Snaipers sai 3:2 võidu

Harrastajate Hokiliiga starklubi, Kehra Snaipers alistas liiga meistrivõistluste 3 grupis - uustulnuka, esmakordselt liigas mängiva Kakumäe Kullide vastu paljulubavalt, minnes kuuendall mänguminutil Indrek Lillsoo söödust ja venna Tarmo Lillsoo viskest 1:0 juhtima. Sellele vastasid Kullid omapoolsete kontrarünnakutega ja juba 9.41 seadis Klingenberg jalule 1:1 viigi. Vaid minur hiljem, 10.43 Viktorovi (Mets) viskest mindi juba ise 2:1 juhtima. Kuigi mängijate üldise tehnilise taseme poolest oli Snaipers vastasest üle, siis selle väravateks realiseerimisel oli probleeme, eelkõige tänu Kullide väravas hästi mänginud Reigo Lipu heale tõrjetööle ja üllatuslikult mindigi vaheajale Kullide 2:1 eduseisus ! Tasavägiselt kulges ka teise kolmandikaja esimene pool, kuni kolmandikaja viimase kolmandikuni, 24.34 meeskonna vanim, kuid mängult parim, peatselt 54 eluaastat tähistav meeskonna mängiv treener Aivar Urva viskest (Karry Küünemäe) mäng 2:2 viigis. Mängu lõpuminutitel suskas Lukats litri Ploomi kaugviske mängijate vahelt Kullide väravasse, mis andis põhiliselt veteran mängijatest koosnevale Snaipersile napi 3:2 võidu. Kiidusõnad Kullidele ja seda vaatamata napile kaotusele, sest olenemata varajasemate mängukogemuste puudumisest on meeskonna üldine ja tehniline-taktikaline mängutase mäng mängult paranenud.