Saku 1 - Tiigrid 4:1

HHL MV 1 grupis pidid Tiigrid seekord tunnistama sakulaste kolmeväravalist paremust ja seda kiiretempolises ja tehniliselt heatasemelises mängus. Kui Saku 1 meeskond sõitis väljakule oma parimas koosseisus, siis Tiigrid seekord osaliselt ilma oma põhimängijateta, puudusid Vjatseslav Korneitsik, Pavel Safonov ja Ilja Tśegotov. Juba avakolmandiku kolmandal mänguminutil läksid sakulased Valk´u (Nieminen, Komi) viskest 1:0 juhtima ja minut hiljem Kalmuselt (Kaljuste) juba 2:0. Tiigrite kaitsemäng lekkis ja seda kogu mängu lõpuni andis tunda nende kaitsetalade Tśegotovi ja Safonovi puudumine Avakolmandikaja edasises mängus suutsid Tiigrid tänu väravavahi Nikita Vynenko heale tõrjetööle kõik Saku 1 pealevisked tõrjuda ja 9.48 arvulises ülekaalus mängides, vähendas Griśkun (Skljarov, Kabatsikov) kaotusseisu 1:2-le ja see jäigi avakolmandikaja lõpptulemuseks. Nii nagu avakolmandiku alustas Saku 1 mängu teistpoolt aktiivsete kontrarünnakutega ja kui sellest oli mängitud vaid minut mindi Lorenzi (Valk, Kungla) tabavast viskest 3:1 juhtima. Tiigrid vastasid küll samaga, korduvalt mängiti litter vastaste värava ette, headele viskepositsioonidele, kuid sooritatud pealevisked langesid Saku 1 väravavahi Leet Mareki saagiks või visati litter väravast mööda. Seevastu viimasel mänguminutil õnnestus sakulastel, teistkordselt Valk Kristjanil (Lorenz) litter Tiigrite väravasse visata, Saku 1 - võidutagajärjeks 4:1.