kõlanud lõpusireen ei lubanud enamat jäigi Oriflame võidutulemuseks 4:3. Loe edasi

Harrastajate Hokiliiga meistrivõistluste 153 mäng !
Tõi eile õhtuses 2 grupi HC Sparta ja Kaitsejõudude vahelises väga tasavägiselt kulgenus mängus Tondiraba jäähalli tõelise litritesaju, kus mängu lõpptulemuseks jäi 5:5 (2:3,3:2) viik. Mängu skoori avas Sparta, kui 4.51 mindi Briloni (Kovalevski) viskest 1:0 juhtima. Vaevalt oli litter kesktsoonist mängu pandud, kui 15 sek. hiljem 5.06 Gnatovski söödust Mathias Jarvare mängu seisuks 1:1 viigistas. 9-dal mänguminutil, kui Sparta oli väljakul arvulises vähemuse realiseeris Gnatovski (Sakovits, Rooba) selle väravaks, viies KJHK 2:1 juhtima. Alanud väravate sadu jätkus avakolmandikaja viimasel mänguminutil, kui 14.21 Sparta seadis Bogdanovi (Bortnik, Kovalevski) viskest jalule 2:2 viigi. Sõdurpoisid viis Sakovits (Rooba) vaid 7 sekundid enne avakolmandikaja lõppu 3:2 juhtima. Tarvitses KJHK mängijal Abramovil teise kolmandikaja alguses võistlusmäärustiku vastu eksida, mis jättis meeskonna arvulisse vähemusse, kui 16.56 Fjodorov (Zemenkov,Kovalevski) mängu seisuks 3:3 viigistas ja 20.21 läks Sparta meeskonna kapteni Georgi Kirtjanovi (Bortnik) viskest juba ise 4:3 juhtima, kuid mitte kauaks, 23.11 Kirtjanovi 2 minutilise karistusele vastas Jarvare (Rooba, Abramov) väravaga ja mäng jällegi viigis 4.4. Seekordsed üksikud võistlusmäärustiku vastu eksimused läksid mõlemale meeskonnale kallilt maksma, sest vastane realiseeris selle väravaks ja nii Frank E Wisnewski karistuspingil oleva ajal 24.52 viis Kovalevski (Bortnik) Sparta 5:4 juhtima ! Sparta võidurõõm jäi üürikeseks, sest enne lõpusireeni kõlamist suutis Mikelsaare täpse viskega KJHK viigisadamasse seisuks 5:5 juhtida. Jaan Ahi Loe edasi

Purikad kaotasid suurelt
Ja seda koguni 1:7(0:5,1:2) HHL MV 1 grupi mängus Dragonsi esindusmeeskonnale. Viimased alustasid mängu kiirete kontrarünnakutega, mis ka väravatega lõpetati. Mängitud oli 4.42 kui Dmitri Pivovari (Gleb Pivovarov) viskest mindi 1:0 juhtima, loetud sekundid 5.07 ja Jevgeni Babilolt (Kevask) 2:0. Kuna Purikate nii kaitse- kui ka ründemäng ei käivitu, peremehetseb Dragons vabalt nende kaitsetsoonis ning kasvatab aga eduseisu: 8.01 Bazutinilt (Bogdanov) 3:0, 8.41 Kevaskilt (Levin) 4:0 ja vaheajaks Aleksandr Babilolt (Jevgeni Babilo, Kevaks) juba 5:0. Peab tõdema, et käesolevate meistrivõistluste senipeetud mängudes on see nagu nõidus, et avakolmandikutel Purikate mäng kuidagi ei käivitu ja vaheajaks jäädakse suurde kaotusseisu, mängu teine pool mängitakse aga nagu võrdne võrdsega. Nii oli see ka tänases mängus, kus teine kolmandikaeg kaotati vaid 1:2. Dragonsi väravad vastavalt Gleb Pivovarilt (Popov,Bazutin) ja Kevaskilt (Levin, Aleksandr Pivovarov)). Purikate auvärava autoriks oli Siim Viisut (Sucksdorff, Veiko Süvaoja). Loe edasi

Üllatavalt tasavägine
Oli HHL MV 3 grupi Sparta 2 ja Kehra Snaipersi omavaheline kohtumine Mängitud oli 5.04 kui Sparta 2 läks Filonovi viskest 1:0 juhtima. Alles 11.30 õnnestus Virgo Mahlal (Henry Küünemäe) 1:1 viik jalule seada ja 12.57 Aivar Urval (Karry Küünemäe) vaheajaks Kehra Snaipers siiski 2:1 juhtima viia. Kohe teise kolmandikaja avaminutil 15.36 jällegi Aivar Urva viskest Kehra 3:1 ees, kuid juba 17.13 kiirest kontrarünnakust vähendas Malikov Sparta 2 kaotusseisu 2:3-le. Mängu lõpuminutitel 27.08 realiseeris Koppel (Mahla) tehniliselt ühtlasema Snaipersi paremuse 4:2 võiduväravaks. Loe edasi

Kõik kolm omavahalist mängu lõppesid 1:1
Harrastajate Hokiliiga meistrivõistlustel Saku 2 ja Telia kõik omavahelised mängud lõppesid tulemusega 1:1. Eile hilisõhtul Śkoda jäähallis tasavägiselt toimunud kolmandas mängus Telia võitis küll 7.26 Rene Bernardi viskest avakolmandikaja 1:0, kuid mängu teisel poolel 18.40 Taavo Käi viigistas ja 1:1 viik jäigi mängu lõpptulemuseks. 8 mängu enne 2 grupiturniiri lõppu on Saku 2 meeskond kindlustanud endile esikoha. Võrdsed võimalused 2 ja 3 kohale omavad nii Hülged, Telia, kui ka Kehra, kelledel punkte Hülgetel vastavalt 15 ja Telial ja Kehral mõlemal 14. Otsustavaks siin Kehra - Telia ja Kehra - Hülgete omavahelised mängud. Loe edasi

Tasavägine ja heatasemeline
Oli Tondiraba jäähallis toimunud 2 grupi, teise ringi Sparta ja Vepri omavaheline mäng Avakolmandikajal õnnestus Vepril oma napp paremus realiseerida ja 12.56 Martin Guti (Lukin, Silantjev) viskest ka kolmandikaeg 1:0 võita. Kui teise kolmandikaja alguses 18.03 Mihhal Gut, poja Martini söödust 2:0 viskas tundus, et mäng on Vepri poolele kandumas ja oligi sõna otseses mõttes. Sparta rünnakud muutusid aktiivsemateks ja kui 20.48 Rabtsevits (Brilon, Bortnik) Sparta kaotusseisu 1:2-le vähendas, oli Sparta mängus tagasi. Mängitud oli 23.23 kui Dorusineci (Kovalevski, Zemenkov) mängu tagajärjeks 2:2 viigistas. Seejärel kummalgi meeskonnal lausa ridamisi väravate realiseerimise võimalusi, kuid Bogatov Sparta ja Belov Vepri väravas demonstreerisid klassi. Viimasel mänguminutil oli sportlikõnn Vepri poolel, kui Tarkoev (Moller, Simagin) litri Sparta väravavõrku viskas ja Veprile 3:2 võidu kindlustas. Loe edasi

Hülged said 2:0 võidu
Kui HHL MV 3 grupi mängus selle tulemusega alistasid Dragons Optipet 2 meeskonna. Dragonslased avaldasid Hülgetele südi vastupanu, kuid mängu saatuse otsustas Hülgete üksikute mängijate tehniline paremus, mis lubas neil ridamisi väravate võimalusi luua ja ka väravateks realiseerida. Ja nii oligi, et Hülgete võidu pandiks oli Pavel Metlitski (Pajundi) 2 visatud väravat. Dragons 2 jäid väravad küll viskamata aga ridamisi häid võimalusi selleks loodi. Dragons 2 meeskonna üldine meisterlikus on mäng-mängult paranenud ja vaid aja küsimus kuna neid ka väravateks realiseerima hakatakse. Loe edasi

Mar Winner kaotas T-Rex Volumile !
HHL meistrivõistluste 2 grupis oli üllatuseks, grupi esikolmikusse kuuluva Mark Winneri 1:2 kaotus grupi viimasele T-Rex Velumile kuna avaringis oli neid võidetud 6:3. Vahelduvate rünnakutega kulgenud mängus viis Fomtsenkov (Käbi) 3.44 T-Rex Volume 1:0 juhtima ja 13.38 realiseeris Tõnu Tuulas (Ilja Vetrennikov) T-Rex Volume meeskonna arvulise ülekaalu väljakul - väravaks. Vahetult enne vaheaega, avakolmandikaja viimasel mänguminutil õnnestus Rubjukil (Stolyarov) Mark Winneri kaotusseis vähendada 1:2-le. Kuna mängu teisel poolel oli mõlemal meeskonnal küll häid väravavõimalusi, kuid neid väravaks realiseerida ei suudetud kordagi. Ühelt poolt oli tegu mõlema meeskonna väravavahi hea tõrjetööga, teiselt poolt aga rünnakute ebatäpsete pealevisetega lõpetamine. Selle võiduga T-Rex Volume oma tabeli positsiooni ei parandanud, Mark Winner säilitas aga võimaluse pronksmedalitele mängida. Loe edasi

Vipers alistas KJHK koguni 7:3
HHL 2 grupi teises ringis sai Vipers ülitähtsa võidu liiga 2-3 grupi võitja KJHK üle, kes seekord tuli väljakule oma mitte kõige tugevamas koosseisus kuna osa meeskonnas mängivaid, parimaid sõdurpoise on välislaagris. Vipers haaras ohjad juba avakolmandikajal. Mängitud oli 5.43 kui Semjonovi viskest mindi 1:0 juhtima ja 12.55 Braginilt (Vogulkin, Habarov) 2:0. Vahetult enne vaheaega õnnestus Abramovil (Jarvare) KJHK kaotusseis vähendada 1:2-le. Kuid sellega oli KJHK jõuvarud praktiliselt ammendatud, kuid targu ja tasa ühtlaselt tegutsenud Vipers kasvatas oma eduseisu 15.47 Nevskilt (Vogulkin, Habarov) 3:1 ja 16.46 Habarovilt (Sergei nTeterjukov) 4:1. 22.36 õnnestus Gnatovskil (Jarvare), kui vähendas kaotusseisu 2:4-le KJHK korraks küll mängu tagasi tuua, kuid 23.27 Zajatsilt (Vogulkin, Habarov) 5:2 ja 26.13 Habarovult (Zajats, Volin) 6:2. Viimastel mänguminutitel vahendati vastastiku väravatega Jarvarelt (Gnatovski) 3:6 ja Zajatsilt (Volin) 7:3, mis jäigi mängu lõpptulemuseks. Tänaseks on Vipers 30 punktiga tõusnud 2 grupi liidriks ja teoreetiliselt kindlustanud ka esikoha. Kullatsoonile jõudmiseks on vaid Vepril, kellel veel mängida 5 mängu teoreetilised võimalused ja seda vaib Vipersi ebaõnne puhul. Mark Winneril ja KJHK jäävad omavahel jagada vaid pronksmedalid. Loe edasi

Snaipers pidi tunnistama KJHK veteranide paremust
Ja seda Veteranide 45+ meistrivõistluste sarjas, kus viimased said lõpuvileks kindla 7:3 võidu. KJHK läks juba avakolmandikajal 2.15 Lukini (Zemenkov) 1:0 ja 10.43 Zemenkovi (Roosmann) 2:0 ja 14.12 teistkord Zemenkovi (Lukin) visetest juba 3:0 juhtima. Avakolmandikaja viimasel mängusekundil 14.59 õnnestus Tarmo Lillsool kaotuseis vähendada 1:3-le. Tasavägiselt kulgenud teisel kolmandikaja ainus värav sündis 27.20 Fjodorovi viskest, ms kasvatas KJHK eduseisu 4:1-le. Mängu viimasel perioodil näitas klasssi, kübaratriki teinud, eeloleval teisipäeval 49 eluaastat tähistav Eduard Zemenkov (Lukin), kui kasvatas 30.25 KJHK eduseisu 5:1-le. Eduardist vaid 2 aastat noorem Sergei Lukin tõestas, et ka temaga tuleb tõsiselt arvestada, kui 33.52 üksikläbimurde lõpetas 6:1 väravaga. Seejärel said korraks sõnaõigust ka kehralased ning Aivar Urva (Tarmo Lillsoo) vähendas 37.29 kaotusseisu 2:6-le. Mängu viimastel sekunditel Abredaali (Jarvare) visatud värav andis KJHK-le 7:2 võidu. Loe edasi

Saku 1 sai valusa kaotuse
Kui HHL MV 1 grupi mängus, viimasel mänguminutil seisul 1:1 lasti Tiigritel koguni 2 korral visata litter endi tühja väravasse. Kiiretempolises ja mõlemapoolsete võimalustega mängus olid Tiigrid küll kohati aktiivsemad, kuid vaheajaks kumbki pool väravani ei jõudnud, Tiigrid isegi arvulises 5:3 ülekaalus mängides ja nii alustati mängu teist poolt 0:0 seisul. Kui teisest kolmandikajast oli mängitud 17.49 ning tiigrid mängisid arvulises vähemuses, lõikas Safonov litri oma kaitsetsoonis vahelt rünnakul olevate sakulaste omavahelise ebatäpse söödu, lükkas selle Kudrjavtsevile ja viimaselt sööt Ossipenkovile ja Artjom ei eksinud, viies Tiigrid 1:0 juhtima. 2 minutit enne lõpusireeni Milov (Lorenz, Kungla) viigistas. Viimasel mänguminutil, 1:1 viigiseisul otsustas Saku 1 mängiv treener Kaupo Kaljuste vüidupeale väljaminna, vahetades väravavahi kuuenda väljakumängija vastu, kuid 29.25 sai litri Ossipenkov, söötis selle Kolesnikovile, kellel ei olnud probleemi litri sakulaste tühja väravasse viskamises, viies Tiigrid 2:1 juhtima. Korraks vaid loetud sekunditeks naasis Saku 1 väravasse väravavaht Marek Leet, kuid viimased mängusekundid mängisid sakulased jällegi kuue väljakumängijaga, kuid kordus sama, Tiigrite kaitsetsoonis ebatäpne sööt, litter Kudrjavtsevile, viimaselt sööt Kabatsikovile ning ka temal ei olnud probleem selle tühja väravasse viskamisel ja seda vaid 12 se. enne lõpusireeni. Nii said Tiigrid lausa kingitud 3:1 võidu. Selle kaotusega sillutasid sakulased Dragons 1 meeskonnale - tee1 alagrupi võitmiseks Tänaseks punkte Dragons 1 21, Saku 1 20 ja Tiigritel 18. Mängida on jäänud veel turniiri lõpuni Saku 1 kaks, Tiigritel kolm ja Dragons 1 neli mängu. Loe edasi

<< Eelmine Leht 21-40 of 954 Järgmine Leht >>