T-Rex Volumel jõudu vaid pooleks mänguajaks

Eilne Vipersi ja T-Rex Volume 2 grupi mäng näitas, et grupi liidermeeskonna Vipersi vastu osutas T-Rex Volume võrdset vastupanu vaid avakolmandikajal, mis kaotati vaid 0:1. Värav Kisselevitsalt (Glebov). Ka mängu teise poole esimestel minutitel mängiti veel kui võrdne võrdsega. 20.31 suurendas Sergei Teterjukov (Kisselevits) Vipersi eduseisu 2:0-le ja vaid 20 sek. hiljem 20.51 kunagiselt Eesti parimalt jalgpallurilt Sergei Braginilt (Volin, Kisselevits) juba 3:0. Seejärel 21.26 sai käe valgeks T-Rex Volume noorim Ilja Vetrennikov (Fomtsenkov) - viimaste avavärav - mänguseis 1:3. Vipersi üle poole hokipenskareid (45+) ärritas see niivõrd, et järgneva paari minuti jooksul jooksul kasvatati eduseis igati turvaliseks 23.07 Zajatsilt (Vogulkin) 4:1, 24.07 Kisselevitsalt (Bragin, Volin) 5:1 ja 26.19 Habarovilt (Zajats) 6:1. Kuna viimaste mänguminutite lohutusvärav kuulus T-Rex Volumele, Niskilalt (Fomtsenkov) 2:6 jäi mängu lõpptulemuseks Vipersi 6:2 (1:0,5:1) võit.