Ka 4 grupp lõpetas

Seda küll viimasel minutil, 28. veebruari õhtupoolikul vahetult enne uute piirangute kehtestamist. Viimane mängudevoor omas erilist tähtsust meeskondade üldise paremusjärjestuse määramisel ja mängus oli ka medalite värvus. Kolmandat kohta ja pronksmedaleid otsustavas mängus olid vastamisi KJHK DT - Ja Zarjad Baltic. Kui esimeses ringis oli Zarjad Baltic sõdurpoisse löönud nagu rannamees rotte ja võitnud kuivalt 4:0, siis seekordne mäng oli hoopis teisest mastist. Avakolmandikul läks küll Zarjad Baltic Romanovi (Iljin) viskest 1:0 juhtima ja selle tulemusega võitis ka kolmandikaja, kuid teisel kolmandikul oli KJHK DT mängus tagasi. Mängitud oli 22.16, kui Pilt mängu viigistas, kuid sõdurpoiste väravarõõmu kaja ei olnud veel lõppenud, kui Eesti ühe parima hokimängija Toivo Suursoo poeg - Daniil Suursoo, Grozanini täpsest söödust Zarja Baltica uuesti eduseisu, 2:1 viskas. Kolmandikaja lõpuminutiteks sõdurpoiste päälik Anton Gurtavoi oskuslikult koondas vägesid ja nende dessanti Zarjad Baltica väljakupoolele - korvas edu. Mängitud oli 26.21 kui Benevelli seadis jalule 2:2 viigi ja minut enne viimast mäguperioodi viskas Ojamäe KJHK DT 3:2 eduseisu. Viimane mängukolmandi möödus vahelduvate rünnakutega, kuid mänguskoor ei muutunud ega muutunud. Juba tundus, et KJHK DT pistab 3:2 võidu taskusse, kuid Zarjad Baltica mängijad olid teisel arvamusel. Treener Pavel Safonov on neid õpetanud, et aktiivselt mängida tuleb kuni kohtunike lõpuvileni. Ja seda ka mehed tegid, kui vaid loetud sekundis enne lüpuvilet Romanov mängu lõppseisuks 3:3 vormistas. Seega olenemata viimasest mängust on 4 grupi lõppseis 1. Mari Selts, 2. Laupäevahoki, 3. KJHK DT, 4. Zarjad Baltic ja 5 vaid esimise ringi kaasamänginud TLT. Momendil on 4 grupi tabelist jalutama läinud Laupäevahoki ja KJHK DT 1 ringi 2:2 tulemus, mida otsitakse. Jaan Ahi