Enamus väravatest arvulisest ülekaalust ja vähemusest.

Saku 1 üllatas sellega, et tasavägises ja väravaterohkes I grupi neljanda ringi mängus õnnestus meeskonnal alistada lähim esikoha konkurent Magi Wings, kuigi avakolmandikaeg seda ei lubanud. Mängitud oli 6.05 kui Luht Meelisel (Lublin,Suursoo) õnnestus Magic Wingsi arvulisest ülekaalust 1:0 juhtima viia, kuid 10.18 üllatas Saku 1 sellega, kui ise arvulises vähemuses mängides Tarraste ( Haas, Lorenz) mänguseisu viigistas.. Avakolmandikaja viimasel mänguminutil 14.44 jällegi arvulises ülekaalus mängides viskas Rumjantsev (Suursoo, Filimonov) vaheajaks Magic Wingsi 2:1 eduseisu. Teisel kolmandikajal mängupilt muutus, Saku 1 kontrarünnanud muutusid järjest ohtlikumateks. Ja kohe kolmandikaja alguses ja seda jällegi arvulises vähemuses mängides, kui Magic Wings järjekordselt sakulaste kaitsetsoonis saatis kaasmängijale aadressita söödu, mis sattus Saku meeskonna mängiva treeneri Kaupo Kaljuste kepile ning viimaselt kiirsööt väljaku keskel olevale Lorenzile ning viimase üksikläbimurdest mäng 2:2 viigis. Ootamatult saadud väravast Saku 1 mäng sai uue nägemuse, rünnakud kiiremateks ja ohtlikumateks ning 17.15 mindi Valk Kristjani (Kaljuste, Lorenz) viskest esmakordselt tagajärjega 3:2 juhtima. Kuid Saku rõõmuhõiked jäid üürikeseks,. Vaevalt oli ltter keskväljakult mängu pandud, kui 17.51 Olle Sildre (Filimonov) selle vastaste väravasse viskas ja mängu 3:3 seisuks viigistas. 22.16 Saku 1 järjekordne võistlusmääruste vastu eksimine ja väljakul arvulisse vähemusse jäämine ning minut hiljem, Olle Sildre (Suursoo, Lublin) poolt väravaks realiseerimine - Magic Wings 4:3 juhtimas, kuid 26.42 Lorenzi Kaljuste kiirrünnakust, viimase täpsest viskest mäng 4:4 viigis ja seda mänguajal, kui meeskond väljakul kolmandat korda jällegi arvulises vähemuses. 28.20 Saku 1 võimalus juhtima minna, kuid Lorenzi karistuvise läheb mööda. Kuid see, mis tulema pidi, lõpuks ka tuli, kui mängu viimasel minutil Lorenz- Kaljuste alustatud kombinatsiooni Valk väravaga lõpetas ja Saku 1 raske, kuid igati teenitud 5:4 töövõidu kindlustas. Jaan Ahi