Rainer Komi üleplatsi mees

Kuid vaatamata sellele pidi KJHK 1-2 grupi kohtumises T-Rex Volume Designiga tunnistama viimase mängu lõpusekunditel visatud väravast - 4:3 paremust ja seda võistluslikus ja tasavägises mängus, kus avakolmandikajal oli rünnakutel KJHK aktiivsem ja seda just pealevisete poolest, milledest üks Rain Komi (Kaljuvee) poolt visatuna maanduski T-Rex Volume Designi väravas. Kuna see jäi ainsaks, siis vaheajale mindigi KJHK 1:0 eduseisus. Teine komandikaeg algas vastase kiirrünnakuga, kui litri mängupanekust oli kulunud vaid 11.sek. kui Aleksei Fomchenkovi (Tiidus) tabavast pealeviskest mäng 1:1 viigis ja kui mängitud oli 18.40 läks T-Rex Volume Design juba Oskari Koivuneneni (Kyllonen) viskest 2:1 juhtima. KJHK kulus minuteid kuus seitse, et vägesid koondada ja 25.20 Steven Rugami ( Komi) poolt viik 2:2 jalule seada ja kulm minutid enne lõpusireeni Kaspar Kaljuvee (Komi) viskest 3:2 juhtima minna. Kiiresti visatud väravad korraks KJHK uinutas ja vähem kui minut hiljem lasti T.Rex Volume Designil Onni Cichoracki (Onnela, Koivunen) viskest mäng seisuks 3:3 viigistada. See, et sportlik õnn KJHK-d ei soosinud, tõendas 6 sek. enne lõpusireeni Oskari Koivuneni (Fomchenkov) visatud T-Rex Volume Designi 4:3 võiduvärav ja seda veel arvulises vähemuses mängides !