Sekund enne lõpuvilet

Läks HHL 2 grupi KJHK ja Mark Winneri vahelises mängus löömaks. Kui senine mäng kulges tasavägiselt, mõlemapoolsete väravavatevõimalustega ja igati korrektselt. Kummalgi meeskonnal vaid üks 2 minutiline karistus. KJHK läks 3.04 Gnatovski viskest küll 1:0 juhtima, kuid juba 3.52 seadis Stolyarov jalule 1:1 viigi. ja 6.27 viis Gaponov (Astashev, Stolyarov) Mark Winneri 2:1 ette. 9.48 Gnatovskilt (Demakov) omakorda viik - seisuks 2:2. Minut enne vaheaega õnnestus kübaratriki teinud Gnatovskil (Zaitsev, Demakov) visata KJHK 3:2 eduseisu. See sõdurpoiste üheväravaline eduseis püsis kuni 26-da mänguminutini, siis unustati korraks Astashev oma värava all vabaks ja viimane kingitusest ei loobunud ning Kuhni söödust viigistas mängu ja vaid 37 sek. hiljem praktiliselt takistusteta triblas Potapov, viigiväravast üllatunud KJHK värava alasse ja saatis litri 4:3 võiduks viimaste väravavõrku ja sama mängutagajärg jäigi mängu lõpptulemuseks. Vaatamata Mark Winneri juba kindlana 4:3 võidutulemusele ja kui mängida jäi veel vaid 1 sekund, otsustas Mark Winneri mängiva treeneri rollis olev Sergei Astashev teavitada KJHK mängijat Jüri Roobat kepi tagumise otsaga ribidesse löögiga. Jüri omakorda näitas, et ega mina ka papist mängumees ei ole ja vastas Astashevile põlvelöögiga. Seda algul pealtvaatanud Mark Winneri poolt Stolyarov ja Gaponov ja sõdurpoistest väravate trikitaja Gnatovski, otsustasid mängu lõppedes veel väikse omavahelise poksimatsi kasuks, unustades tõdemuse, et peale mängu rusikatega enam ei vehilta. Nüüd saab sõna HHL kohtunikekogu aga siililegi selge, et 25 minuti meestel lähiajal HHL mängudele asja ei ole.