HC Panter sai 6:2 võidu

3 grupi teise ringi mängus sai Panter kindla 6:2 (3:0,3:2) võidu, grupi senise liidermeeskonna Dark Vepri üle, kellega esimises ringis mängiti 3:3 viiki. Panter pani oma mängulise paremuse maksma juba avakolmandukajal, kui 5.00 mindi Paul Sorokini (Sarap) viskest 1:0 juhtima ja 9.25 Sarapilt (Kastõrjonok) 2:0. Minut hiljem sündis hokimängus harva nähtav värav, kui täpselt keskjoonelt Paul Sorokini viskest maandus litter Dark Vepri väravasse. Dark Vepr vastas küll omapoolsete kontrarünnakutega, kuid pealevisked, kas väravast mööda või Panteri väravavahi Konovalovi kottkindasse. Vaheajaks Panteri 3:0 eduseis jäigi. Teist kolmandikaega alustas Dark Vepr arvulises vähemuses, mille 16.17 Hadberg (Zomov, Paul Sorokin) väravaks realiseeris, kasvatades Panteri eduseisu juba 4:0-le. 23.00 õnnestus küll Vassili Novakul (Suhhodolov, Korśunov) Dark Vepri kaotusseis 1:4-le vähendada, kuid 24,38 kübaratrikiga hakkama saanud Paul Sorokinilt (Sarap, Kastõrjonok) 5:1. Enne lõpusireeni Ljamtsevilt (Anatoli Girenko, Najdjonov) 2:5 ja Erttilt (Kastõrjonok) Panteri võidutulemuseks 6:2. Jaan Ahi