Sparta sai viigiseisu viimasel mänguminutil.

HHL 2-3 grupi teise vooru mängus pidi Sparta Kehra Snaipersi vastu leppima 2:2(1:1,1:1) viigiga ja seda tänu õnnega, viimasel mänguminutil Antsoni (Bortnik, Filonov) visatud väravale. Sparta oli küll enamiku mänguajast ründavamaks pooleks ning läks avakolmandikajal juba 11-dal sekundil Bortniku (Georg Kirtjanov, Kazmin) visatud väravast 1:0 juhtima, kuid edasises mängus kehralaste kaitsetegevus ja väravavaht Kaasiku hea mäng rohkemaks seda ei lubanud. Harvadest kontrarünnakutest õnnestus kehralasetel 9.50 Peegeli (Ploom) viskest vaheajale 1:1 viigiseisus minna. Sama nootide järgi mängiti ka mängu teine pool. Kui mängitud oli 17.45 viskas hoopis Snaipersi ründaja Järvala (Tarmo Lillsoo) kehralased 2:1 eduseisu, mis püsis kuni viimase mänguminutini. Antsoni visatud viimase minuti värav andis siiski Spartale 2:2 viigipunkti. Sparta meeskonna kapten Georgi Kirtjanov on päris hea mängumees, kuid samas ka suur jutumees. Mängu viimastel minutitel " vestlus" rahvusvahelise kohtuniku Anton Semjonoviga läks seekord talle kalliks maksma: Semjonovilt 10+20 distsipliinkaristus, mis tähendab seda, et järgmises Sparta mängus Hülgete vastu peab Georgi olema pealtvaataja rollis. Olgu öeldud, et mõlemad on Kohtla_Järve linna mehed. Nooruses Kohtla-Järve Spordikoolis ka koosmänginud. Hokiväljakul aga sõber sõpra ei tunne ! Kõik käib siin IIHF võistlusmäärustiku järgi.