Napi 2:1 võidu

Sai 3 grupi teise ringi mängus, turniiri tabeli ülemisele poolele pürgiv Dragons 2 meeskond, kui tasavägises mängus alistasid tulemusega 2:1 - meistrivõistluste uustulnuka Laupäevahoki meeskonna. Mäng oli üllatavalt tasavägine Vahelduvate rünnakutega alanud mängus läks Dragons 2, mängu alguses 3.06 Nikita Metkovski (Lapteyko) viskest 1:0 juhtima, kuid juba 7.37 üksikläbimurdest Allan Kivi viigistas,vaatamata mõlemapoolsetele võimalustele, mänguskoori muuta, mindi samal mänguseisul 1:1 ka vaheajale. Ka teine kolmandikaeg oli tasavägine, kuid väravate vaene ja seda kuni eelviimase mänguminutini, siis sai Jyrki Arisalo Laupäevahoki värava ette Aleksei Zubovitsi täpse söödu, mille ta väravaks realiseeris. Kuna Laupäevahoki meeskonna viimaste minutite väravavavahi vahetus - kuuenda väljakumängija vastu jäi viljatuks, tuli tunnistada Dragons 2 meeskonna nappi 2:1 paremust.