Sparta kukutas Mark Winneri esikoha konkurentsist

HHL MV on kõikide gruppide mängud jõudnud fini`finiśesirgele. Huvitaval kombel on erinevates gruppides turniiritabelites punktide seis selline, et üldise paremusjärjestuse otsustavad veel vaid mängida jäänud üks või kaks mängu. Selline seis oli ka 2 grupis, kus vastamisi pikka aega liidrirollis olnud Mark Winner ja endale kindlalt juba 4 koha kindlustanud Sparta. Kõige värvilistema medalite võitmiseks vajas Mark Winner vaid võitu. Mäng algas Sparta kiirete kontrarünnakutega ja juba teisel mängumintil lõpetas Artjom Ossipenkov Abramovi täpse söödu väravaga viies Sparta 1:0 juhtima. Mängitud oli 3.17, kui teistkordselt demonstreeris oma kiiruslike ja tehnilisi mänguoskusi Ossipenkov, kui visates litri grupi parima väravavahi Mario Linde seljataha. Vaid minuti jooksul Ossipenkovi visatud kahest väravast Mark Winner seejärel küll toibus ning edasises mängus saadi kaitsetegevus korda ja rünnakul 10.32 õnnestus Peek Kasparil (Golub) vähendada Mark Winneri kaotusseis 1:2-le ja see seis jäi tabloole ka vaheajaks. Mängu teisel kolmandikajal oli ründasvamaks pooleks juba rohkem Mark Winner ja seda eeskätt Sparta mängijate korduvatele võistlusmäärustiku vastu eksimistele, mis andis Mark Winnerile suurepärase võimalus mängutagajärje muutmiseks. Olgu märgitud, et Sparta mängis mängu teise poole praktiliselt arvulises vähemuses, nelja väljaku mängijaga vastase viie vastu ja korra kolme mängijaga viie vastu ning mängulõpuminutitel koguni kolmekesi - kuue vastu (Mark Winner vahetas väravavahi väljakumängija vastu), kuid siinjuures peab tunnistama Sparta meeskonna suurepärast kaitsetegevust ja väravavahi Viktor Seliverstovi veatud mängu, mis tähendas seda, Maqrk Winneril ei õnnestunud mänguresultaati muuta ja lootus kuldmedalitele jääb tulevikku. Sparta sai seega turniiritabelisse 2 :1 võidu ja 2 grupis kindla 4 koha.