Paul Sorokin trikitas jälle.

Śkoda jäähallis sai 3 grupi teise ringi seni mängimata Panteri ja Kaskumäe Kullide kohtumises kindla 4:0 (1:0) võidu HC Panter. Kui avakolmandikaeg oli tasavägine ja vaid kolmandikaja viimasel mänguminutil "oskas" Kullide mängija, kui meeskond veel ise arvulises ülekaalus mängis litri Panteri ohtlikumale mängijale Paul Sorokinile loovutada ja viimane 1:1 olukorras Kullide väravavahiga ei eksinud ja vaheajaks Panterid 1:0 eduseisu viskas.Teisel kolmandikajal pääses maksumusele Panteri mängijate tehnilisem üleolek. 18.24 Paul Sorokinilt (Mitt) 2:0, 24.41 Mitilt (Paul Sorokin,Zomov) 3:0 ja 27.51 teist mängu järjest kübaratriki teinud Paul Sorokinilt (Zomov) 4:0. Kullide ründmäng on viimastes mängudes kahjuks oraste peale jäänud, nii ka eilses mängus, kus kontrarünnakutest mängiti litter küll Panteri kaitsetsooni, kuid sealt sooritatud kaugvisked ei olnud vastaste 62 aastasele väravavahile Arthur Konovalovile mingiks probleemiks. Kahjuks peab tõdema, et Kullide senini igati agresiivne ründemäng on jäänud oraste peale. Tunda annab mitte ainult Kullide vaid kogu 3 grupi parima ründaja Martin Lingvade (vigastatud) puudumine. Kui senini oli 3 grupi resultatiivsuselt liider Martin Lingvade visatud 12 väravaga, siis 2 viimase mänguga visatud 6 väravaga tõusis uueks liidriks Paul Sorokin, kelle kontos visatuid väravaid 14.