Dragons 1 avas võiduarve

Kui Śkoda jäähallis toimunud HHL MV 1 grupi tasavägises ja kiiretempolises mängus alistas tulemusega 2:1 Tiigrid. Tiigrid olid küll vastastest rünnakutel aktiivsemad ja omasid mängu jooksul koguni 12 minutilist arvulist ülekaalu, kuid mida kuidagi ei suudetud väravateks realiseerida, korra isegi viis kolme vastu mängides. Avakolmandikaja 11-dal mänguminutil lõpetas Aleksandr Babilo (Gleb Pivovarov, Eduard Rumjantsev) kontrarünnaku väravaga, mis jäigi ainsaks ja nii mindi vaheajale Dragons 1 eduseisus 1:0. Teise kolmandikaja alguses jäid muidu korrektselt mänginud Tiigrid väljakul arvulisse vähemusse, kuid vaatamata sellele jätkati kiiretempoliste kontrarünnakutega ja kui veel oldi väljakul arvulises vähemuses ( nelakesi vastase viie mängija vastu) ja tablool 16.41 õnnestus Sergei Griśkunil (Ilja Tśegotov) mäng seisuks 1:1 viigistada. Teise kolmandikaja teisel poolel teravnes ka Dragons 1 ründemäng ning 27.43 viskas Gleb Pivovarov, Aleksandr Babilo, Eduard Rumjantsevi söötudest Dragonsi 2:1 eduseisu. Viimasel mänguminutil Tiigrid vahetasid küll väravavahi kuuenda väljakumängija vastu ja kui 17 sek. enne mänguaega saadi väljakul 2 meheline ülekaal, kuid selle realiseerimisega jäädi sajandik sekundit hiljaks. Viigivärav visati siis, kuid tabloo ajanäitaja oli juba varem seiskunud ja rahvusvahelise kategooriaga kohtunik Anton Semjonov ja teine vilemees Sergei Lukin väravat ei fikseerinud . Nii sai Dragons 1 turniiritabelisse oma esimese võidu. Mis mõlemat meeskonda ja kohtunike häiris oli see, et Śkoda jäähalli võistlustabloo signaal ei töötanud.