Mark Winner sai esimese kaotuse

Kui 2 grupi eelviimases voorus pidi tunnistama Vepri 3:0 paremust. Mängu avaminutil kohtuniku litri lahtiviske võitnud Manuskin, söötis selle Kablukovile viimane lükkas selle keskelt spurtinud Martin Gutile, viimase kiire spurt ja täpne pealevise ning Vepr 1:0 eduseisis, mänguaega oli tiksunud vaid 16 sekundid ! 6.14 Lukenskase söödust Kablokovilt juba 2:0. Alles peale seda sai Mark Winner küll oma kaitsemängu korda, kuid rünnakutel ja seda mänguaja lõpuni otsustava pealeviskeni ei jõutudki. Vaheajale mindigi Vepri 2:0 eduseisus. Teisel kolmandikajal oli tehniliselt tugevama ja ühtlasema koosseisuga mänginud Vepr küll mängulises ülekaalus, kuid Mark Winneri kaitsemäng pidas ja seda kuni 27-da mänguminutini, siis saadi väljakul 2 minutiline arvuline ülekaal ja koheselt kiirustati Vepri kaitsekolmandikku avaväravat viskama, kuid litri söödu vahelt lõikanud Zagorskil ei olnud probleem 1:1 olukorrast Mark Winneri väravavahiga, viimane üle mängida ja kolmandat korda litter väravasse visata.