saada kiri   |   sisukaart
 
 
 
 Trüki leht
Uudised


HHL alustab

Uudised >>

Oktoobrikuu keskel, 16. oktoobril alustab HHL 2019.a meistrivõistlustega, kus eeloleval hooajal mängib 14 meeskonda Tugevamas grupis, senises teises mängivad: HK Purikad, HC Vipers, HC Vepr, HK Mark Winner, HC Sparta ja Saku HK 2 ja nõrgemas grupis (senini 3 grupis): Kaitsejõudude HK, HC T-Rex, Telia SK, HK

Kehra Snaipers, HK Kurase Hülged, HC Dragons 2, HK Zarjad Baltic ja HK Kakumäe Kullid

Mängitakse turniirisüsteemis 3 ringi. Senini HHL tugevam grupp 1 :HK Tiigrid, HC Dragons, SAKU HK 1 ja HK Purikad läks hingusele.

Grupp, kus mängijate koosseis koosnes põhiliselt endistest Eesti meistrivõistluste mängijatest oli teiste 2 ja 3 grupi meeskondade mängijatest peajagu paremad. Ainult HK Purikad ei suutnud viimasel hooajal medalite konkurentsi pürgida ja langesid grupp madalamale. Seega jäid 1 gruppi, Tiigrid, Dragons ja Saku 1 meeskond. Siin otsustas Dragons, et kui 1 grupis 6 meeskonda ei osale, siis nemad ei mängi. Olgu märgitud, et aastad tagasi mängis Eesti meeste meistrivõistlustel samuti 3 meeskonda. Seega ei jää Dragonsil, Tiigritel ja Saku 1 meeskonnal algaval hooajal muud üle, kui ainult treenida, treenida ja veelkord treenida!

HHL algava hooaja avamängud peetakse Škoda ja Tondiraba jäähallides 16.0ktoobril kell 18.30 avavad hooaja HK Purikad ja Saku 2 ning sama päeval on Tondiraba jäähallis kell 21.40 vastamisi T-Rex ja Zarjad Baltic ja kell 22.00 Kehra Snaipers ja Hülged.

Jaan Ahi
Võistluste peakohtunik

Tagasi