Purikatel teine viik liidermeeskonna vastu

Purikad alustasid 2 grupi mängu liidermeeskonna Drgonsi vastu juba traditsooniks saanud mängutaktigaga. Laseme mängu algminutitel endile mõned kollid visata ja edaspidises mängus vastame ise samaga. Nii oli see ka seekord. Mängu avaminutil 1.00 läks Dragons Aleksandr Babilo (Bazutin) viskest 1:0 juhtima ja minut hiljem Aleksandrilt (Dmiotri Pivovarov) juba 2:0. Seekordses mängus Purikate mäng käivitus varajasematest siiski juba 4.51, kui sellel hooajal harva meeskonnas mängiv Jussi Nieminen (Aare Hommik) vähendas kaotusseisu 1:2-le, kuid 7.18 Dragonsi meeskonna selle mängu parimalt Dmitri Pivovarovilt (Muratov) 3:1. 9.39 Nieminenilt (Veiko Süvaoja) 2:3 ja kolmandikaja viimasel mänguminutil Tammesalult (Veiko Süvaoja, Nieminen) 3:3 viik. Mängu teine pool nagu ka mängu algus algas jällegi Dragonsi Dmitri Pivovarovi (Aleksandr Babilo) visatud 4:3 väravaga. Mängitud oli 21.53 kui Veiko Süvaoja (Tammesalu, Nieminen) mängu seisuks 4:4 viigistas. 24.31 Dragonsi selle mängu parimal, kübaratriki teinud Dimitri Pivovarovil (Bazutin) õnnestus Dragons veelkord juhtima viia - 5:4. Kuid viimane õlekõrs oli Purikate ründaja Mika Sucksdorffi (Nieminen, Tammesalu) käes ning vaid 3. sek. enne lõpusignaali selle väravaks realiseeris ning Purikatele 5:5 viigi kindlustas.