Martin Guti 18 sekundi väravad jätsid Purikad võiduta.

HHL MV 2 grupi Purikate ja Vepri vaheline mäng algas küll vahelduvate rünnakutega, kuid mida mäng edasi seda rohkem omas Vepr kontrolli litri üle ja mis võimaldas rohkesti väljakuperemeeste kaitsetsoonis rünnata, kuid ebatäpsetest pealevisetest litter lendas, kas väravast mööda või jäi sellel hooajal esmakordselt Purikate väravas mänginud Tauno Lipu saagiks. Purikate kontrarünnakud olid küll ohtlikumad, kuid vastaste omadest harvemad. Ja nii jäigi avakolmandikajal mänguskoor avamata ja võistlustablool harvaesinev 0:0 viigiseis. Teist kolmandikaega alustasid Purikad agressiivsemalt ning 16.11 läksid Veiko Süvaoja viskest ise 1:0 juhtima. Analoogne mäng nagu avakolmandikajal jätkus ka teisel kolmandikajal, kus Vepri rünnakud väravaga ei lõppenud. Seevastu Purikate kontrarünnakust 23.55 saatis Jarmo Süvaoja , Viisuti ja Veiko Süvaoja söötudest litri teist korda Vipersi väravasse, Purikate 2:0 eduseisuks. Edasises mängus Vepr püüdis küll samaga vastata, kuid 0 tabamusprotsenti mänguseisu ei muutnud ja viimasele kahele mänguminutile minnes Purikad endiselt 2:0 juhtimas. Lõpuks minut ja 21 sekundid enne lõpusireeni Vepri parimal Martin Gutil õnnestus soololäbimurdest Vepri avavärav visata ja kaotusseis 1:2-le vähendada. Järgnenud kesväljaku lahtiviske võitis endine Leedu koondise mängija Algis Lukenskas, kes välkkiirelt söötis litri eespool vabal positsioonil olevale Martin Gutile kelle kiirest spurdist ja täpsest pealeviskest mäng 2:2 viigis. Kahe väravaga lõppenud kiirrünnakust oli aega kulunud vaid sekundeid 18 ! Seega Purikad oskasid vaid loetud sekundite jooksul oma kindel võit maha mängida.