Kaks korda 3:0

Selliste tulemustega lõppesid eile hilisõhtul Tondiraba jäähallis toimunud HHL meistrivõistluste 2 ja 3 grupi avaringi kohtumised. 2 grupi teise vooru ettemängitud mängus avaldas Sparta küllalki väärilist vastupanu tugevakoosseisulisele, esimeses mänguvoorus Veprilt ootamatult vitsad saanud Vipersile. Viigilise 0:0 avakolmandiku järel oli veel teise kolmandikaja keskel mänguseis endiselt 0:0 viigis. Seejärel pani Vipers mängiva treeneri Dmitri Kisselevitsi resultatiivse mänguga meeskonna tehnilise üleoleku maksma, mis ka Vipersile lõpuvileks 3:0 võidu kindlustas. Kui mängitud oli 23.18 läks Vipers Sergei Teterjakovi (Kisselevits, Habarov) viskest 1:0 juhtima ja 26.51 samalt kolmikult, kuid Kisselevitsi viskest tuli 2:0 ja viimasel mänguminutil, kui Vipers mängis väljakul arvulises ülekaalus, realiseeris selle Kisselevits (Vogulkin) Vipersi 3:0 võidutulemuseks. Spartal küll üksikud väravavõimalused olid, kui Vipersi väravasuul Ostaptsuki üle mängida ei suudetud. Teine eile õhtune 3:0 võidumäng fikseeriti 3 grupi Kehra Snaipersi ja Dragons 2 meeskondade omavahelises kohtumises. Siin pikka pidu ei peetud. Juba avakolmandikaja alguses realiseeris kehralaste mängiv treener Aivar Urva (Järvela, Koppel) meeskonna tehnilise üleoleku väravaks visates 3.14 Snaipersi 1:0 eduseisu. 10.01 Henry Küünemäelt (Järvala) 2:0 ning 13.37 vaheajaks Virgo Mahlalt (Kuuse) 3:0. Kuna mängu teisel poolel Dragons 2 kaitsetegevus toimis, rünnakud seevastu olid lahjavõitu ja ka Snaipers erilist aktiivsust ei näidanud, lõppeski kolmandikaeg 0:0 ja Kehra sai turniiritabelisse 3:0 võidu.