Arvulises ülekaalus mängimine tõi Dragons 2 kaotuse.

Uskumatu, kuid tõestisündinud oli eile õhtuses 3 grupi 6-10 koha ZarjaD Baltic Dragons 2 vahelises mängus see, et arvulises ülekaalus mängimine tõi meeskonnale kaheväravalise - 1:3 kaotuse. Dragons 2 õnnestus juba teisel mänguminutil Briloni viskest litter Zarjad Baltiga väravasuul mänginud Delen Schule seljataha visata Kui mängitud oli 11.18 õnnestus kiirest kontrarünnakust Edrian Griśkunil ( Vesselov) mänguseis viigistada. Edasises mängud 13.15 eksis Zarjad Baltic mängijate vahetusel (kuus väljakumängijat platsil), mis neile ka 2 minutilise karistuse tõi. Dragons 2 mängis kontrarünnakust litri vastase kaitsealasse, et arvuline ülekaal väravaks realiseerida, kuid litri söötmisel eksiti ja söödu vahelt lõiganud Kruglik mängis ennast Dragons 2 väravavahiga 1:1 olukorda, pealeviskel ei eksinud ja 13.36 Zarjad Baltic ootamatult 2:1 eduseisus, Vähem, kui minut hiljem 14.31 kui Dragons 2 mängis endiselt arvulises ülekaalus, kordus see kõik teistkordselt. Griśkun lõikas vahelt söödu lükkas litri vabal positsioonil olevale Vesselovile ja temalt 3:1! Sellel seisul mindi ka vaheajale. Mängu teine pool möödus küll vahelduvate rünnakutega, kuid ilma väravaid viskamata ja nii sai Zarjd Baltic Dragons 2 võib öelda, et kingitud 3:1 võidu. Kahel korral ühe ja sama reha peale ei tohi ikkagi astuda seda ütleb ka vanasõna.