Niemineni hea mäng kindlustas Saku 1 - 3:1 võidu.

HHL MV I grupi teise ringi vooru viimane mäng Tondiraba jäähallis Dragons 1 ja Saku 1 meeskondade vahel oli tasavägine avasekunditest kuni lõpusekunditeni. Kuna Dragonsi meeskonnal oli Tondiraba jäähallis pea kuuajaline treeningpaus, siis see ka lõpuks otsustavaks sai. Avakolmandikaja esimesel mänguminutil läks Saku 1 Jussi Niemineni üksikläbimurdest 1:0 juhtima. Kolmandikaja keskel, kui mängitud oli 12.01 lõpetas Rumjantsevi ja Bogdanovi alustatud kontrarünnaku, mullu hooajal Vikingi koosseisus Eesti meistriks tulnud Nikolai Mamadzanov väravaga - viigistades mäng seisuks 1:1, sellel seisul mindi ka vaheajale. Nii nagu mängu avaminutil, nii ka teise kolmandikaja avaminuti läks Saku 1 uuesti Kungla (Komi, Nieminen) viskest juhtima - 2:1. Edasine mäng kulges küll vastastikuste rünnakutega, kuid mida kuidagi ei suudetud väravateks realiseerid. Mängu lõpuminutitel otsustas Dragons 1 riskeerida, et mäng vähemalt viigistada, vahetades väravavahi kuuenda väljakumängija vastu. Seekordne risk end ei õigustanud, sest vai 1 sekund enne lõpusireeni viskas mängu parim - Jussi Nieminen litri Dragonsi 1 tühja väravasse, kindlustades Saku meeskonnale 3:1 võidu. Sakulaste võit on seda hinnatavam, sest meeskond mängis väljakul peaaegu poole mänguajast arvulises vähemuses, mille vastased jätsid kasutamata.