Kas 2:1 või 2:2 ???

Harrastajate Hokiliiga 1 grupi teise ringi Saku 1 ja Dragons 1 omavaheline mäng oli tasavägine, mõlemapoolsete väravate võimalustega ja seda mängu avaminutist kuni dramaatiliste lõpusekunditeni. Ava kolmandikaja kümnendal mänguminutil 9.07 , kui Saku 1 mängis arvulises vähemuses lõikas Lorenz Dragonsi väljakupoolel viimaste omavahelise söödu, kiirsöödud Lorenz-Kaljuste-Lorenz-Kaljuste ja viimase täpsest pealeviskest litter Dragonsi väravas ja sakulased 1:0 eduseisus. Saku 1 võidurõõm ei olnud veel lõppenud, kui Dragons 1 kontrarünnakust 10.37 Gleb Pivovarov (Zemenkov, Bazutin) mängu viigistas. Selle 1:1 viigiseisus vaheajale ka mindi. Sama tasavägiselt ja kohati koguni tuliselt mängiti ka teine kolmandikaeg. Saku Hokiklubi mängiv treener, mängu parim Kaupo Kaljuste (Milov) oma tehniliste oskustega mängis üle nii Dragons 1 kaitsemängijad, kui ka väravavahi ja kui mängitud oli 21.49 ja viis Saku 2:1 eduseisu. Dragons 1 vasturünnakud jäid viljatuteks ja seda kuni mängu lõpusekunditeni, kuid kui tabloo näitas 15.00, kuid lõpusireen ei olnud kõlanud (kas tabloo tehnilisest rikkest ?) oli samaaegselt Dragonsi lõpurünnakust litter Saku 1 väravas ! Mängu kohtunikud Anton Semjonov ja Sergei Lukin väravat ei lugenud väites, et tablool oli mänguaeg lõppenud. Mängu lõppedes Dragons avaldas protesti, et neil on video, kus Dragonsi teine värav visati 14.59,2 ( see on 0,8 sek. enne mängu lõppu). Kolmandikuaeg 15.00. Kas kohtunikekogus see arutlusele tuleb on momendil küsimärgi all, sest HHL võistluste reglement VI Distiplinaarküsimused on kirjas: Punkt 5.3 arutlusele ei tule protestid - visatud väravate õigsus. Jaan Ahi