Snaipers väsis

HHL MV 3 grupi mäng veteranmeeskonna Kehra Snaipersi ja grupi esikolmikusse kuuluva T-Rexi vahel akgas viimasele tõsise ehmatusega, kui kehralased avaminutil esimesest rünnakust Koppeli (Indrek Lillsoo, Järvela) poolt visatud väravast 1:0 juhtima asusid. Kuigi T-Rex oli tehniliselt ja kiiruslikult vastasest üle, siis tänu kehralaste ennastsalgavale mängule selle väravateks realiseerimisel oli vastastel tõsiseid probleeme. Vaid T-Rex meeskonna kapten Tõnu Tuulas (Toropainen, Fomtsenkov) sai avakolmandikajal vaid korra sellega hakkama, viigistades vaheajaks mängu 1:1 viigiseisuks. Sama seis püsis veel teise kolmandikaja 20 mänguminutini, seejärel kimbutas Snaipersi mängijaid väsinus ja tunda andis põhiväravavahi puudumine ning T-Rex läks oma teed. Edvin Ollinilt (Alt) 2:1, Toropainenilt (Fomtsenkov) 3:1, Fomtsenkovilt (Teerioja) 4.1 ja kui mängitud oli 25.01 viskas Pesonen (Tuulas, Toropainen) juba 5:1. Minut hiljem õnnestus Järvelal küll kaotusseis vähendada 2:5-le, kuid lõpuminutitel Risto Altilt ( Edvin Ollin, Fomtsenkov) 6:2. Viimase värava õigus ja seda vaid 5 sek. enne lõpusireeni HHL presidendilt Tõnu Tuulaselt (Toropainen) 7:2.