Sportlik õnn soosis sakulasi

HHL MV 1-2 grupi Sparta ja Saku HK omavahelises mängus naeratas sportlik õnn sakulastele. Kuigi spartalased uisutasid jääle vaid 9 mängijaga kulges mäng vahelduvate rünnakute ja väravate võimalustega: Mänguseis 0:0 püsis kuni kolmandikaja viimase mänguminutini, kui 14.12 Oskar Lille (Arjut, Prõh) pealeviskest Sparta väravale põrkas litter Sparta kaitsemängija uisust oma väravasse ja vaheajaks Saku HK 1:0 eduseisus. Teise kolmandikaja alguses 18.06 õnnestus Oleg Malkovil (Bogdanov) mäng seisuks 1:1 viigistada ja viimane püsis kuni viimase mänguminutini. Kui mängu lõpuni jäi mängida vähem kui minut viskas Aedla - Sarapuu kiirrünnakust Marko Sarapuu Saku HK 2:1 võiduvärava. Sportlik õnn soosis tugevamaid.