T-Rex sai 0:3 kaotuse !

T-Rex - HHL 2 grupi liidermeeskond "oskas" kaotada grupi alumisel poolel olevale Saku duublile ja veel kuidas - lausa kuivalt 0:3 ! Kui T-Rex oli vastaste väravasse senini saatnud litri koguni 20 korral, siis sakulased (üks mäng vähem peetud) suutnud vaid 6 korral seda teha. Saku 2 registreeris eilsele mängule esialgu vaid 9 mängijat, kuid selleks, et T-Rexilt suurt koslepit mitte saada kaasati viimasel minutil kaasa veel Ain Jagor ja Fred Haas (mõlemad mehed oma hooaja esimesele mängule) ja nii saadi lõpuks kokku 2 viisiku jagu mängijaid. Mäng algas vahelduvate mõlemapoolsete rünnakutega ja kui mängitud oli 6.18 läks Saku 2 Aedla (Jagor) viskest 1:0 juhtima ja selle tagajärjega avakolmandikaeg ka lõppes. Vahelduvate rünnakutega kulges ka teine kolmandikaeg, kus 18.45 läks Saku 2 Merikülli (Sarapuu) viskest juba 2:0 juhtima. Seekord T-Rexi põhilistest skoorijatest Soome hokimeestest tolku ei olnud kuna headel viskepositsioonidel olles jahvatasid meeste püksid püüli, siis kõik jäid visetes 0 peale. Kuna ka T-Rexi päris omad mängijad seekord ekraanile ei pääsenud (vahetevahel seda ikka juhtus), siis seekordne T-Rexi ründemäng null, mis null. Seevastu Saku 2 mängis vabalt ja pingeteta, sest kaotada ei olnud ju midagi. Mängu lõpptulemuseks kupatas Aedla (Sarapuu) veel kolmandat korda litri T-Rexi väravasse - 3:0 üllatusvõidu tagajärjeks.