Hea väravavaht...

On väärt rohkem kui pool võitu ja seda peab tõdema kõikides sportmängudes.. Viimane leidis kinnitust ka eile hilisõhtuses Tondiraba jäähallis toimunud Tiigrite ja Dragoni vahelises 1 grupi omavahelises kohtumises. Tiigridi, meistrivõistluste sõiduoskustest kiirem meeskond alustas ka Dragonsi vastu kiirete kontrarünnakutega ja tugevate pealevisetega, kuid milledest litter kuidagi vastase väravasse ei maandunud ja seda tänu Dragonsi vüravasuul supertõrjeid teinud Aleksei Arno suurepärasele tõrjetööle. Ka Dragonsi väljakumängijad tõestasid, et mis siis, et meid on mängijate arvult vähe, kuid iga mängija kes väljakule tuleb mängib mitme eest ja seda tõendati juba kaheksandal mänguminutil, kui Stupini (Kevask, Khalyukov) viskest mindi 1:0 juhtima. Alles minut enne vaheaega õnnestus Baraninil (Safonov, Mamadzhanov) vaheajaks mäng viigistada. Tiigrite kerge mängulise ülekaalu all mängiti ka teine kolmandikaeg. 22.42 mindi Kaidasi (Mamadzhanov,Skljarov) viskest küll 2:1 juhtima, kuid vaid minut hiljem mängis heale viskepositsoonile Kevask, kes Khalyukovi täpsest söödust mängu viigistas. Tagajärjega 2:2 mäng lõppeski. Mõlemad meeskonnad said turniiritabelisse punkti juurde.