Marek Sorokini resultatiivne mäng

Ja visatud 4 väravat kindlustasid Teliale HHL 3 grupi 1-5 koha mängus 5:3 võidu Hülgete üle. Mäng algas Telia pidevate kiirrünnakutega ja juba 3.18 mindi meeskonna kapteni Raimond Vaigla (Sarap) viskest 1:0 juhtima ja minut hiljem Marek Sorokinilt (Zomov) 2:0. 4.55 õnnestus Kaipainenil (Jaanus Talja) üksikläbimurdest vähendada Hülgete kaotusseis 1:2-le, kuid 6.54 vastas Telia sellele Marek Sorokini (Merisaar) poolt visatud väravaga, kasvatades Telia eduseisu 3:1-le. Avakolmandikaja 10-dal mänguminutil jäi aga Telia jääle kolme väljakumängijaga, kui Telial määrustiku vastu eksimise korral karistuspingil koguni 4 mängijat (Abel, Kask ja vennad Sorokinid). Hülgetel ligemale 5 minutit aega oma suurt arvulist ülekaalu väravateks realiseerida. Taolises olukorras peab ründetegevus toimuma laiuti kogu väljaku ulatuses, kasutades litri sööte äärelt äärele. Hülged aga proovisid üksikläbimurretega, mis aga hävisid juba eos ja nii Telia jäigi vaheajaks 3:1 eduseisu. Nii nagu avakolmandikaega alustas Telia ka mängu teist kolmandikaega kiirrünnakutega ja selle avaminutil Marek Sorokinilt (Paul Sorokin) juba 4:1. Edaspidises mängus Hülgete ründeteravus paranes ja 18.22 vähendas Heinlo (Veveris) kaotusseisu 2:4-le. Kohe seejärel jättis Maibaum 1:1 olukorra Telia väravavahiga realiseerimata, visates litri väravast mööda. 25.07 vähendas küll Hülgete parim mängija Kaipainen kaotusseisu 3:4-le. Kuid lõpuminutitel loovutati mänguinitsiatiiv Teliale ja eelviimasel mänguminutil Marek Sorokini (Sarap) neljas täistabamus kindlustas Teliale 5:3 võidu ja grupi liidrikoha.