Purikad pidid leppima napi 1:2 kaotusega

HHL MV 2 grupi kohtumisele Mark Winneri vastu tulid Purikad nii öelda põhikoosseisuga. Kui avakolmandikaeg kulges vahelduvate rünnakute ja väravate võimalustega, kuid väravateni kuidagi ei jõutud ja seda eelkõige tänu väravavahtide Purikatel värvasuul Dmitry Toukhcher ja Mark Winneril Mario Linde suurepärasele mängule. Avakolmandikaja viimasel mänguminutil, kui vaheaja sireenile jäi vaid 15 sekundit õnnestus Sudarovil (Smolin) lõpuks litter Purikate väravasse visata ja Mark Winneri 1:0 juhtima viia. Kuid teise kolmandikaja esimesel poolel jäid Purikad Mark Winneri pideva surve alla ning viimastel õnnestus Gaponovi (Potapovi) viskest 2:0 juhtima minna. Mängu viimasel veerandil said Purikad oma ründemängu käima ja 26.25 vähendas Hirvelä Purikate kaotusseisu 1:2-le ning viimasel kahel mänguminutil vahetati väravavaht kuuenda väljakumängija vastu ning Veiko Süvaojal oli reaalne väravavõimalus, kuid Mario Linde imetõrje kindlustas siiski Mark Winnerile 2:1 võidutulemuse.