Panter sai valusad vitsad

Kui 2 grupi viienda vooru mängus tagajärjega 3:5 (1:4,2:1) kaotati seni võiduta, alles teist hooaega HHL meistrivõistlustel mängivale ZarjaD Baltica meeskonnale. Panterile oli eriti masendav avakolmandikaja algus, kui esimese 8 minuti jooksul lasti endile visata koguni 4 ! väravat, kusjuures nende kaitse kolmandik tundus olevat nagu läbisõidu hoov. Seevastu vastased alustasid võidutahteliselt, pidevate kiirete kontrarünnakutega ja seda ajal, kui vastased veel keskkolmandikust oma kaitsekolmandiku liuglesid. Ja sellest Zarjad Baltica litrite sadu algass. Juba avaminutil Ostapshukilt 1:0, kolmandiku keskel tuli uinunud Panteritel vaid pooleteise minuti jooksul litter koguni 3 korral oma väravast välja võtta. 6.24 Krugliku, 7.00 Podsivalovi (Slobodenjuk) ja 7.50 Vesselovi (Kasperovits) visetest. Alles 10.16 Panterid korraks siiski ärkasid, kui Kastõrjonok (Mitt) kaotusseise 1:4-le vähendas ja sellega avakolmandikaeg ka lõppes ja vaheajale mindi vastaste 4:1 eduseisus Teise kolmandiku alguses õnnestus Kruglikul ( Kotskin) ZarjaD Baltica eduseis juba 5:1-le kasvatada. Edasises vahelduvate rünnakutega kulgenud mängus väravaid ei visatud ja seda kuni viimase mänguminutini, siis jäi ZarjaD Baltica väljakul kahe mehelisse arvulisse vähemusse ning nüüd oli panteritel reaalne võimalus juba lahkunud rongi punaste stopptulede valguses selle platvormile lohutuslitreid visata ja viimastel sekunditel veel jõudsid, 29.25 Vaiglalt 2:5 ja 29.42 Kirpult (Kevin Kadak) 3:5. Seega 5:3 ZarjaD Baltica võidutulemuseks jäigi.