T-Rex sai kindla 7:2 võidu

Ja seda 3 grupi 1-5 koha mängus, grupi uustulnuka Dark-Vepri üle, kellele eelmises ringis oldi üllatuslikult 3:4 kaotatud. Eilne mäng oli aga teisest mastist ja kuigi avakolmandikaeg seda kuidagi ei lubanud. T-Rexi viskas juba avarünnakust, kuid mängitud oli vaid sekundeid 23 Teerioja 1:0 jutima, kuid 4.49 Girenko viigistas. Dark Veprile sai õnnetuseks 7 mänguminut, kui vaid 30 sekundi jooksul käis litter koguni 2 korral nende väravas, 6.21 Teerioja (Tuomisto) ja 6.51 Risto Alti (Tiidus) visetest. Edaspidises mängus ja seda kolmandikaja lõpuni mängiti aga juba kui võrdne võrdsega ja vaheajaks vähendas Korśunov (Ratśenko) Dark Vepri kaotusseisu 2:3-le. Kui teise kolmandikaja esimesed mänguminutid möödusid vahelduvate rünnakutega, siis mida mänguaeg edasi seda rohkem mängis T-Rex vastase kaitsetsooni, kust ründas agresiivselt ja tabavalt 18.11 Niskalalt (Edvin Ollin) 4:2, 21.04 Risto Altilt (Tuomisto 5:2. 26.01 Käbilt (Tiidus) 6:2 ning 27.27 Vetrennikovilt (Edvin Ollin) 7:2. Kindla võidutagajärje kindlustas T-Rexile vastasest kiirem mängutempo ja seda eriti mängu teisel poolel, sest meeskond mängib 3 viisikuga, Dark Vepr aga 2 viisikuga ning siia ongi koer maetud.