Kehra Snaipers lõpetas kaotusteta

Kui 3 grupi 6-10 koha turniiri eelviimases mängus alistas ZarjaD Baltica 5:1, siinjuures peab märkima, et mäng oli tasavägisem, kui seda näitab mängutagajärg. Kusjuures võidutagajärg vormistati juba avakolmandikajal, kus just taktikalisest mängiti vastased kordades üle. Kui mängitud oli 7.21 läks Snaipers Kauge (Lukats, Koppel) viskest 1:0 juhtima ja 8.57 Koppeli (Ploom) viskest 2:0 ning vähem kui minut hiljem 9.31 Tarmo Lillsoo (Kauge) väravast juba 3:0. Kolmandikaja viimastel mänguminutitel jäi ZarjaD Baltic kehralaste jätkuvate ründekombinatsioonide alla ja nooremate Lillsoode Indreku ja Raini alustatud rünnaku lõpetas meeskonna mängiv treener Aivar Urva 13.00 väravaga - Snaipersi 4:0 eduseisuks ning 30 sekundit enne vaheaja vilet Järvelalt (Aivar Urva) 5:0 ! Ei saa öelda, et kogu avakolmandikaeg mängiti vaid vastase kaitsekolmandikus. ZarjaD Baltica vastas küll pidevate kontrarünnakutega, kui seda tehti põhiliselt ühe või kahe mängijaga, mis võimaldas kehralastel need tõrjuda juba eos. Teisel kolmandikajal 5:0 eduseisus oli Snaipersi mängijatel väsimus jalgades ja mängu initsiatiiv loovutati vastastele, kuid mida vaid korra 17.24 Edrian Griśkuni (Aleksandr Solovjov) poolt väravaks realiseerisid ja nii kirjutati turniiritabelisse Kehra Snaipersi 5:1 võit. Olgu märgitud, et 3 grupi 6-10 koha turniiri lõpetas Snaipers kaotusteta, 12 mängust saadi 10 võitu ja vaid 2 mängu lõppesid viigiga.