Panter sai napi 2:1 võidu

2020.a HHL meistrivõistlustel (endiste Elioni ja Telia HK mängijatest koosnev) mängib alanud meistrivõistlustel HC Panteri nime all 2 grupis. Kohtumine Saku 2 meeskonnaga oli äärmiselt tasavägine ja väravatevaene ja seda tänu mõlema väravasuul suurepärase mängu teinud väravavahtide Mikko Kauppi (Panter) ja Ainar Juhti (Saku 2) tõrjetööle. Paljudest mõlemapoolsetest väravatevõimalustest suutis avakolmandikul ainult Saku 2 realiseerida vaid ühe, kui üheteistkümnendal mänguminutil Aleksandr Podgornõi litri Panteri väravasse viskas. Kuna see oli ainus, siis mängu teisele poolele mindigi Saku 2 meeskonna 1:0 eduseisus. Tasavägine mäng jätkus ka teisel kolmandikajal, kui mängitud oli 20.17 õnnestus Panteritel Kastõrjonoki (Vaigla) tabavast viskest mäng seisuks 1:1 viigistada. Minut hiljem sakulaste võistlusmääruste vastu patustamine ja väljakul arvulisse neli - viis vähemusse jäämine. Tekkinud väravavõimalust ei jätnud panterid kasutamata ja 21.12 Saku 2 värava ees korraks vabale positsioonile jäänud Kirpul ei olnud probleem Toomas Serti täpsest söödust saadud litter Saku 2 väravasse visata ja Panterid 2:1 eduseisu kasvatada. Viimastel mänguminutitel mängis Saku 2 küll arvulises ülekaalus, kuid ideaalsed väravavõimalused nurjas Panterite väravavaht Mikko Kauppi. Panterid olid võistuslikus ja väga tasavägises mängus saanud raske, kuid igati teenitud 2:1 võidu. Jaan Ahi