T-Rex sai viigi üle noatera.

HHL MV 3 grupi 1-5 koha mängus olid vastamisi senini võrdsete punktidega turniiritabeli kaks esimest T-Rex ja KJHK .Tasavägiselt ja dramaatiliselt ja seda kuni mängu viimase sekundini kulges ka nende teise ringi omavaheline kohtumine, mis lõppes küll sõbraliku 4:4(3:3) viigiga, kuid tõele silma vaadates tuleb nentida, et KJHK jättis juba käega katsutava võidu vormistamata. T-Rex alustas kiire kontrarünnakuga ja kui mängitud oli sekundeid vaid 20, viskas Toropainen Tuulase söödust T-Rexi 1:0 juhtima. Kud juba 1.59 õnnestus Jarvalel üksikläbimurdest mänguseis tasakaalustada. KJHK pidev surve jätkus ja 6.26 püüdis T-Rex vastase rünnakuid peatada vaid veahinnaga, kuid 6.26 läks Niskala määruste vastu eksimine lnii kalliks maksma, et kohtunikud määrasid KJHK kasuks karistusviske. T-Rexi õnneks viset sooritanud endine narvalane Demakov eksis ning mänguseis 1:1 ei muutunud. Vaatamata väikesele ebaõnnele sõdurpoiste aktiivne ründetegevus jätkus ja juba 7.09 Vladislav Demakov oma ebaõnnestunud karistusviske heastas , lõpetades Jarvare ja Kaljuvee alustatud kombinatsiooni väravaga - mängides KJHK 2:1 eduseisu ning vaid sekundeid minut hiljem Larensiltl (Miilberg) juba 3:1. Sellel 1:3 kaotusseisul lõpuks käivitus ka T-Rexi ründemäng ning 10.52 vähendas Käbi kaotusseisu 2:3-le ning 12.55 vaheajaks Tuomistult (Tuulas) 3:3 viik. Mängu teine pool kuni viimaste mänguminutiteni kulges küll vahelduvate rünnakutega, kui ilma väravaid viskamata ning tablool endiselt 3:3 viigiseis. Lõpuks, kui mängu lõpuni jäi mängida täpselt 2 minutit õnnestus Kaljuveel, Kivistiku söödust KJHK 4:3 juhtima viia. Viimasel mänguminutil patustas määruste vastu Pesonen ja T-Rex jäi väljakul arvulisse vähemusse, mänguaega veel vaid loetud sekundid. T-Rex otsustas riskida, vahetades väravavahi viienda väljakumängija vastu ning seekord risk igati õigustas - ainult 5 sekundid enne lõpusireeni Tuomistolt (Käbi, Fomtsenkov) 4:4 viigivärav. Jaan Ahi