HC Vepr võttis oma

HHL MV 1-2 grupi kohtumises Purikatega. Vaid 10, kõik tehniliselt heatasemelise mängijaga mänginud Vepr näitas juba esimestel mänguminutitel, et kellele turniiritabelis võidupunktid kirjutatakse. Väljakuperemed olid kogu kohtumise vsastaste pideva surve all ja mänguskoori avas Dmitri Nikonov (Martin Gut, Dmitri Boschelli), kui oli mängitud täpselt 6.00 ja juba 8.01 viskas Martin Gut Igor Zagorski söödust 2:0. Minut hiljem Zagorskilt 3:0. Purikad vastasid üksikute kontrarünnakutega, milledest Argo Kungla vise tabas ja nii jäi Vepr vaheajaks 3:1 eduseisu. Teisel kolmandikajal Purikate ründemäng küll elavnes, kuid väravaid see ei toonud. Vepr jätkas aga omas mängurütmis, kusvastased mängiti üle. 22.14 Boschellilt (Federenko) t 4:1, 24.30 Sergei Manuśkinilt ( Nikonov) 5:1 ja 26.15 Zagorskilt (Federenko) 6.1, mis jäi ka mängu lõpptulemuseks.