Ka HHL-i 1 grupp alustas

Eile õhtul mängiti Śkoda jäähallis HHL MV 1 grupi avamäng, kus vastamisi mängisid Saku HK 1 ja Tiigrite meeskonnad. Tehniliselt heatasemeline ja kiire tempoline mäng kulges mõlemapoolsete vahelduvate rünnakutega, kus Saku 1 õnnestus juba teisel mänguminutil Lorenzi (Tarraste) viskest 1:0 juhtima minna. Edaspidises mängus olid Tiigrid vastasest natukene küll aktiivsemad, kuid mida kuidagi ei suudetud väravaks realiseerida. Seega mindi vaheajale sakulaste 1:0 eduseisus. Mängu teise kolmandikaja alguses Tiigrid tõstsid küll mängutempot, kuid vastast üle mängida ei suudetud. Väravani jõuti siis, kui seda isegi ei loodetud. Kui mängitud oli 20.48 üheaegselt patustasid võistlusmäärustiku vastu sakulastest Komi ja Tiigritest Safonov. Järgnenud kiirrünnakust õnnestus Tiigritel Kaidashi (Tśegotov) viskest mäng viigistada ja 24.25 (Safonov, Tśegotov) Tiigrid ka 2:1 juhtima viia. Poolteist minutid hiljem 25.51 Petrovilt (Griśkun) juba 3:1. Seejärel, kui Tiigrid juba võidurõõmu nautisid, 2 min. enne lõpusireeni õnnestus Kaljustel (Milov) Saku 1 kaotusseis 2:3-le parandada. Viimasel mänguminuti asendati väravavaht kuuenda väljakumängijaga, kuid kiiresti jooksvad kellasekundid ei lubanud enamat ja nii tuli Saku 1 meeskonnal leppida napi 2:3 kaotusega.