Kaitsejõud pidid taanduma

Ja seda vaatamata suuremale koosseisule 1 grupi eelviimases mängus Dragons 1 meeskonna vastu sest hätta jäädi nii kaitse- kui ka ründetegevuses. Kui avakolmandikajal suudeti enam vähem võrdset vastupanu osutada ning Dragonsil vaid Kevaski (Smirnin, Aleksei Arno) viskest 1:0 juhtima minna, siis mängu teise kolmandikaja keskel 18.30 Levinilt 2:0 ja minut hiljem kasvavatas Khalykov (Kevask) Dragonsi eduseisu juba 3:0-le. kui 21.27 Merilaid (Liidemann) KJHK kaotusseisu 1:3-le vähendas juba tundus, et sõdurpoisid on mängus tagasi, siis 23.14 Kevasi (Abredaal) 4:1 visatud värav kustutas KJHK kõik lootused. Viimastel mängusekunditel õnnestus küll mängival treeneril Rainer Komil Söderblomi söödust litter Dragonsi väravavõrku visata ja kaotusseis 2:4-le vähendada, kuid see oli ka kõik. Mängu lõpliku saatuse oli otsustanud küll vähese koosseisuga mänginud Dragons 1 parim tehniline väljaõpe.