Sparta sai punkti juurde

Kui 3 grupi 6-10 koha mängus mängis turniiri liidermeeskonna, Kehra Snaipprsiga 3:3(2:1,1:2) viiki. Vaatamata turniiri tabelis punase laterna olemisele mängiti hästi. Avakolmandikaja 6-dal mänguminutil visatud väravad 6.06 Malkovilt (Skvortsov, Seliverstov) 1:0 ja samal minutil 6.55 Pashurinilt juba 2:0. Alles seejärel, kuid vaid osaliselt käivitus liidermeeskonna mäng ning vaheajaks õnnestus Järvalal (Indrek Lillsoo) Kehra Snaipersi kaotusseis vähendada 1:2-le. Teise kolmandikaja alguses, kui vastased olid juba 3:1 juhtima läinud, kehralased lõpuks ärkasid ja edasi mängiti juba igati oma võimete piiril, mis kajastus ka mängu lõpptagajärjes. 16.25 vähendas Indrek Lillsoo (Järvala) Snaipersi kaotusseisu 2:3-le ja 21.21 seadis Tarmo Lillsoo mängutabloole 3:3 viigi, mis jäigi püsima kohtunike lõpuvileni.