Dark Vepr - Hülged 2:2

Tasavägiselt ja mõlemapoolsete väravatevõimalustega kulges aga 3 grupi 1-5 koha mäng, grupi selle hooaja uustulnuka Dark-Vepri ja Hülgete vahel. Kui eelmise ringi mängus oli Dark Vepr Hülged võiduga 6:2 igati paika pannud, siis eile mäng ja seda eriti Hülgete poolt oli hoopis teisest puust. Hülged alustasid avakolmandiku seekord aktiivselt ja võidujanuliselt ja mida kroonis ka edu, mängitud oli 3.03 kui Heinlo (Veveris) viskest mindi 1:0 juhtima ja alles kolmandikaja lõpuminutitel õnnestus Ratśenkol (Smõkov) vaheajaks mäng seisuks 1:1 tasakaalustada. Ka teisel kolmandikajal mängupilt oluliselt ei muutunud. Ründeteravusi küll loodi, kuid lahjad pealevisked väravaid ei toonud. Ja alles 25.10 olid jällegi Hülged, kes Kase (Jaanus Talja) viskest 2:1 juhtima läksid. Viimastel mänguminutitel päästis Ratśenko (Huttunen) kiire läbimurde ja täpse viskega Dark Vepri kaotuseisust, kui seadis jalule 2:2 viigi.