Vipers ründas, kuid kaotas
HHL MV 2 grupi 3 ringi viimase vooru HC Vipersi ja HC Vepri vahelises mängus oli Vipers küll enamiku mänguajast ründavamaks pooleks, kuid jäi mängu lõpuks siiski oraste peale - kaotades kohtumise 0:2. Olgu siinkohal märgitud, et vaatamata sellele, Vipersi koosseisus mängib vastastest vanemad mängijad on nad mängutasemelt teistest ühtlaselt kobedamad. Kui Vipers alustas meistrivõistluste esimese ringi mänge veel mittetäieliku koosseisuga, mis jättis esimese ringi lõppedes meeskonna vaid 1 võidu ja viigiga viimasele kohale, siis alates teisest ringist kuni eilseni tunnistati ainult võite (9 mängu järjest) ja tõusti liidrikohta jagama. Eile aga Vepri vastu Vipersi võitude jada katkes ning lõpusireeni kõlades tuli leppida 0:2(0:1,0;1) kaotusega. Millest siis seekord vajaka jäi ? Eelkõige täpsetest pealevisetest, vähe sellest, et loodi küll hulgaliselt väravate võimalusi , kuid kui neist mitte ühtegi ei realiseerita, siis mängu võita ei saa. Teisalt tuleb tunnistada Vepri väravavahi Vitali Belovi suurepärast tõrjetööd. Vepri kontrarünnakud olid kogu mängu jooksul küll vastastest harvemad, kuid avakolmandikajal õnnestus Kablukovil (Simonov, Silantjev) neist 12-dal mänguminutil litter Vipersi väravavõrku visata ja vaheajaks Vepr 1:0 eduseisu mängida. Samade nootide järgi mängiti ka mängu teine pool ja 25.22 tuli Kablukovi üksikläbimurdest Vipersi väravavahil Aleksei Ostaptsukil litter teistkordselt väravast väljavõtta ja tagajärg 2:0 Vepri võidutulemuseks jäigi. Loe edasi

Väravate vaeseks
Jäid eile õhtul toimunud kõik HHL MV eriliigade mängud ja lausa uskumatu, et väravaid kolme mängu peale visati kokku vaid 4! Ühelt poolt näitab see, et kõik mängud olid väga tasavägised ja seda nad tõesti ka olid ning ka seda, et kõikide meeskondade väravavahid tegid supermängu ja ka seda nad tegid. Kuid vajaka jääb ründemängijate tehilistest ja praktilistest oskustest. korduvalt mängitakse vastase kaitsetsoonis (kordades ka vastase väravavahiga 1:1 vastamisi), kuid enamikel kordadel jääb i-le punkt panemata ja värav viskamata. Eksitakse sellega (eriti 1:1 olukorras) mängitakse väravavahile liiga ligidale (1,5 - 2,5 meetri kaugusele), kust värava vaba pind kõige vähem avatud ja siit sooritatud vise, kas väravavahi kaitsetesse või viimane kepiga tõrjub litri). Nii oli see eile õhtustes HHL MV erigrupi mängudes: Telia - KJHK ja 1 grupi mängus Dragons 1 - Tiigrid ning ka 2 grupi mängus Mark Winner - Sparta. Avaminuti 26 sekundil läksid Tiigrid Kaidachi (Kabatsikov, Kudrjavtsev) viskest 1:0 juhtima ja selle tulemusega võitsid ka mängu ! Dragons ei suutnud mängu viigistada ka siis, kui tervelt 4 minuti jooksul mängiti arvulises ülekaalus viis kolme vastu. 2 grupis sai Mark Winner samuti 1:0 võidu Sparta üle. Siin oli Sparta küll mängulises ülekaalus, kuid Mark Winneri väravavaht Mario Linde keeras viimaste värava lukku ja lukku see koguni mängu lõpuni jäi. Ühe harvematest kontrarünnakutest aga 25.12 lõpetas Potapov (Golub) väravaga, mis ka Mark Winnerile 1:0 võidu kindlustas. Jaan Ahi Loe edasi

Telia - KJHK 1:1
HHL 3 grupi 1-5 kohamäng liidermeeskondade KJHK ja Telia vahel lõppes sõbraliku 1:1 viigiga, mis igati vastas lõppenud mängukäiguga. KJHK-l õnnestus küll 10.03 arvulises vähemuses mängides Mattias Jarvere viskest 1:0 juhtima minna, kuid teistkordselt arvulises vähemuses mängides 13.15 Aleksandr Sarap (Kuhn) viigistas mängu seisuks 1:1, mis jäi ka mängu lõpptulemuseks. Loe edasi

Dark Vepr - Hülged 2:2
Tasavägiselt ja mõlemapoolsete väravatevõimalustega kulges aga 3 grupi 1-5 koha mäng, grupi selle hooaja uustulnuka Dark-Vepri ja Hülgete vahel. Kui eelmise ringi mängus oli Dark Vepr Hülged võiduga 6:2 igati paika pannud, siis eile mäng ja seda eriti Hülgete poolt oli hoopis teisest puust. Hülged alustasid avakolmandiku seekord aktiivselt ja võidujanuliselt ja mida kroonis ka edu, mängitud oli 3.03 kui Heinlo (Veveris) viskest mindi 1:0 juhtima ja alles kolmandikaja lõpuminutitel õnnestus Ratśenkol (Smõkov) vaheajaks mäng seisuks 1:1 tasakaalustada. Ka teisel kolmandikajal mängupilt oluliselt ei muutunud. Ründeteravusi küll loodi, kuid lahjad pealevisked väravaid ei toonud. Ja alles 25.10 olid jällegi Hülged, kes Kase (Jaanus Talja) viskest 2:1 juhtima läksid. Viimastel mänguminutitel päästis Ratśenko (Huttunen) kiire läbimurde ja täpse viskega Dark Vepri kaotuseisust, kui seadis jalule 2:2 viigi. Loe edasi

Snaipers viskas Sparta puuri täis
Kehra Snaipersi ja Sparta duubel meeskonna omavaheline kohtumine 3 grupi 6-10 koha mängus kulges esimese suure ülekaalu tähe all. Senini Anija valla mehed resultatiivsusega eriti hiilanud ei olnud. Käimasoleval hooajal on põhiselt olnud nii ühe - kahe väravalisi võite, kui ka kaotusi, sekka vaid paar suuremaskoorilist võitu. Eile õhtuses mängus aga pandi endi nii tehniline kui ka taktikaline üleolek paika juba avakolmandikajal, kui 3.30 mindi Järvela viskest 1:0 juhtima ja 9-dast minutist visati väravaid juba riburadapidi. 9.03 Indrek Lillsoolt (Järvela, Peegel) 2:0, 10.33 Karry Küünemäelt (Aivar Urva) 3:0, 11.17 Hin Janekilt (Rain Lillsoo, Grentsman) 4:0 ja 12.14 Järvelalt vaheajaks 5:0. Ka mängu teisel poolel Sparta 2 ei suutnud tõsist vastupanu osutada ja Snaipers jätkas endiselt vanas vaimus. 18.22 Peeglilt (Järvala, Indrek Lillsoo) 6:0, 21.15 Aivar Urvalt (Grentsman) 7:0, 24.02 Hin Janekilt (Grentsman, Kauge) 8:0 ja viimasel mänguminutil Peeglilt (Karry Küünemäe) Snaipersi võidutulemuseks koguni 9:0. Loe edasi

Vepril jäi mänguskoor avamata
Ja nii tuli 2 grupi 3 ringi mängus Mark Winneri vastu leppida paratamatu 0:2 kaotusega. Vastastel õnnestus oma tehniline paremus maksma panna avakolmandikaja eelviimasel mänguminutil, kui see Rubjuki (Sudarev) viskest 1:0 võideti. Sarnaselt mängiti ka teine kolmandikaeg, kus Gaponovi viskest läks Mark Winner 2:0 juhtima ja selle tulemusega ka mängu võitis. Kuna Vepri ründemäng oli seekord täielikult roostes, siis isegi auväravani ei jõutud. Loe edasi

Dragons 2 sai kaheväravalise võidu
Kui tulemusega 2:0 HHL MV 3grupi 6-10 koha mängus alistati Kakumäe Kullid. Oma napp paremus pandi maksma avakolmandikajal, kui Aleksandr Smirnini (Tserjukanov) ja Nikita Nikolaevi (Ussovi) visetest käis litter Kullide väravas. Kuna teisel kolmandikajal väravaid ei visatud, jäigi tagajärg 2:0 Dragons 2 võidutulemuseks. Loe edasi

Vipers sai kindla 6:1 võidu
Alistades selle tulemusega 2 grupi 3 ringi mängus HK Purikad ja seda viimaste koduväljakul Śkoda jäähallis. Kui esimesed mänguminutid lubasid tasavägist mängu ning 4-dal mänguminutil läksid Purikad Hirvelä (Viisut) viskest koguni 1:0 juhtima, siis edasine mängukäik kahjuks seda ei tõendanud . Enneolematu ja lausa uskumatu tõsiasi, et kui Purkad said 4.50 väljakul arvulise ülekaalu, siis litrid hoopis nende väravavõrku lendama hakkasid ja seda koguni 3 korral. 5.24 Zajatsilt üksikläbimurdest 1:1, 5.59 sama Habarovilt 2:1 ja 5.48 Kisselevitsalt (Habarov) 3:1. Edasine mäng oli ühte väravasse 7.32 Vassiljevilt (Zemskov, Sergei Teterjukov) 4:1 ja vaheajaks Zemenkovilt 5:1. Vaheajal oli Purikate treener Mihkel Võrang meeskonnale selgitanud kaitsemängu aabitsatõed ja see toimis. Purikad jäid küll kuni mängu lõpuni Vipersi pideva sure alla, kuid avakolmandikaja väravate sadu oli peatatud ja olgu siinjuures märgitud, et Purikate väravasuul mängis väravavaht Touhche igati tasemel, päästes kõik, mis päästa andis. Mängu lõpuminutitel õnnestus Vipersil siiski mänguskoori muuta, kui Kisselevitsi täpse söödu Popov väravaks ja Vipersi võidutagajärjeks 6:1 viskas. Kahjuks ka mängu teisel poolel seekord Purikate üksikud kontrarünnakud jäid viljatuteks. Loe edasi

2:2 viik
Fikseeriti Škoda jäähallis toimunud 1 grupi meeskondade Saku 1 ja HK Tiigrite omavahelise kohtumise lõpptulemuseks. Kuigi avakolmandikaja esimestel mänguminutitel jäid sakulased Tiigrite sagedamate kontrarünnakute laviini alla ja milledest meeskonna mängiv treener Stanislav Pankov (Kaidash) 6.35 ka väravaks realiseeris ja 10.31 viskas Kudrjavtsev (Vassiljev, Griśkun) Tiigrid juba 2:0 eduseisu, kuid Saku 1 ei murdunud. Kolmandikaja lõpuminutitel oldi mängus tagasi ja vaheajaks vähendas Nieminen (Valk, Kungla) Saku 1 meeskonna kaotusseisu 1:2-le. Sama tasavägiselt ja kohati ka tuliselt mängiti mängu teine pool, kus SAku 1 kontrarünnakud olid isegi ohtlikumad ja 23 mänguminutil õnnestus põhjamaade hokiharidusega Jussi Nieminenil mäng seisuks 2:2 viigistada. Loe edasi

Võit viimasel mängminutil
HHL MV 2 grupi kolmandas mängude voorus sai Saku 2 napi üheväravalise 3:2 võidu Sparta meeskonna üle. Tasavägiselt kulgenud mängus õnnestus Saku 2 avakolmandikajal 12.40 Sarapuu (Meriküll, Luht) visatud väravast 1:0 juhtima minna. Kohe teise kolmandikaja alguses 16.11 Bortnik (Pukkonen, Kovalevski) viigistas mängu ja kui mängitud oli 21.21 läks Sparta Abramovi (Fjodorov) viskest 2:1 juhtima, kuid mitte kauaks, sest juba 23.10 õnnestus Aedlal mäng seisuks 2:2 tasakaalustada. Ja 2:2 viigiseis püsis veel viimase mänguminutini, kuni 38 sekundid enne lõpusireeni Tihhomirovi (Sarapuu) ootamatust, kuid täpsest pealeviskest litter Sparta väravas ja turniiritabelis Saku duublil võidutagajärg 3:2 kirjas. Loe edasi

T-Rex andis 3:0 eduseisu käest
HHL MV 3 grupi 1-5 koha kohtumine Teliaga algas küll vahelduvate rünnakutega, kus T-Rex oli vastase kaitsetsoonis vastasest aktiivsem ning avakolmandikaja 9-dal mänguminutil õnnestus Toropainenil ( Niskala) T-Rex 1:0 juhtima viia ja selle tulemusega mindi ka vaheajale. Teise kolmandikaja algus oli T-Rexile paljulubav. Litri mängupanemisest oli möödunud vaid sekundeid üheksa, kui Pesonen-Toropaineni algatatud kombinatsiooni lõpetas Tuomisto täpse pealeviskega, kasvatades T-Rexi eduseisu 2:0-le ja 16.40 Käbi (Risto Alt) viskest juba 3:0. Selles eduseisus oldi, kui mängu lõpuni jäi veel minuteid seitse, siis aga kui võistluste määruste vastu eksinud Fomtsenkov oli karistuspingil, realiseeris Telia väljakul olnud arvulise ülekaalu Zomovi viskest väravaks, vähendades Telia kaotusseisu 1:3-le. Äkitselt oli T-Rexi mängijatel kiiruslikud omadused kadunud ja vastaste rünnakuid takistati vaid vea hinnaga aga see oli vesi Telia veskile. 24.25 kui T-Rex väljakul jällegi arvulises vähemuses, vähendas Paul Sorokin Telia kaotusseisu 2:3-le ja viimasel mänguminutil, T-Rexil karistuspingil Toropainen seadis Telia mängiv treener Marek Sorokin (Abel) võistlustabloole - lõpuvileks 3:3 viigi. T-Rex oli osanud kindla 3:0 eduseisu maha mängida ja leppinud 3:3 viigiga aga hea seegi. Loe edasi

Zarjad Baltica sai 6:2 võidu
Alistades selle tulemiusega 3 grupi 6-10 koha mängus Sparta 2 koosseisu. Sparta 2 õnnestus küll mängu alguses Bathurko (Hohlov) viskest 1:0 juhtima minna, kuid edaspidises mängus olid vastased aktiivsemad ning vaheajale mindi Kasperovitśi, Krugliku ja Aleksei Solovjovi visetest juba ZarjaD Baltica 3:1 eduseisus. Ka teine kolmandikaeg algas Sparta 2 Larjusini (Salnikov) poolt visatud väravaga, kes vähendas Sparta 2 kaotusseisu 2:4-le, kuid seejärel kuni mängu lõpuni kuulus mänguinitsiatiiv ZarjaD Balticale ja mille väravateks vormistasid Kruglik, Vesselov(Morozov) ja Obolenski (Vesselov) ning ZarjaD Baltica võidutulemus 6:2(3:1,3:1) ja jooksvas turniiritabelis 2 koht. Loe edasi

Hülged üllatasid !
Kui HHL 3 grupi 1-5 koha mängus alistasid grupi senise liidermeeskonna KJHK ja seda tulemusega 3:2(2:1,1:1). Tasavägiselt kulgenud mängus õnnestus Hülgetel avakolmandikajal, kui mängitud oli 8.08 Hussainovi üksikläbimurdest 1:0 juhtima minna ja kuigi juba 9.25 Vesterlund (Pilt) mängu viigistas, kuid 13.16 läksid Hülgedi Orlovi (Veveris) viskest vaheajaks 2:1 juhtima. Teise kolmandikaja avaminutil Demakov seadis jalule küll 2:2 viigiseisu, kuid edaspidises mängus otsustas Hülgete üksikute mängijate parem tehniline paremus ja 24.51 Kapaineni (Maibaum) viskest Hülged 3:2 juhtimas ja see jäigi Hülgete võidutulemuseks. KJHK meeskonnas andis tunda parima mängija Matthias Jarvare puudumine. Loe edasi

Vepr sai napi 2:1 võidu
Kui selle tulemusega 2 grupi 3 ringi mängus alistas teise koosseisuga mänginud HK Purikad ja seda ootamatult tasavägiseks kulgenud mängus. Seda huvitav on see, et Purikad sõitsid jääle tunduvalt lahjema koosseisuga, sest põhimängijad (nimesid nimetamata) lebutasid samal ajal koduses miljöös televiisori ees. Kuna vastaseks oli grupi tugevam - Vepr, siis raske oli võitu loota, mängiti aga igati oma võimete piiril ja seda seekord isegi rohkem. Vepr läks küll kuba 3.06 Silantjevi (Gnatovski) viskest 1:0 juhtima, kuid edasi mängisid Purikad ja seda kuni lõpusireenini, kui võrdne võrdsega, kuigi mängijate individuaalne tehniline tase oli suuresti Vepri poolel. 7-dal mänguminutil õnnestus Aare Hommikul ( Aigro, Võssokov) mänguseis viigistada ja vaheajaks viigiseis 1:1 jäigi. Teise kolmandikaja alguses 16.56 õnnestus Lukanskasel (endisel Leedu meeste koondise mängijal) Lemeśi söödust Vepr 2:1 jutima viia, mis ka Vepri võidutagajärjeks jäigi. Jaan Ahi Loe edasi

Dragons 2 - ZarjaD Baltic 3:3 viik
Tasavägiselt kulgenud 3 grupi 6-10 koha mängus õnnestus ZarjaDi meeskonnal küll teisel mänguminutil Baueri viskest 1:0 juhtima, kuid seejärel kandus mänguinitsiatiiv aktiivsemalt mänginud Dragons 2-ele ning juba 6.03 Aleksandr Smirnin (Smirnov) viigistas mängu. Avakolmandikaja lõpuminutitel õnnestus Dragons 2 12.16 Nikita Nikolajevi viskest 2:1 juhtima minna ning 13.14 kasvatas Ruslan Nikolajev (Aleksandr Smirnin, Brilon) Dragons 2 eduseisu 3:1-le. See, et hokimängus tuleb maksimaalselt mängida mängu viimaste sekunditeni on vana tõde ja seda tõestas ka ZarjaD meeskonna mängija Kasperovitś, kes vaid 5 sek. enne vaheaega vähendas kaotusseisu 2:3-le. Mängu teine pool möödus mõlema meeskonna vahelduvate, rünnakutega, kuni 20.23 Artjom Bauer) mängu seisuks 3:3 viigistas, mis jäigi mängu lõpptulemuseks. Loe edasi

Kolmandat korda 3:1
Tagajärg fikseeriti eile õhtul toimunud kõikides HHL MV kohtumistes. Selline tulemus fikseeriti ka pärast 2,5 kuuvahelist pausi (vahepeal toimunud liivakasti mänge) ka HHL meistrivõistluste 1 grupis, kus vastamisi olid Dragons 1 ja Saku 1 meeskonnad. Nii nagu eile toimunud varajasemates kohtumistes oli ka see mäng tehniliselt heatasemeline. Dragons alustas aktiivsemalt ja juba teisel mänguminutil läks Boroviku (Gleb Pivovarov) viskest 1:0 juhtima ja enne seda kui Saku 1 ründemäng käivitus, kasvatas Makarenkov (Abredaal) Dragons 1 eduseisu 2:0-le. Kolmandikaja lõpuminutitel mängis juba Saku 1 aktiivsemalt ja vahetult enne vaheaega õnnestus Tarrastel, Kuuse ja Niemineni algatatud kombinatsioon väravaga lõpetada ja Saku 1 minimaalsesse 1:2 kaotusseisu mängida Tasavägiselt kulgenud mängu teisel kolmandikajal oli mõlema meeskonna mängijatel raske väravaid visata ja seda eelkõige tänu väravavahtide Aleksei Arno ja Leet Mareki heale mängule. Saku 1 meeskonna mängus andis tunda meeskonna mängiva treeneri ja resultatiivsema mängija Kaupo Kaljuste puudumine. Kuni viimase mänguminutini tundus, et mängu teisel poolel jäävad väravad viskamata ja Dragons saab napi 2:1 võidu, kuid siis otsustas Saku 1 minna kuldkalakest püüdma, vahetades väravavahi kuuenda väljakumängija vastu. Kahjuks aga litri mängupanekul Dragons 1 kaitsetsoonis, lahtivise kaotati selle võitnud Dmitri Pivovarov söötis litri Levinile ja viimane lükkas selle vabal positsioonil olevale Borovikovile ning viimane saatis selle 28 sek. enne lõpusireeni Saku 1 tühja väravasse - Dragons 1 3:1 võidutagajärjeks. Jaan Ahi Loe edasi

Saku HK duubelmeeskond üllatas
Kui eile õhtul Tondirabas mängis HC Vipersi vastu kui võrdne võrdsega, seda vaatamata sellele,et vastasmeeskonna ridades mängisid mitmekordsed endised Eesti meistrid: Roman Potsinok, Aleksei Zajats , Aleksei Ostaptśuk, Igor Habarov, Vadim Vogulkin, Vadim Volin, seekord puudus Dmitri Kisselevits ja vaatamata sellele, et vanuselt ollakse juba vanameistrite rollis. Vastasmeeskonnal mängijad küll igasuguste suuremate tiitliteta, kuid vanuselt tsipa nooremad. Avakolmandikajal lõid mõlemad meeskonnad küll ridamisi väravate võimalusi, kuid sihile jõudis vaid 10.38 Aedla (Maaniit, Sarapuu) täistamus ja nii oli vaheajaks Saku 2 1:0 eduseisus. Kohe teise kolmandikaja esimesel mänguminutil, nähes et päris hokimeestest suurt asja ei ole võttis mängu enda peale meeskonda kuuluv endine 8 kordne Eesti jalgpalli meister, tunamulle 50 juubeliaasta ületanud jallgpallistaar Sergei Bragin. Teisest kolmandikajast oli mängitud sekundeid 53, kui Bragin (Zernov, Semjonov) mänguseisu viigistas ja vaid 21 sek. hiljem ka 2:0(Semjonov, Habarov) eduseisu viskas. Saku 2 vastas küll sellele omapoolsete kontrarünnakutega, kuid kuna mängijate pealevisked olid Vipersi väravasuul mänginud Ostaptsukile taskukohased, siis mänguskoor ei muutunud. Eelviimasel mänguminutil suutis Habarov siiski Vipersi hokimeeste au päästa, kui litri kolmandad korda Saku 2 väravasse viskas, mis ka meeskonnale 3:1 võidu kindlustas. Meeskondade koosseise võrreldes - Saku duublilt igati korralik partii. Jaan Ahi Loe edasi

Kullid pidid tunnistama ZarjaD Baltica 3:1 paremust.
HHL 3 grupi 6-10 koha mängus jäid Kullid avakolmandikajal vastaste pideva surve all ja 10.37 läks Zarjad Edrian Griśkuni (Slobodenjuk, Jevgeni Kotskin) viskest 1:0 juhtima ja12.50 Zarjade tehniliselt parimalt mängijalt Edrian Griśkunilt (Slobodenjuk) ka 2:0. Kuna Kullide üksikud kontrarünnakud ZarjaD kaitsetsoonis lõppesid vaid litri kaotamisega, siis vaheajale mindigi ZarjaD Baltica 2:0 eduseisus. Mängu teine pool oli tunduvalt tasavägisem, Kullid olid rünnakutel aktiivsemad ja lõid ridamisi väravavõimalusi ja lõpuks 22.58 õnnestus Juurmal (Kligenberg) kaotusseis 1:2-le vähendada. Viimasel mänguminutil vahetati väravavaht Reigo Lipp kuuenda väljakumängija vastu ning mindi viigiväravat viskama, kuid Zarjad värava all kaotati litrri lahtivise ja nüüd ei olnud Aleksei Solovjovil probleemiks see Kullide tühja väravasse võidutagajärjeks 3:1 visata. Loe edasi

Vennad Paul ja Marek Sorokinid panid liidermeeskonna paika
Eile õhtuses Tondiraba jäähallis toimunud HHL 3 grupi 1-5 koha mängus üllatas Telia meeskond, kui võitis grupi tugevamat T-Rexi ja seda tulemusega koguni 6:1 (2:1,4:0). Kes praktiliselt T-Rexi kogu mängu ära rikkusid ja suureskoorilise võidu sepistasid - need olid Telia Sk mängijad nr.11 Paul Sorokin ja nr.30 all mängiv vend Marek Sorokin, kes osalesid kõikides Telia poolt visatud litritesajus visates kokku 6 võimalikust - 5 väravat + 5 resultatiivset söötu. Juba avakolmandiku alguses, kui mängitud oli 3.08 söötis Paul väravatagant litri T-Rexi väravakasti, kust viimase väravavaht Lausmaa selle oma väravasse kaaperdas ja Telia 1:0 eduseisu mängis. 50 sek. hiljem tõestas Paul Sorokin, et õnne peale loota ikkagi ei saa vend Mareki söödust kasvatas Telia eduseisu 2:0-le. Edasine avakolmandikaja mäng möödus vahelduvate rünnakutega ning, kus ka T-Rex omas häid väravatevõimalusi, kid sihile jõuti vaid 6.sek. enne vaheaja signaali, kui Käbi (Risto Alt) arvulisest ülekaalust vaheajaks T-Rexi kaotusseisu 1:2-le vähendas Teise kolmandikaja alguses 17.27 kasvatas Zomov (Paul Sorokin, Marek Sorokin) Telia eduseisu 3:1-le. Sellel seisul T-Rexi kollektiivne mäng lagunes. Korduvalt jäeti oma kaitsetsoonis vastasmeeskonna mängijad vabaks ja nüüd näitasid vennad Sorokinid, mida noorpõlves oli hokitreeningutel omandatud ja mis eelnevates mängudes alati välja ei tulnud. 21.54 Marekilt 4:1, 22.03 Paulilt (Marek) 5:1 ja 23.58 jällegi Marekilt (Sarap, Paul Sorokin) juba 6:1. Viimastel mänguminutitel püüdsid T-Rexi soomlastest mängumehed Valtteri Tuomisto, Eetu Teerioja, Wille Toropainen ja Tommi Pesonen kaotusseisu küll parandada, mängides kordades headele viskepositsioonidele, kuid Telia väravasuul suguvend Mikko Kauppi värav jäi lukku ja seda mängu lõpuni ja nii oli Telia saanud lõpuvile kõlades uskumalt suure ja kindla võidu. Loe edasi

KJHK sai üheväravalise võidu
Kui väga tasavägiselt ja mõlemapoolsete väravate võimalustega kulgenud mängus alistas HHL uustunuka Dark Vepri tulemusega 3:2(1:1,2:1). Avakolmandikajal, kui mängitud oli 11.51 õnnestus Dark Vepril Korśunovi viskest 1:0 juhtima minna, kuid vaid vähem kui minut hiljem 12.35 Jarvare (Larents) seadis jalule 1:1 viigi ning kuna rohkem väravaid ei visatud jäi vaheajaks tabloole sama 1:1 viik. Teisel kolmandikajal, kui mängitud 22.43 õnnestus Dark Vepril Ratsenko üksikläbimurdest jällegi juhtima minna 2:1. Sama saatus , mis avakolmandikajal tabas Dark Veprit selles mängus juba teistkordselt, kui vaid 27 sek. hiljem 23.10 seekord Jarvare söödust Larents mängu seisuks 2:2 viigistas. Sama minuti 51 sekundil harva KJHK koosseisus mängival Tarmo Russil (Vahemets) õnnestus litter kolmandat korda Dark Vepri väravasse visata ja mis jäigi KJHK võidutulemuseks. Loe edasi

<< Eelmine Leht 21-40 of 1095 Järgmine Leht >>