T-Rex-Volume sai kindla 8:2 võidu

Kui selle tulemusega alistas HK Hülged. Suureskoorilise võidu peategelaseks oli mängu vaieldamatult parim skoorija - Gregor Käbi (Risto Alt), kelle viskest läks T-Rex - Volume juhtima,kui mängitud oli 3.03. Spoda küll 4.22 viigistas, kuid 9.57 Pesonenilt (Käbi) 2:1 ja Käbilt 11.46 3:1, minut hiljem Halfin (Ossipov) vähendas kaotusseisu 2:3-le. Kuid vahetult enne avakolmandikaja lõppu ja jällegi Käbilt (Tiidus, Alt) vaheajaks 4:2. T-Rex - Volume mänguline ülekaal jätkus teise kolmandikaja viimasel mängukolmandikul, kui 24.27 Käbi (Bastig) viskas 5:2 ja 25.28 Pesonen (Alt) 6:2 ning 26.50 Saaremaa duolt Tiidus (Alt) 7:2 ja viimase värava õigus 27.47 poole mänguajast karistuspinki soojendanud Teeriojalt (Käbi, Pesonen) 8:2. T-Rex - Volume suureskoorilise võidu tegi seekord lihtsamaks Hülgete põhiväravavahtide Vahur Põdra ja Hannes Talja puudumine, sest nende väravasuul mängis seekord numbri all 53 väljakumängija, 53 aastane hokiveteran - papa Aleksander Talja. Gregor Käbi täpsed pealevisked ja söödud 4+2 tõstsid ta resultatiivsuselt grupi liidriks.