Purikad said ülekaaluka võidu

Kui 1-2 grupi turniiril alistasid Kehra Snaipersi tulemusega 9:2. Mäng aslgas superüllatusega, kui avaminutil läks Kehra Rain Lillsoo (Arnold Järvela) viskest 1:0 juhtima, kuid juba 3.20 Robert Võssokov (Mika Sucksdorff) viigistas. Järgnevate sekundite jooksul Kehra üllatused jätkusid 3.34 Tõnu Koppel Reino Vilbergi söödust viskas Kehra 2:1 juhtima. Sellega olid aga kehralaste üllatused lõppenud, Purikad panid oma tehnilised-taktikalise oskused maksma, tõstsid mängutempod millele Snaipers püüdis samaga vastata, kuid see oli vesi Purikate veskile, sest litri kaotuse puhu lei jõudnud kehralased õigeaegselt vastase kaitse kolmandikust enam õigeaegselt oma kaitsetsooni tagasi. Ja Purikate väravasadu hakkas. 5.36 Rene Lilloveerilt (Gorohhov) 3:2, 10.50 Veiko Süvaojalt Ründva) 4:2 ja kolmandikaja viimastel sekunditel Robert Võssokovilt ( Argo Kungla, Aare Hommik) vaheajaks - 5:2. Teist kolmandikaega jätkasid Purikad sama rada pidi. 20.20 Siim Viisiutilt (Kungla) 6:2, 23.00 Jarmo Süvaojalt 7:2, 23.16 Veiko Süvaojalt (Jarmo Süvaoja) 8:2 ning 7 sek. enne lõpusireeni Aivar Sikult (Jarmo Süvaoja, Veiko Süvaoja) Purikate võidutulemuseks 9:2.