Dragons sai kindla 4:0

Kui selle tulemusena alistas HHL meistrivõistluste 1 grupi teises ringis Purikad. Vahelduvate rünnakutega alanud mängu alguses 2.11 õnnestus Zemenkovil ( Aleksandr Babilo) Dragons 1:0 juhtima viia. Minut hiljem mängisid Purikad oma mängiva treeneri Veiko Süvaoja Dragonsi väravavahiga vastamisi, kuid litter viimase kottkindasse. 7.37 üheaegselt eksivad Zamzarski ja Abreldaal võistlusmäärustiku vastu ja Dragons jäi jääle vaid 3 väljakumängijaga Purikate viie vastu. Viimastel reaalne võimalus mänguseis viigistada. 2 minutiline litri kiigutamine ja paar kaugviset mängutagajärge ei muutnud. Kolmandikaja lõpuminutitel Dragonsi rünnakud muutusid üha jõulistemaks, kuid väravani enam ei jõutud ning vaheajale mindigi Dragonsi 1:0 eduseisus. Mängu teist poolt alustas Dragons kohati liialt jõuliselt, mis viis määrustega vastuollu - jägnenud 2 minutilised ( kokku 7 - 14 min.) karistused meeste mängustiili ei muutnud ja nüüd suudeti isegi arvulises vähemuses mängides väravaid visata - 16.49 Aleksandr Babilolt (Gleb Pivovarov,Federenko) 2:0. 20.04 võrdsetest koosseisudest 3:0 ja 27.11 jällegi ise arvulises vähemuses mängides Zemenkovilt (Gleb Pivovaro,Aleksandr Babilo) 4:0. Tundus, et Purikad tulid seda mängu mängima, Dragons aga võitma ja nii see ka lõppes. Purikate nooremad soomlastest mängumehed soojenduse ja treeningute ajal lendavad nagu kevadised liblikad, mängus aga meestel tiivad märjad ja õhku ei tõuse.