Liider T-Rex pidi leppima viigiga

2 grupi liidermeeskond, senini ainult võite tunnistanud T-Rex loovutas punkti, kui mängis hooaja alguses ainult 11 mehelisse klubisse Dragons 1 kuuluva meeskonnaga 4:4 viiki. Tasavägiselt ja mõlemapoolsete rünnakute ja väravatevõimalustega kulgenud mängus tuleb 4:4 viigi puhujl nentida, hea et niigi läks! Kuigi vastastel vaid 2 viisiku jagu mängumehi tuleb tõdeda, et rohkem kui viisiku jagu on neist ikkagi kogemustega hokimängijad. Mäng algas Dragonsi kontrarünnakutega ja mängitud oli vaid 1.21 kui Spirini (Levin) viskest 1:0 juhtima mindi. Vähem kui minut hiljem 2.09 Niskala (Tiidus) viigistas ja kui mängitud oli 5.04 viskas Haapanem (Käbi) T-Rexi 2:1 eduseisu. Juba tundus, et T.Rex nagu eelmistes mängudes võtab siit oma. Aga ei, Dragons jätkas väravajanuselt mida kroonis ka edu, kui 9.56 Smirnin (Levin) mängu viigistas ning avakolmandikaja viimasel mänguminutil Gennadi Kalyukovi (Kevask, Levin) tabavast viskest vaheajaks Dragons 3:2 eduseisus. Teise kolmandikaja alguses 2:3 kaotusseisus ei jäänud T-Rexi meeskonna kaptenil Tõnu Tuulasel muud üle, kui mäng enda peale võtta ja 20.04 Haapaneni söödust 3:3 viik jalule seada. Kiiretempoline ja eriti tassavägine mäng jätkus ning 22.09 tõestas Spirin (Abredaal, Nikolajev), et vaatamata paariaastane hokimängust eemalolekule, et mida Juku nooreseas on õppinud, seda Juhan ei ole unustanud ja saatis litri neljandat korda T-Rexi väravasse, jättes viimased 3:4 kaotusseisu T-Rex kaotuseisu ei tunnistanud, järjest aktiivsemad kontrarünnakud kandsid lõpuks ka vilja ja Tuomistol õnnestus lõpuvileks mäng 4:4 viigisadamasse juhtida.