Kehra oli superüllatust valmistamas

Seda HHL 2-3 grupi neljanda vooru mängus liidermeeskonna KJHK vastu, kui avakolmandikaja lõppedes oldi 4:2 eduseisus. Esimene kolmandikaeg algas sõdurpoistele küll paljulubavalt. Kui mängitud oli 4.19 mindi arvulises ülekaalus mängides Jarvare viskest 1:0 juhtima ja 6.22 kasvatas Gnatovski (Zaitse) eduseisu juba 2:0-le, kuid vaevalt 18 sek. hiljen, kui KJHK oli väljakul arvulises vähemuses õnnestus Aivar Urval kehralaste kaotusseis vähendada 1:2-le ning 7.56 Janek Hinilt Järvala täpsest söödust mäng 2:2 viigis. Sellest innustutena, edaspidises mängus Snaipersi rünnakud aktiviseerusid ning 9.39 Järvala (Koppel) viskest mindi koguni 3:2 juhtima ja 12.17 jällegi Järvala viskest (Tarmo Lillsoo) võideti avakolmandikaeg 4:2 ! Mängu teisel poolel jäi 17-dal minutil Kehra väljakul arvuklisse vähemusse ja Kivistikul (Russ) õnnestus see 18.00 väravaks realiseerida ja KJHK kaotusseis 3.4-le vähendada. Edaspidises mängus tõstis KJHK mängu tempot ja sooritas rohkem pealeviskeid ning 23.26 Gnatovski (Troy LeVernois) viigistas mänguseisu ning 26.00 õnnestus ohvitseri aukraadiga rootslasel Mathias Jarvarel üksikläbimurdest KJHK lõpuks 5:4 eduseisu visata, mis jäigi mängu lõpptulemuseks. Seega jäi HHL 2-3 grupi superüllatus tulemata, kuid igati au ja kiitus Snaipersi mängijatele üllatavalt hea ja taibuka mängu eest.