Mark Winner sai teenitud võidu
Kui 2grupi turniiril alistas Saku HK 5:2(1:1,4:1). Avakolmandikaeg oli tasavägine. Mark Winner läks 7.52 Rubjuki (Tsebotarjovi) viskest küll 1:0 juhtima, kuid vaheajaks õnnestus vanameister Argo Servetil mäng viigistada. Viigilise 1:1 seisuga mindi nii ka vaheajale. Teise kolmandikaja avaminutil läks Mark Winner Gaponovi (Rubjuk) viskest 2:1 juhtima ja kui 21.31 viskas Sudarev (Gaponov) 3:1 oli Saku 2 vastupanu murtud, sakulaste kontrarünnakud vähenenud, harvemad pealevisked ja ebatäpsemad ja söödud lubasid vastastel vabamalt mängida ja seda nad ka tegid. 25.37 kasvatas Potapov Stolyarov) Mark Winneri eduseisu 4:1-le ja 28.12 Rubjukilt juba 5:1. Enne lõpusireeni Käilt (Sikk) siiski Saku 2 lohutusvärav. Loe edasi

Arvulises ülekaalus mängimine tõi Dragons 2 kaotuse.
Uskumatu, kuid tõestisündinud oli eile õhtuses 3 grupi 6-10 koha ZarjaD Baltic Dragons 2 vahelises mängus see, et arvulises ülekaalus mängimine tõi meeskonnale kaheväravalise - 1:3 kaotuse. Dragons 2 õnnestus juba teisel mänguminutil Briloni viskest litter Zarjad Baltiga väravasuul mänginud Delen Schule seljataha visata Kui mängitud oli 11.18 õnnestus kiirest kontrarünnakust Edrian Griśkunil ( Vesselov) mänguseis viigistada. Edasises mängud 13.15 eksis Zarjad Baltic mängijate vahetusel (kuus väljakumängijat platsil), mis neile ka 2 minutilise karistuse tõi. Dragons 2 mängis kontrarünnakust litri vastase kaitsealasse, et arvuline ülekaal väravaks realiseerida, kuid litri söötmisel eksiti ja söödu vahelt lõiganud Kruglik mängis ennast Dragons 2 väravavahiga 1:1 olukorda, pealeviskel ei eksinud ja 13.36 Zarjad Baltic ootamatult 2:1 eduseisus, Vähem, kui minut hiljem 14.31 kui Dragons 2 mängis endiselt arvulises ülekaalus, kordus see kõik teistkordselt. Griśkun lõikas vahelt söödu lükkas litri vabal positsioonil olevale Vesselovile ja temalt 3:1! Sellel seisul mindi ka vaheajale. Mängu teine pool möödus küll vahelduvate rünnakutega, kuid ilma väravaid viskamata ja nii sai Zarjd Baltic Dragons 2 võib öelda, et kingitud 3:1 võidu. Kahel korral ühe ja sama reha peale ei tohi ikkagi astuda seda ütleb ka vanasõna. Loe edasi

KJHK-l jätkus jõuvarusid ainult avakolmandikaja ...
Viimase mänguminutini kui 14.39 õnnestus Telial Sarapi (Marek Sorokin) viskest 3 grupi 1-5 koha mängus KJHK vastu vaheajaks 1:0 juhtima minna. Vaatamata sellele, et Telia oli juba esimestest mänguminutitest olnud kerges mängulises ülekaalus, kuid KJHK kaitsetegevus igati toimis, kuigi rünnakule mängiti vastastest tunduvalt harvemini. Mängu teistpoolt alustas Telia kiirete kontrarünnakutega ja tabavate pealevisetega. Mänguaeg tablool näitas täpselt 17.00, kui Kirpu (Marek Sorokin, Zomov) viskas 2:0 ja vaid 20 sekundid hiljem Hauvala (Paul Sorokin) juba 3:0. KJHK edasine mäng oli täielikult halvatud nende ründemäng seisis põhiliselt vaid litri Telia kaitsekolmandiku mängimises ja vaid üksikute pealevisetega. Telia seevastu nähes vastaste nõrgenenud vastumängu, lisas auru ja kui mängitud oli 23.07 viskas Kraft 4:0 ja 24.46 Sarap 5:0. Selle tulemusega mäng ka lõppes. Täiesti arusaamatu KJHK meeskonna mängijate füüsiline nõrkus, mis ei lubanud neil võrdset vastupanu osutada kuna just füüsiline üleolek peaks Kaitsejõudude Hokiklubi meeskonna trump olema aga täna seda ei olnud. Lisaks 0:5 kaotusele langeti ka esikoha konkurentsist välja ning mängijate kaela riputatakse vaid pronksmedalid. Aga asjaks seegi. Turniiri võitja selgub viimasest mängudevoorust, kus vastamisi T-Rex - KJHK ja Dark Vepr - Telia. Turniiritabelis punkte T-Rexil 29, Telial 28, KJHK 25, Dark Vepr 18 ja juba kõik mängud lõpetanud Hülgetel 13. Jaan Ahi Loe edasi

Aleksandr Smirnini kübaratrik
Kindlustas HHL 3 grupi 6-10 koha mängus Kakumäe Kullide üle Dragons 2 meeskonnale viimasel mänguminutil visatud väravast 3:2 (1:1,2:1) võidu. Senini turniiritabelis 9 punktiga ühel pulgal asunud Dragons 2 sai Kullidelt ootamatult kingitud võidu. Kui avakolmandikaja 5-dal mänguminutil viskas Aleksandr Smirnin (Ojaperv) Dragons duubli 1:0 eduseisu, siis edasises mängus ründasid Kullid energilisemalt ja 10.47 Lill viigistas ja vaheajale mindigi sõbralikus 1:1 viigiseisus.Teise kolmandiku avaminutitel Kullide pidev surve jätkus ning 19.56 mindi Klingenbergi (Arst, Viktorov) viskest 2:1 juhtima. Dragons 2 oli ohtlik, kui väljakul oli Smirnini viisik. 20.58 Dragons 2 kontrarünnakut Kullide värava all takistas aga Rain Beljakov vastasmeeskonna mängijat algaja hokimängija võttega - visates vastase ees olevat litrit käest lahtilastud kepiga. Väljakukohtuniku, rahvusvahelist kategooriat omava Anton Semjonovi vile ja karistusvise ! Seda sooritanud Smirnin ei eksinud ning mäng 2:2 viigis ja viigiline mänguseis püsis kuni viimase mänguminutini, kuid viimasel mänguminutil Dragonsi kontrarünnakut lõpetas Smirnin tugeva kaugviskega ja seekord muidu senini hästi mänginud väravavahil Reigo Lipup ( ei olnud eile parim mängpäev ) pidi kolmandat korda litri väravast väljavõtma ja Kullid napi 2:3 kaotusega leppima, sest ka mängu viimaste sekundite väravavahi vahetus 6 väljakumängija vastu ei kandnud vilja. Loe edasi

Hülged lõpetasid hooaja
2:0(1:0,1:0) võiduga HHL 3 grupi 1-5 koha mängus Dark Vepri üle ja seda igati tasavägises ja mõlemate väravate võimalustega mängus. Avakolmandiku võitsid Hülged 11.07 Jaanus Talja poolt visatud väravast 1:0. Sama kordas teisel mänguperioodi 25-dal mänguminutil Hussainov ( Kutuzov). Ühtlasi peab tunnistama ka Hülgete väravasuul mänginud Vahur Põderi suurepärast nulli mängu, sest kohati olid vastased rünnakutel isegi aktiivsemad, sooritades ka rohkem pealeviskeid. Hästi mängis Dark Vepri väravas ka õrnemasoo esindaja Veronika Kostrova, kuid oma kaitsemängijate apsakate tõttu pidi litri siiski kahel korral väravast väljavõtma. Loe edasi

Zaryad Baltic sai kerge võidu
Kui 3 grupi 6-10 koha mängus alistas kindlalt 4:0(3:0,1:0) Sparta 2 koosseis ja seda vaatamata sellele, et võitjate väravasuul mängis nõrgema soo esindaja Delen Schule, kuid mängis niivõrd kindlalt, tõrjudes Sparta 2 mängijate kõik pealevisked - jättes neile vaid tühjad pihud ! ZaryaD Baltic on vaatamata sellele, et esmakordselt mängitakse HHL meistrivõistlustel teinud tehnilise mängutaseme poolest silmnähtava arengu. Ka eilses mängus Sparta 2 vastu realiseeriti see juba avakolmandikajal, mis 4.54 Krugliku (Sabirzanov, Kasperovits), ja 10.50 jällegi Krugliku ning 11.26 Edrian Griśkuni (Kotskin) visetest väravateks - 3:0) realiseeriti. Teise kolmandikaja neljanda värava autoriks oli Aleksandr Solovjov ( Gurtsioguljants). Kuna kogu mängu jooksul Sparta 2 vahetusmängijate ergutavad hõiked, kui Sparta 2 rünnakule läks : davai, davai mängijateni ei jõudnud jäi see neile seekord väheseks ja paratamatult tuli leppida 0:4 kaotusega. Loe edasi

Hülged jäivad kuivale
3 grupi 1-5 koha mängud Kaitsejõudue Hokiklubiga. Kui avakolmandikaeg mängiti küll kui võrdne võrdsega ning vaheajaks jäi võistlustabloole 0:0 viigiseis, siis teise kolmandikaja avaminutil välisjõudude kaasabil KJHK avatud 3 minutiline tormtuli 15.35 Larensilt (French, Jarvare) 1:0, 17.56 Frenchilt ( Larensi, Jarvare) 2:0 ja 18.16 Sprivulilt juba 3:0 (Mikelsaar), halvas Hülgetele vastupanu ja andis KJHK-le 3:0 võidu. Loe edasi

T-Rex võitis ja tõusis liidriks
HHL 3 grupis, kus mängitakse kohtadele 1-5 läks põnevaks. Hooaja alguses liidrirollis olnud KJHk 0n langenud kolmandaks.Tuhast tõusnud Telia sai liidrirollis olla loetud päevi, kuni eile õhtuse kohtumisele T-Rexiga. Mäng algas Teliale küll paljulubavalt, kui Paul Sorokini viskest mindi 1:0 juhtima. Kuid edaspidises mängus kaldus kerge mänguline ülekaal T-Rexi poolele ja selle tõenduseks õnnestus Käbil (Fomtsenkov, Knõsuk) 9.55 mänguseis viigistada ja 12.28 viskas Tuomisto (Bastig) T-Rexi 2:1 eduseisu. Mängu teist poolt alustas T-Rex samas rütmis ja tempos ning 17.44 kasvatas Edvin Ollin (Tuulas, Alt) eduseisu 3:1-le ja 19.07 arvulisest ülekaalust Käbilt juba 4:1. ning 23.46 Tuomistolt 5:1. sellel seisul Telia ründaja Paul Sorokin, nähes, et kaasmängijatelt rünnakutel tolku malo, võttis mängu enda peale 26.19, kui Käbi soojendas karistusmängijate pinki ja Krafti - Zomovi alustatud kombinatsiooni lõpetas väravaga mängu seisuks 2:5 ja 28.03 kui T-Rex väljakul jällegi arvulises vähemuses (kohtuniku rollis muidu ehitusmees Vanja Loginov ladus T-Rexile 2 min. karistusi nagu telliseid müüri ), siis Paul, vend Mareki abiga vähendas T-Rexi eduseisu 5:3-le. Kuna kiiresti tiksunud ajanäitaja rohkemat ei lubanud oli T-Rex saanud väärtusliku 5:3 võidu ja tõusnud grupi liidriks. Mängida jääb veel vaid 2 vooru. Loe edasi

Vepr kindlustas liidripositsiooni
Kui 2 grupi 4 ringi teises voorus alistas Saku 2 meeskonna 4:1(1:1,3:0). Tasavägist mängu jagus vaid avakolmandikajal. Vepril õnnestus küll 6.49 Gnatovski (Lukin, Mihhail Gut) viskest 1:0 juhtima minna, kuid kolmandikaja lõpuminutitel Käi (Leidmaa, Sarapuu) viigistas). Mängu teine pool aga täielikult mängiti Vepri taktikepi all. Tundus, et nagu sakulased oleksid avakolmandikajall jõuvarud ammendanud osa mängijatel kummid kas pool või päris tühjad. kuid tühjade kummidega kiiresti ja kaugele ei sõida. See oli vesi Vepri veskile ja Vepr võttis oma 19.19 Silantjevilt 2:1 ja 22.36 ka 3:1 ning 25.06 Gnatovskilt (Lukenskas) võidutulemuseks 4:1 Kolm vooru enne meistrivõistluste lõppu on Vepril 25, Mark Winneril 23 ja Vipersil 22 punkti, kusjuures kõikidel 1 omavaheline mäng mängida, kust selgub kellele, misvärvi medalid. Loe edasi

Mark Winner sai 4:1 võidu
Kui selle tulemusega alistas HHL MV 2 grupi viimase neljanda ringi mängus praktiliselt teise koosseisuga mänginud Purikad. Vaatamata sellele avaldasid Purikad vastastele avakolmandikajal südi vastupanu ning Mark Winner läks vaheajale vaid 11.06 Gaponovi ( Potapov) poolt visatud väravast 1:0 eduseisus. Teise kolmandikajal pani Mark Winner oma tehnilise paremuse maksma, mis Golubi (Moshkov), Gaponovi ja Sudarevi (Smolin, Zolotarjov) poolt väravateks realiseeriti ja Mark Winner 4:0 eduseisu mängiti. Lahi (Ründva) poolt visatud auvärav andis lõpusireeniks Mark Winnerile 4:1(1:0,3:1) võidu. Loe edasi

Kullid demonstreerisid lendu
HHL MV 3 grupi 6-10 koha mängus Sparta 2 meeskonna vastu. Avakolmandik algas mõlemapoolsete kiirrünnakutega ja peab igati tõdema, et mõlema meeskonna mängijate uisutamise oskus võrreldes hooaja algusega on märgatavalt paranenud. Kullide surve ja aktiivsus tasus end juba 5-dal mänguminutil, kui Klingenbergi (Arst) viskest litter Sparta 2 väravasse maandus. Sparta 2 kontrarünnakud olid küll harvemad, kuid isegi ohtlikumad ja nii õnnestus 8.48 Gurovil (Malikov) mänguseis tasakaalustada ja 13.28 Malkovi viskest isegi 2:1 juhtima minna. Kuna Kullide kordades loodud väravavõimalused lahendas ilmeksimatult Sparta 2 väravavaht Selivestrov, siis vaheajaks Kullid jäidki 1:2 kaotusseisu. Mängu teise kolmandikaja esimene pool möödus vaid vahelduvate rünnakutega, kuid kuna mõlema meeskonna pealevisked jäid väravavahtide saagiks, siis Kullide 1:2 kaotusseis püsis. Kuid pidev surve Sparta 2 väravale jätkus ja 26.51 saadi lõpuks tuul tiibadesse, kui Anti Arst (Kutan) mängu viigistas ja viimasel mänguminutil ka Klinbergi ja Viktorovi söötudest 3:2 võiduvärava viskas. Loe edasi

Ka 3 grupi 6-10 koha liidermeeskond Kehra kaotas punkti
Ka siin jäi mängu Snaipers - ZarjaD lõpptulemuseks 2:2(0:0,2:2) viik. Kehra Snaipers läks teise kolmandikaja avaminutil Indrek Lilsoo (Henry Küünemäe, Ploom) viskest 1:0 juhtima, kuid hetkeline vääratus kaitsemängus karistati 21.29 ZarjaD poolt Vesselovi viskest väravaga. Seejärel keskväljaku lahtiviske võitnud Lukats söötis litri Järvalale ning viimase kiire spurt ja täpne pealevise ning vaid 18 sek. hiljem Snaipers 2:1 juhtimas. Lõpuminutitel ZarjaD tõstsid mängutempot ja järjekordsest kontrarünnakust õnnestus jällegi Vesselovil (Kruglik) 27.01 mäng viigisadamasse 2:2 juhtida. Loe edasi

Sparta võttis Vipersilt punkti
Kui HHL MV 2 grupi neljandas ringis mängis vahepeal ainult võite tunnistanud Vipersiga 2:2 viiki. Kuna avakolmandikajal jäid mõlemal meeskonnal mänguskoor avamata, siis väravate viskamine toimus alles teise kolmandikaja keskel. Kui mängitud oli 17.25 läks Vipers küll Habarovi )Teterjikov) viskest 1:0 juhtima, kuid 20.04 kui Vipers jäi väljakul arvulisse vähemusse kunagine Jõgeva jäähoki kasvandik Andrei Kovalevski (Baranin, Bortnik, viimane samuti Jõgeva jäähoki kasvandik) viigistas). Vaid napilt minutijagu hiljem 21.28 õnnestus Zemenkovil (Habarov) Vipers küll 2:1 eduseisu visata, kuid juba 23.55 Baranin (Bortnik) viigistas. Ja tulemusega 2:2 mäng ka lõppes. Seekord üle hulga aja oli üksikutel pealtvaatajatel võimalus hokimängu kõrval ka poksi lühimatsi jälgida, kus vastamisi olid Artjom Abramov (Sparta) ja Dmitri Kisselevits - võitis kõrgema punkti (ümberarvestatud minutiteks) saanud Kisselevits 25 minutiga, vastane Artjom Abramov pidi leppima napi allajäämisega 5+20 min. Loe edasi

T-Rex sa suureskoorilise võidu
Kui HHL MV 3 grupi 1-5 koha mängus alistas 7:0(1:0,6:0) HK Kurase Hülged. Kui avakolmandikajal suutsid Hülged T-Rexile igakülgset vastupanu osutada ja viimastel õnnestus 11.49 sooritatud Pesoneni viskest vaid 1:0 juhtima minna. Siis juba teise kolmandikaja alguses T-Rex tõstis mängutempot ja 15.21 Tiiduselt (Alt) 2:0. Edasise mängus Hülgete mängijatel väsimus jalgades ja keel vestipeal ning T-Rex tuli ja viskas 18.03 Vetrennikovilt 3:0, ja sellele järgnes soome mängijate (kes lõpuks oma olemasolevaid mänguoskusi seekord koguni 80% realiseerisid) 3 minutiline viske võistlus. 18.22 Tuomistolt (Toropainen, Teerioja) 4:0, 21.27 Toropaininelt (Pesonen) 5:0 ja 21.46 Toropaininelt Pesonen) ka 6:0. Viimase värava õigus jäeti ikkagi T-Rexi omamehele Fomtsenkovile, kes võidu ja lõputulemuseks tagajärje 7:0 vormistas. Tundub, et esikohta otsustab nüüd T-Rexi ja Telia omavaheline mäng, kuigi kaarte võivad segada veel ka Dark-Vepr, kui osaliselt ka KJHK. Jaan Ahi Loe edasi

Dark Vepr üllatas
Kui HHL MV 3 grupi 3 ringi mängus alistas tulemusega 3:1 (2:0,1:1) ja seda väga tasavägiselt kulgenud mängus vahepeal liidrirollis oleva KJHK meeskonna. Dark Vepr pani oma minimaalse paremuse maksma juba avakolmandikajal, kui 3.26 mindi Korsunovi (Najdjonov) viskest 1:0 juhtima ja vaheajaks 13.28 Najdjonovi (Korsunov) viskest mängiti 2:0 eduseisu. Teisel kolmandikajal tuli KJHK mängu tagasi ja 18.31 vähendas Jarvare (Sadikov) KJHK kaotusseisu 1:2-le. Kuna KJHK jäi viigivärav viskamata, siis Korsunovil seevastu õnnestus vaid 8 sek. enne lõpusireeni Dark Vepri võidutulemuseks 3:1 visata. Selle kaotusega tuleb KJHK esikohast suu puhtaks pühkida ja kuna meistrivõistluste lõpuni jääb mängida veel vaid 3 vooru, siis mäng käib veel vaid hõbedale ja pronksile. Loe edasi

Vepr - Sparta 4:1
Kuigi 2 grupi neljanda ringi omavaheline kohtumine oli tasavägisem, kui seda näitab mängu lõpptagajärg. Sparta alustas kiirete kontrarünnakutega ja realiseeris avakolmandikajal, kui mängitud oli 10.49 arvulise ülekaalu Malkovi (Makarov) viskest väravaks minnes 1:0 juhtima. Kuid juba 11.21 Silantjev (Lukenskas, Simagin) viigistas mängu seisuks 1:1 ja selle tulemusega mindigi vaheajale. Sama tasavägiselt mängiti ka mängu teine kolmandikaeg, kui Spartal jäid kindlad väravate võimalused väravateks vormistamata, siis Vepr sai sellega hakkama 19-dal mänguminutil järgnenud kahe minuti jooksul koguni 3 korral. 18.20 Ljamtsevilt ( Lukin, Pavlov) 2:1, 19.49 Kablukovilt (Lukin) 3:1 ja 20.07 kunagiselt Leedu rahvuskoondise mängijalt Algis Lukenskaselt 4:1, mis jäi ka Vepri võidutulemuseks. Vepri kolmeväravalise võidu pandiks oli nende väravavahi Vitali Belovi super tõrjetöö, mis jättis Sparta ründajatele vaid tühjad pihud. Jaan Ahi Loe edasi

Kullid said 0:2 kaotuse
HHL 3 grupi 6-10 koha mängus grupi liidermeeskonnalt Kehra Snaipersilt. Viimased olid HHL MV uustulnukast Kakumäe Kullidest nii tehniliste, kui ka taktikaliste mängu oskuste poolest paremad. Kui avakolmandikajal vaatamata mitmetele võimalustele seda väravateks realiseerida ei õnnestunud, siis teise kolmandikaja 20 mänguminutil, kui Kullid eksisid võistlusmäärustiku vastu ja jäid väljakul arvulisse vähemusse, õnnestus Snaipersi mängival treeneril Aivar Urval mänguskoor avada ja Kehra 1:0 juhtima viia ning 24.16 Aivarilt ka 2:0. Kullid vastasid küll üksikute kontrarünnakutega, lõid väravate hõngulisi momente, kuid litter jäi väravasse viskamata. Kullide mängus andis tunda meeskonna treeneri Võrangu seekordne puudumine. Omapead mängides teeniti lubamatuid ( mitte mängulisi) karistusi Kose 2 min. ja Mets 10 min. ebasportliku käitumise eest, mis osaliselt halvas ka Kullide mängu. Loe edasi

Vipers võitis kuivalt - 4:0
HHL MV 2 grupis esikolmikusse kuuluva Mark Winneri. Oma tehniline paremus pandi maksma juba avakolmandikajal, 7.41 mindi Habarovi (Sergei Teterjukov) viskest 1:0 juhtima. 8.59 kasvatas kunagine Eesti koondmeeskonna tugisammas Roman Potsinok (Kisselevits) Vipersi eduseisu 2:0-le ning avakolmandikaja viimasel mänguminutil Zajatsilt (Kisselevits) vaheajaks 3:0. Teisekolmandikaja ainsa värava viskas Konstantin Podgornõi (Vassiljev, Zemenkov) ja kuna vastastel jäi mänguskoor avamata sai Vipers lõpusireeni kõlades kindla 4:0 võidu. Loe edasi

Dragons 1 kaotas 3 mängu järjest
HHL MV 1 grupi viimati peetud mängus. Kui viimati oldi 2 korral tulnud tunnistada HK Tiigrite paremust, siis eile õhtul kaotati Saku 1 0:2 ja seda väga tasavägiselt kulgenud mängus. Sakulastel õnnestus oma minimaalne paremus maksma panna avakolmandikaja neljandal mänguminutil, kui Valk (Kaljuste) mänguskoori avas ja meeskonna 1:0 juhtima viis. Analoogselt mõlemapoolsete väravatevõimalustega mängiti ka mängu teine pool, kus vaid üks täistabamus, seekord Põrhilt Tarraste) ja Saku 1 eduseisus - 2:0. Kuna Dragons 1 jäid kõik väravatevõimalused realiseerimata, siis paratamatult tuli leppida 0:2 kaotusega. Loe edasi

Marek Sorokini resultatiivne mäng
Ja visatud 4 väravat kindlustasid Teliale HHL 3 grupi 1-5 koha mängus 5:3 võidu Hülgete üle. Mäng algas Telia pidevate kiirrünnakutega ja juba 3.18 mindi meeskonna kapteni Raimond Vaigla (Sarap) viskest 1:0 juhtima ja minut hiljem Marek Sorokinilt (Zomov) 2:0. 4.55 õnnestus Kaipainenil (Jaanus Talja) üksikläbimurdest vähendada Hülgete kaotusseis 1:2-le, kuid 6.54 vastas Telia sellele Marek Sorokini (Merisaar) poolt visatud väravaga, kasvatades Telia eduseisu 3:1-le. Avakolmandikaja 10-dal mänguminutil jäi aga Telia jääle kolme väljakumängijaga, kui Telial määrustiku vastu eksimise korral karistuspingil koguni 4 mängijat (Abel, Kask ja vennad Sorokinid). Hülgetel ligemale 5 minutit aega oma suurt arvulist ülekaalu väravateks realiseerida. Taolises olukorras peab ründetegevus toimuma laiuti kogu väljaku ulatuses, kasutades litri sööte äärelt äärele. Hülged aga proovisid üksikläbimurretega, mis aga hävisid juba eos ja nii Telia jäigi vaheajaks 3:1 eduseisu. Nii nagu avakolmandikaega alustas Telia ka mängu teist kolmandikaega kiirrünnakutega ja selle avaminutil Marek Sorokinilt (Paul Sorokin) juba 4:1. Edaspidises mängus Hülgete ründeteravus paranes ja 18.22 vähendas Heinlo (Veveris) kaotusseisu 2:4-le. Kohe seejärel jättis Maibaum 1:1 olukorra Telia väravavahiga realiseerimata, visates litri väravast mööda. 25.07 vähendas küll Hülgete parim mängija Kaipainen kaotusseisu 3:4-le. Kuid lõpuminutitel loovutati mänguinitsiatiiv Teliale ja eelviimasel mänguminutil Marek Sorokini (Sarap) neljas täistabamus kindlustas Teliale 5:3 võidu ja grupi liidrikoha. Loe edasi

<< Eelmine Leht 21-40 of 1124 Järgmine Leht >>