Saatuslikud viimased mänguminutid ...

Tõid HHL 1 grupi mängus Purikatele Tiigrite vastu mängides 1:4(0:0,1:4) kaotuse. Alustati hästi ja kuigi vastased olid Purikatest kiiremad ja aktiivsemad, kuid veatu kaitsetegevus ja väravavahi Tauno Lipp´u resultatiivne mäng hoidis rohkem kui kolmandiku mänguajast oma värava lukus. Vähe sellest juba avakolmandikaja alguses oli Purikatel reaalne võimalus juhtima minna, kuid Niklas Mullo karistusvikest maandus litter Tiigrite väravavahi Maksimovi kaitsetesse. Seega vaheajaks tablool 0:0 viigiseis. Kohe mängu teise poole alguses 18.03 õnnestus Purikatel vendade Süvaojade kombinatsioonist Jarmo söödust ja Veiko viskest 1:0 juhtima minna. Veel 7 minutid enne lõpusireeni Purikate 1:0 eduseis tablool. Kuid seejärel Purikad sulasid. 22.27 Kudrjavtsevilt (Petrov) 1:1 viik, 24.20 Griśkunilt (Kudrjavtsev) 2:1, 26.36 Pankovilt (Kudrjavtsev) 3:1 ning enne lõpusireeni Zitnikovilt (Pankov, Petrov) Tiigrite võidutulemuseks 4:1.