Sparta sai 4:2(0:0,4:2) võidu

Kui selle tulemusega 2 grupi 4 ringi viimase vooru eelviimases mängus alistas Saku 2 meeskonna. Kuigi Sparta oli enamuse mänguajast kerges mängulises ülekaalus, kuid kuna Saku 2 kaitse pidas, siis avakolmandikajal jäi mänguskoor avamata. Saku 2 kontrarünnakuid olid küll harvemad, kuid isegi ohtlikumad, kuid Sparta väravavaht Seliverstov hoidis värava lukus ja nii jäigi vaheajaks tabloole 0:0 mänguseis. Seevastu teise kolmandikaja 19-dal mängminutil algas 8 minutiline väravatesadu. 18.21 avas Baranin (Abramov) väravate skoori, viies Sparta 1:0 juhtima., kuid juba 18.44 Rättel viigistas. 19.24 Freimani (Bortnik) viskest Sparta 2:1 juhtimas, kuid 23.33 Sikku (Luht) viskest mäng 2:2 viigis. Seejärel Sparta kaks kiiret kontrarünnakut kandsid vilja, 26.25 Kovalevskilt (Freiman) 3:2 ja vaid loetud sekundid hiljem 26.45 Nikolajevilt (Bortnik) 4:2, mis ka Sparta võidutulemuseks jäigi.