Ka Hülgetel probleem resultatiivsusega

Hülgete ja Saku 2 meeskondade vaheline mäng algas ja kulges samuti mõlemapoolsete vahelduvate rünnakutega, ainult selle vahega, et kui mängitud oli 3.55 läksid Hülged Maibaum Veversi ilukombinatsioonist, viimase viskest 1:0 juhtima. Kahjuks olid sellega Hülgete väravad visatud ja kolmandikaja viimastel mänguminutitel kaldus mänguinitsiatiiv sakulaste poolele, kes oskuslikult kasutasid ära Hülgete poolt vabaks jäetud väravaesise ja viskasid ning viskasid. 11.26 Aedlalt (Servet,Kerem) 1:1, 12.15 Rättelilt (Servet) 2:1 ning kolmandikaja kõpuks 13.55 Aedlalt (Onnela, Soome hokimängijaid meil Tallinnas ikka jätkub) 3:1. Mängu teisel poolele said Hülged oma kaitsemängu küll kuidagi lõpuks joonepeale, 19.57 Rättelilt Saku 2 viimane värav. Kuid ründemängus puudus teravus, põhiliselt mängiti litter küll Saku 2 kaitsetsooni, kuid üksikutest headelt positsioonidelt sooritatud pealevisetest lendasid litrid Saku 2 väravavahi Leet Mareki kottkindasse. Seega sai Saku 2 turniiritabelisse 4:1(3:1,1:0) võidu.